Şimdi Ara

Pegasus ile Dubai Gidiş Dönüş 384 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
5.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pegasus 18 Ekim itibarıyla Dubai uçuşlarına 384 TL promosyon fiyatıyla başlıyor. Dubai yaz ayları çok sıcak olduğu için nispeten serin olan Kasım-Nisan aylarını tercih edebilirsiniz.

Henüz resmi duyurusu yok ancak biletleri flypgs.com üzerinden sorgulayıp satın alabiliyorsunuz.

31 Aralık öncesi bir zamana 384 TL'lik bir bilet bulursanız 'Pegasus’ta Neler Oluyor? ' % 10 indirim koduyla 350 TL gibi bir ücrete bilet satın alabilirsiniz.İndirim kodunu şu anda alamazsınız daha önce kampanyada alıp kullanmayan varsa talep edebilirsiniz.

Fiyatları sürekli olarak takip eden biri olarak 350 TL'ye Dubai'ye uçmanın oldukça sıcak bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Ücrete 20 kg bagaj hakkı dahil.

Keyifli uçuşlar!

Ekleme;

Bilgilendirme amaçlı diğer havayollarının ortalama fiyatlarını yazayım.

THY;800 TL
    Emirates;920 TL
    FlyDubai 20 kg bagaj hakkıyla ; 680 TL

Vize ücreti : 250 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 26 Ağustos 2012; 21:53:11 >

• Gidiş mi sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle verdiginiz bilgi için tesekkurler.ulke hakkında birazda bilgi verirseniz sevinirim ne yapılır elektronik eşyalar orda uygun fiyata alinabilirmi bir hafta yeterli olurmu gezi için vb. Cevaplarinizla oldukça faydalı olucak bu konuda. Simdiden tesekkurler

• Bir de 2 kişi gecesi 100 dolar olan uygun bir otel bulabilsem...
  • Merhaba,

@tgezer
    Başlığı gidiş-dönüş olarak düzelttim.

@crazydentist
    Aslında sözlüklerde Dubai ile ilgili birçok yorum bulabilirsiniz.Elektroniklerin yeni çıkanları ile fark var ancak eski modellerde çok fark yok.Benim genel görüşüm Dubai için 3-4 gün yetecektir.Ben 2 gün gezdim ve bana yetti çünkü bir süre sonra kendini tekrar eden şeyler var.BAE'nin başkenti olan Abu Dhabi araçla bir buçuk saat uzaklıkla oraya da gitmek isterseniz daha fazla gün harcayabilirsiniz. Dubai uçuşları genel olarak 800 TL civarındadır. Bu sebepten bu fiyat oldukça uygun oluyor. Her ne kadar çöle kurulan bu devasa kent yapay izlenimi verse bile içerisinde dünyada ilk 10'a giren akvaryum,alışveriş merkezi ve yüksek binalar gibi gidip görülmesi gereken yerlere sahip.

@TuVNeRa
    4 yıldızlı Suha City Hotel'i tercih edebilirsiniz.Fiyatlar o civarlarda kahvaltı dahil olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 22 Ağustos 2012; 23:16:26 >
  • dolar yazsan daha ucuz algılanır,381 olunca pahalı gibi geliyor göze
  • Evet epey cazip fiyat.
    Vize var mı dubaiye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Evet epey cazip fiyat.
    Vize var mı dubaiye ?

Dubai vizesi 85 euro idi geçen Ekim ayında oradaydım, güzel deniz için Ekim harika mevsim yaz ayları kavuru sıcak. Booking.com dan uygun yerler bulabilirsiniz. Ayrıca iki metro hattı var, buralara yakın low cost otelleri tercih etmenizi öneririm. Metro dışında kalan yerlere taksiye binmekten korkmayın benzin ucuz olduğundan fiyatlar da 3/1 fiyatına. Abu Dabi gidiş 10 TL klimalı araçlarla 1.5 saat

381 TL gidiş-geliş güzel fiyat kaçırmayın derim...
  • flydubai de alternatif olabilir.. fiyatları ne seviyede bilmiyorum ama arkasında emirates var ve pegasusun başedebileceğini sanmıyorum bu hatta onula..
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

flydubai de alternatif olabilir.. fiyatları ne seviyede bilmiyorum ama arkasında emirates var ve pegasusun başedebileceğini sanmıyorum bu hatta onula..

