Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
169.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar benim makinemin merceğine birisi elini sürmüş ya parmak izi var orayı ne ile silmeliyim?
  • pamuk ile sil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurtheboy
    pamuk ile sil...

ilk aklıma gelen de oydu zaten aslında pamukla biraz sildikten sonra atmıştım mesajı!
  •  Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

• quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Ya arkadaşlar benim makinemin merceğine birisi elini sürmüş ya parmak izi var orayı ne ile silmeliyim?

aslında ben pamuk aramakla uğraşmıyorum, pamuklu ve temiz olduğunu düşündüğüm bir bezle siliyorum...
  • yeni s500cülerdenim,2 adet gp 2700 lük pil aldım ve şarjda sorun yaşıyorum.
    bana tavsiye edebileceğiniz şarj aleti var mı?
    tam dolumda tahmini olarak kaç gün gider.
    Saygılar...
  • walla kaç günü diye bişey olmaz kaç poz desen daha iyi ama ben s500ümde gp2700 pillerle 90 poz felan çekiyorum
  • S.a arkadaşlar samsung s500 veya s600 almaya karar verdim emma velakin biraz geç kaldım desem yeri olur hiçbir sitenin stoklarında gözükmüyor şuanda alabileceğim bir site varmı bildiğiniz.
  • sizler fotoğraflarınızın baskısı için ne kullanıyorsunuz.neyi tavsiye edersiniz.
  • up up up
    Bayadır bakamıyordum buraya,fotokritiğe koyduğum foto ile devam

• quote:

Orjinalden alıntı: yunuspdr@hotmail.com

ya arkadaşlar hafıza kartı konususnda yardımcı olan yokmu

Kingston 1GB Sd kart al dostum fiyatı da uygun şu aralar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asder999

sizler fotoğraflarınızın baskısı için ne kullanıyorsunuz.neyi tavsiye edersiniz.

Hp 1310 kullanıyorum ancak mükemmel bir sonuç aldığım söylenemez(çok az basım yaptım ama),Kodak ekspresler bence basım için hem mantıklı hemde karlı.Tek foto ücreti 25ykr galiba
  • Orjinali 5.1 mp.640*480 pixele düşürüldü
  • merhaba dostlar,bi kare ekleyelim dedim ama...
    bu fotoğraf 04.03.2007 gece saat 01:55'de ay tutulması esnasında çekilen fotoğraftan kesilen bir görüntü.Tripodumun olmamasına ne kadar yandım bir bilseniz...
  • beyler macrolarda flaşlı çekebilirsiniz ben böyle yapıyorum, fotolar çok net çıkıyo
    şimdi şöyle oluyo
    manuele geliyosunuz
    tabiki macroya basıyosunuz
    +/- tuşu var ona basıp ekranda solda rakamlar var bildiğiniz üzre onlar kırmızı oluyor
    üstteki değeri arttıyorusunuz alttkinide arttırıyorsunuz.
    yani maksat şu
    flaşlı çekimlerde macro çektiğiniz zaman resim çok ışıklı çıkar
    işte bu aşırı ışıklanmayı o değerleri arttırarak azaltıyoruz
    böylelikle flaşlı çektiğiniz için resim hem karanlık değil hemde elinizi kıpırdatsanız bile
    bulanıklık oluşmayacağından resim çok net çıkıyor.
    bi deneyin bağalım

• arkadaslar herkeze yaksamlar benım s500 hakkında bı sorum olcak...sorum su:3 hafta once bu makınayı aldım ve ıkı tanede gp 2700 mah pıl aldım,makınayı acıyorum bı kac foto cekıyorum pıl zayıf gosterıyo kapanıyo yada ya 1 cubukta gosterıyo yada 2 veya 3 cubukta yanı ne yaptıgını anlıyamadım makına pıl zayıf dıye kapanıyo ama sonra tekrar acıyorum ve pıl full gosterıyo anlamadım gıttı neyse abılerım kardeslerım bu soruma karsılık syorumlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler...
  • menü >ayarlar>pil tipi Ni-Mh
  • quote:

Orjinalden alıntı: karasahin18

arkadaslar herkeze yaksamlar benım s500 hakkında bı sorum olcak...sorum su:3 hafta once bu makınayı aldım ve ıkı tanede gp 2700 mah pıl aldım,makınayı acıyorum bı kac foto cekıyorum pıl zayıf gosterıyo kapanıyo yada ya 1 cubukta gosterıyo yada 2 veya 3 cubukta yanı ne yaptıgını anlıyamadım makına pıl zayıf dıye kapanıyo ama sonra tekrar acıyorum ve pıl full gosterıyo anlamadım gıttı neyse abılerım kardeslerım bu soruma karsılık syorumlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler...

Pilin tam dolu değil,ilk açılışta tam göstermesi bir şey ifade etmez, 5-10sn sonra asıl pil durumu belirir.
    Eğer erken şarj eden bir makinanız varsa birkaç defa şarja takın,yani şarj bitince birkez daha çıkartıp takın.

Gp2700lerle 300foto çekebiliyorum

• Arkadasım cok tesekkurler yanı sen sımdı dıyosunkı pıller yenı tam aktıf olması ıcın bı kac kez sarj olması gerkeıyo dıyosun tamam dedıgını yapcam umarım ıse yarar bı de acaba makına yenı dıyede yapabılırmı acaba makına kullanıldıkca acılırmı yanı arabanın motorunu dusunursek hanı kullandıkca motor acılır ya onun gıbı neyse kardesım saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karasahin18

Arkadasım cok tesekkurler yanı sen sımdı dıyosunkı pıller yenı tam aktıf olması ıcın bı kac kez sarj olması gerkeıyo dıyosun tamam dedıgını yapcam umarım ıse yarar bı de acaba makına yenı dıyede yapabılırmı acaba makına kullanıldıkca acılırmı yanı arabanın motorunu dusunursek hanı kullandıkca motor acılır ya onun gıbı neyse kardesım saygılar...

Makina ile alakası olacağını zannetmiyorum,yalnız benim dediğimi biraz yanlış anlamışsın,tabi kullandıkça piller açılır ancak ben dedim ki şarj olduktan sonra şarj aletini elektrikten çıkar tekrar tak,bazen şarj aletleri yüksek mah değerli pilleri tam doldurmadan şarjı kesiyor,yani hiç kullanmadan 2 kere şarj edeceksin

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.