Şimdi Ara

HOMEND 1401 GRILLIANT CAM IZGARA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
0
Favori
15.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende sipariş verdim bu üründen. Kullananlar yorumlarını ve tavsiyelerini yazarsa memnun olurum. Ayrıca temizlemek için hangi ürün den alayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwind

Arkadaşlar bende sipariş verdim bu üründen. Kullananlar yorumlarını ve tavsiyelerini yazarsa memnun olurum. Ayrıca temizlemek için hangi ürün den alayım?

Hayırlı olsun. Merak ettim ürün kaç lira olmuş?

Temizlikte sıkıntı yok. Eşinizin mutfakta kullandığı spreyli kir çözücüler işinizi görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Arkadaşlar bende sipariş verdim bu üründen. Kullananlar yorumlarını ve tavsiyelerini yazarsa memnun olurum. Ayrıca temizlemek için hangi ürün den alayım?

Temizlikte sıkıntı yok. Eşinizin mutfakta kullandığı spreyli kir çözücüler işinizi görecektir.

Teşekkür ederim. Su an %60 kampanyası ile 290 tl. Kullanırken bişeyler pişirirken tavsiye ettiğiniz bi durum varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Teşekkür ederim. Su an %60 kampanyası ile 290 tl. Kullanırken bişeyler pişirirken tavsiye ettiğiniz bi durum varmı

Fiyatı uygunmuş gerçekten.

Kolestrole dikkat edin yeter
  • Çok alasım var ama eti kurutuyor mu diye endişem var.. Et restoranlarına yakın eti yiyebilir miyiz bunda :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Çok alasım var ama eti kurutuyor mu diye endişem var.. Et restoranlarına yakın eti yiyebilir miyiz bunda :))

Bu biraz hem kullandığınız ete hemde pişirme şeklinize bağlı. Eti sürekli çevirirseniz kurutursunuz. Izgaralık et 🍖 alın ve eti ızgarada çok çevirmeyin.

Ürün 10 numara ⚄ 🌟

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 adet 350tl arkadaşlar isteyen varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü alan arkadaşlar halen memnun mu? Şu kış günlerinde gerçekten ızgara hasreti çekiyorum. Koku ve kir tutma olayı beni çok endişelendirdi. Balkonda kullanma olayım pek yok gibi. Mutfakta aspiratör var ama o da kasetli. Ne kadar duman çeker bilemiyorum. Şu anda almak için tek kararım biraz cesaret :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Ürünü alan arkadaşlar halen memnun mu? Şu kış günlerinde gerçekten ızgara hasreti çekiyorum. Koku ve kir tutma olayı beni çok endişelendirdi. Balkonda kullanma olayım pek yok gibi. Mutfakta aspiratör var ama o da kasetli. Ne kadar duman çeker bilemiyorum. Şu anda almak için tek kararım biraz cesaret :)

Hocam duman olayı oluyor elbette ama bir mangal gibi değil elbette. Kirlenme olayı minimum derecede oluyor, cam yüzey olduğu için temizliği daha kolay elbette mangal gibi zahmetli değil.

Bizim mutfağın balkonu cam balkon uygulaması olduğu için bu ızgarayı o balkonda rahatça kullanabiliyoruz. Izgara yaparken camı açarsanız hiç sıkıntı olmuyor. Fiyat en son kaç olmuş acaba?
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam sebebini bilmiyorum ama ürün üretimden kalkmış ve artık üretilmiyor. Dolayısı ile hiçbir yerde satışı yok. Sadece homend.com.tr de outlet bölümünde şu an 3 adet stok var. Ve fiyatı 299 tl. BKMExpress kampanyası ile alındığında kargo dahil 210 tl ye geliyor. Dediğim gibi ürünün üretiminin sonlandırılmış olması ve aynı veya daha üst özelliklerde alternatif ürün üretilmemesi beni ürünü almaktan soğuttu açıkçası. Yoksa fiyat gayet makul ve alınası. Tekrar bilgi için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Hocam sebebini bilmiyorum ama ürün üretimden kalkmış ve artık üretilmiyor. Dolayısı ile hiçbir yerde satışı yok. Sadece homend.com.tr de outlet bölümünde şu an 3 adet stok var. Ve fiyatı 299 tl. BKMExpress kampanyası ile alındığında kargo dahil 210 tl ye geliyor. Dediğim gibi ürünün üretiminin sonlandırılmış olması ve aynı veya daha üst özelliklerde alternatif ürün üretilmemesi beni ürünü almaktan soğuttu açıkçası. Yoksa fiyat gayet makul ve alınası. Tekrar bilgi için teşekkürler...

Hocam fiyat yüzünden olabilir mi acaba?

Ben alırken ürün 400-450.-TL civarında satılıyordu. Demek ellerinde kalan son ürünleri uygun fiyattan satıp syoğu bitirmek istemiş olabilirler. Sonuçta 400-450.-TL gibi rakamlar az değil bir mangal için. Bir de insanlar klasik kömür ateşi mangalı tercih ediyor olabilirler. Hem daha sağlıklı hem de daha temiz olması sebebiyle ben bu ürünü tercih ettim. Sizin bahsettiğiniz ise gerçekten makulmüş.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.