Fly dubai şu anda 600 TL (255 euro) civarı, ben gelişi fly dubai ile yapmıştım uçakları pegasusa göre daha lüks (koltuk arkalarında THY'deki Planet sistemi bulunuyor) ve koltuk araları daha geniş... Ancak tabi benim için de fiyat önemli tercihlerden biri... 250 TL fark ile vize alan transferi yapılabilir...
  • hayatımda bikere uçakla seyahat ettim oda askerden dönerken kulaklarım nerdeyse patlayacak gibi oldu uçak thy uçağıyla 2 sene önce çok rahatsız olmuştum..
    şimdi ben bunu her uçakta yaşarmıyım?
    1.5 saat fln sürmüştü yolculuk ve artık son anlarda artık bitsin diye dua etmiştim..

bu uçakla alakalı bir durummudur yoksa basınç yüzünden her uçakta bunu yaşarmıyım?
    sırf bu yüzden uçağa binmeye çekiniyorum 1.5 saat ızdırap olmuştu bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkurt

quote:

flydubai de alternatif olabilir.. fiyatları ne seviyede bilmiyorum ama arkasında emirates var ve pegasusun başedebileceğini sanmıyorum bu hatta onula..

Fly dubai şu anda 600 TL (255 euro) civarı, ben gelişi fly dubai ile yapmıştım uçakları pegasusa göre daha lüks (koltuk arkalarında THY'deki Planet sistemi bulunuyor) ve koltuk araları daha geniş... Ancak tabi benim için de fiyat önemli tercihlerden biri... 250 TL fark ile vize alan transferi yapılabilir...

şuan pahalı gibi dursa da pegasus mantığına göre, hat açılınca, pegasus daha pahalı olacak ve millet fly dubai yerine pegasusu tercih edecek..

bakınız: pegasus birçok hatta lufthansa ve thy ile ya aynı yada daha pahalı uçmasına rağmen millet hala pegasus bileti alır. "pegasus ucuzdur mantığı" pegasusun da fiyatları flydubainin seviyesine gelecektir hatta geçecektir.. yada olmadı flydubai bir nebze olsun indirir fiyatı.. emirates rekabeti sever, ama rekabet ettirmez.. neyse aman.. herkes selametle uçsun da hiç önemi yok, isterse afrikadaki havayolları ile..
  • @garcia1905

Dubai uçuşları yaklaşık 5 saattir.Yaşadığınız durum sizle ilgili bir durumdur konuyla ilgili doktora gözükmenizi tavsiye ederim.Eğer yaptığınız yolculuk sırasında nezle ya da soğuk algınlığınız varsa bu sebep olmuş olabilir.

@photo_canon1

Sanırım fırsatın uygun fiyata Dubai'ye gitmek olduğunu kaçırıyorsunuz.Zaten her promosyon sonrası fiyatlar normal düzeye çıkar böylece fırsatlık bir durum kalmaz.Mevcut durumda herhangi bir havayolu ile Dubai'ye yarı fiyatına gidebiliyorsunuz.Büyük ihtimalle kampanya fiyatları bittiği zaman fiyatlar rakiplerine göre düzenlenecektir.Eminim Pegasus yeni bir hat açmadan önce fizibilite çalışması yapıyor ve fiyat stratejisini ona göre düzenliyordur.Bu merkeze çok yoğun talep olduğunu da eklemem gerekir.

@beyazseytanahmet

Bu hat için fiyatları araştırırsanız fiyatın oldukça sıcak olduğunu görürsünüz.

