Şimdi Ara

EN İYİ MİD şampiyonu SİZCE hangisidir ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
14.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NatSu1DragNeeL -- 21 Ağustos 2012; 0:07:34 >

• amaç: şampiyon tavsiyesi almak.
  • Kişiden kişiye değişir.Biri Anivia'yla süperdir, diğeri Karthus'la
  • Sonra ben dh lol çok bozdu diye konu açınca beni trollüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtlord

Sonra ben dh lol çok bozdu diye konu açınca beni trollüyorsunuz

hanş forumu bırakmıştın? yalancı seni .s .s

edit: lan bi dakka bu adam sonra qandırdım xd yapmıştı. pardon kardeş yanlış anlaşılma olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broloki -- 20 Ağustos 2012; 17:14:45 >
  • BURDA AMAC EN COK HANGİ MİD CHAMPİONUN İSMİ SOLENİCEK ... ANKET GİBİDE DİYEBİLİRİZ... SADECE MERAKTAN SORDUM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NatSu1DragNeeL

BURDA AMAC EN COK HANGİ MİD CHAMPİONUN İSMİ SOLENİCEK ... ANKET GİBİDE DİYEBİLİRİZ... SADECE MERAKTAN SORDUM...

Şimdi sakin ol kardeşim, caps locku kapat ve daha düzgün bir türkçe ile daha düzgün bir konu aç
    Yine de cevap istersen: Şu an favorilerim zyra ve gragas
  • Ahri, Kennen, Tf, Lux, Gragas, Fizz
  • talon hepsini counterlıyor
  • Grgasla oynadigim kadar hic bi chample oynamadim midde favorimdir ve eglencelidir ayrica bazen top ta vlad gibi apler varsa ve karsi midde burst yoksa irelia aliyorum o da fena degil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sura en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtlord

quote:

BURDA AMAC EN COK HANGİ MİD CHAMPİONUN İSMİ SOLENİCEK ... ANKET GİBİDE DİYEBİLİRİZ... SADECE MERAKTAN SORDUM...

Şimdi sakin ol kardeşim, caps locku kapat ve daha düzgün bir türkçe ile daha düzgün bir konu aç
    Yine de cevap istersen: Şu an favorilerim zyra ve gragas

YOU FKING RUSSIAN
  • kurtlord derdin ne senin kardes... burda sana lafmı attık... durduk yere ortamı geriyon... sogutuyon insanları surda 2-3 görüş alıcam diye... niye sinirleniyorsun... anlamıs degilim... hem ben sakinim... ortaya kabak gibi atlayan sensin
  • fizz
  • Kassadin le blank

• quote:

kurtlord derdin ne senin kardes... burda sana lafmı attık... durduk yere ortamı geriyon... sogutuyon insanları surda 2-3 görüş alıcam diye... niye sinirleniyorsun... anlamıs degilim... hem ben sakinim... ortaya kabak gibi atlayan sensin

her şeyi anladım noktalara takıldım şu an.
  • Kassadin
  • noktalar benim konuyu vurgulama şeklim... bana özel farklı bir anlamı yok... :)
  • lolde en iyi diye birşey yoktur başladık yine en iyiyi aramaya.
  • bence posizyona gore degisiyor kardesim... tabi görüsüne saygı duyuyorum... benim amacım en cok mid'deki champ tercihlerini öğrenmek...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.