Bilgi:

Bazen gideceğiniz zamanı çok fazla sorgulatmanız o hattın fiyatını arttırır.Bunun sebebi cookiesler ve IP'dir. Bu sebepten fiyat eğer yükseldiyse farklı bir konumdan deneyiniz.Eğer gerçekten çok talep olan bir hat değilse fiyat normale dönecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 23 Ağustos 2012; 8:28:26 >
  • kısmetse 20 gün sonra sri lankaya gidiyorum fly dubai ile. dubaide 16 saatim var aktarma arasında. bu süre en optimal nasıl değerlendirilebilir?
  • Arkadaşlar Dubai ve diger popüler destinasyonlar hakkında çok detay bilgileri Adisos kart Konumuzun gezi rehberinde bulabilirsiniz:
    http://forum.donanimhaber.com/m_55830653/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55830653
    Konuyu açan arkadasa teşekkür ederim.Ben 6-7 kere Dubai'ye gittim, Burada çok dikkat edilmesi gereken konu vıze konusudur. Dubai'de turist vizesi havayolu veya otel uzerinden alınıyor, THY , emirates, fly Dubai'nin vize hizmeti var, pegasusta yok, önce otelle görüşüp Vıze işini halletmeniz lazım, bu çok sorun olabiliyor, çoğu otel vize sponsoru olmuyor, iyi bir İngilizce ile arayıp konuşmanız lazım, Sonrada belgeleri tarayıp gönderiyorsunuz, karşılıklı yazışma oluyor bir süre, Vıze ücreti 85-100 dolar arası değişiyor.
    Vıze almanın bir diger yoluda konsolosluk. Ama çok pahalı en son kisi başı 250 TL idi.
    Otel vs gibi soruların detaylarını yukarda linkini verdigim gezi rehberinde bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 23 Ağustos 2012; 9:05:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Arkadaşlar Dubai ve diger popüler destinasyonlar hakkında çok detay bilgileri Adisos kart Konumuzun gezi rehberinde bulabilirsiniz:
    http://forum.donanimhaber.com/m_55830653/mpage_1/f_/key_//tm.htm#55830653
    Konuyu açan arkadasa teşekkür ederim.Ben 6-7 kere Dubai'ye gittim, Burada çok dikkat edilmesi gereken konu vıze konusudur. Dubai'de turist vizesi havayolu veya otel uzerinden alınıyor, THY , emirates, fly Dubai'nin vize hizmeti var, pegasusta yok, önce otelle görüşüp Vıze işini halletmeniz lazım, bu çok sorun olabiliyor, çoğu otel vize sponsoru olmuyor, iyi bir İngilizce ile arayıp konuşmanız lazım, Sonrada belgeleri tarayıp gönderiyorsunuz, karşılıklı yazışma oluyor bir süre, Vıze ücreti 85-100 dolar arası değişiyor.
    Vıze almanın bir diger yoluda konsolosluk. Ama çok pahalı en son kisi başı 250 TL idi.
    Otel vs gibi soruların detaylarını yukarda linkini verdigim gezi rehberinde bulabilirsiniz.

sizin konularınızı ara sıra okuyorum. millet nerde biz nerdeyiz diyorum Şu adios işini harbi harbi çözmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun000

Pegasus 18 Ekim itibarıyla Dubai uçuşlarına 381 TL promosyon fiyatıyla başlıyor. Dubai yaz ayları çok sıcak olduğu için nispeten serin olan Kasım-Nisan aylarını tercih edebilirsiniz.

Henüz resmi duyurusu yok ancak biletleri flypgs.com üzerinden sorgulayıp satın alabiliyorsunuz.

31 Aralık öncesi bir zamana 381 TL'lik bir bilet bulursanız 'Pegasus’ta Neler Oluyor? ' % 10 indirim koduyla 350 TL gibi bir ücrete bilet satın alabilirsiniz.İndirim kodunu şu anda alamazsınız daha önce kampanyada alıp kullanmayan varsa talep edebilirsiniz.

Fiyatları sürekli olarak takip eden biri olarak 350 TL'ye Dubai'ye uçmanın oldukça sıcak bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Keyifli uçuşlar!

Gidiş dönüş en ucuz koltuk seçilince 455 TL bir kişi. %10 indirilirse, 410 TL civarı yapıyor. Bu paraya 2 kez gidiş dönüş Londra yaparım. Fırsatı haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

quote:

Pegasus 18 Ekim itibarıyla Dubai uçuşlarına 381 TL promosyon fiyatıyla başlıyor. Dubai yaz ayları çok sıcak olduğu için nispeten serin olan Kasım-Nisan aylarını tercih edebilirsiniz.

31 Aralık öncesi bir zamana 381 TL'lik bir bilet bulursanız 'Pegasus’ta Neler Oluyor? ' % 10 indirim koduyla 350 TL gibi bir ücrete bilet satın alabilirsiniz.İndirim kodunu şu anda alamazsınız daha önce kampanyada alıp kullanmayan varsa talep edebilirsiniz.

Fiyatları sürekli olarak takip eden biri olarak 350 TL'ye Dubai'ye uçmanın oldukça sıcak bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Keyifli uçuşlar!

Gidiş dönüş en ucuz koltuk seçilince 455 TL bir kişi. %10 indirilirse, 410 TL civarı yapıyor. Bu paraya 2 kez gidiş dönüş Londra yaparım. Fırsatı haber verdiğiniz için teşekkürler.

Elmalar ve armutlar,İngiltere'ye keyifli uçuşlar...

Aslında karışmadı da, seyahat etmeyi düşündüğüm bir yer değildi o nedenle çamur atayım dediydim
  • quote:

@garcia1905

Dubai uçuşları yaklaşık 5 saattir.Yaşadığınız durum sizle ilgili bir durumdur konuyla ilgili doktora gözükmenizi tavsiye ederim.Eğer yaptığınız yolculuk sırasında nezle ya da soğuk algınlığınız varsa bu sebep olmuş olabilir.

@photo_canon1

Sanırım fırsatın uygun fiyata Dubai'ye gitmek olduğunu kaçırıyorsunuz.Zaten her promosyon sonrası fiyatlar normal düzeye çıkar böylece fırsatlık bir durum kalmaz.Mevcut durumda herhangi bir havayolu ile Dubai'ye yarı fiyatına gidebiliyorsunuz.Büyük ihtimalle kampanya fiyatları bittiği zaman fiyatlar rakiplerine göre düzenlenecektir.Eminim Pegasus yeni bir hat açmadan önce fizibilite çalışması yapıyor ve fiyat stratejisini ona göre düzenliyordur.Bu merkeze çok yoğun talep olduğunu da eklemem gerekir.

@beyazseytanahmet

Bu hat için fiyatları araştırırsanız fiyatın oldukça sıcak olduğunu görürsünüz.

Bilgi:

Bazen gideceğiniz zamanı çok fazla sorgulatmanız o hattın fiyatını arttırır.Bunun sebebi cookiesler ve IP'dir. Bu sebepten fiyat eğer yükseldiyse farklı bir konumdan deneyiniz.Eğer gerçekten çok talep olan bir hat değilse fiyat normale dönecektir.

hocam yanlış anlama da bana bilmediğim birşey söylemiyorsunki..

quote:

Orijinalden alıntı: badfan

kısmetse 20 gün sonra sri lankaya gidiyorum fly dubai ile. dubaide 16 saatim var aktarma arasında. bu süre en optimal nasıl değerlendirilebilir?

imkanın varsa, özel salonlara gir.. emiratesin.. ye iç tv izle pc de takıl ne bileyim.. duşunu al.. vs vs..
  • quote:

hocam yanlış anlama da bana bilmediğim birşey söylemiyorsunki..

Sizin bilip bilmediğinizi bilemem ancak verdiğiniz bilgiden sanki işleyişin bu şekilde olduğunu bilmediğiniz sonucunu çıkardım.

Ortada bir fırsat var ancak siz gelecekteki fiyatları belirterek sanki fırsat değilmiş izlenimi veriyorsunuz.Eğer bu hatta olan fiyatları biliyorsanız bu fiyatın fırsat olduğunu da bilirdiniz diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.