Şimdi Ara

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
169.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Levcho

Selamlar : 15 gün önce s500 aldım bende, ama pek resim çekme fırsatı bulamadım.
    1-2 gündür inceliyorum ve lens tipine kafam takıldı.
    SAMSUNG S500'de olan SHD lens, CCD lensden daha mı iyi ve ya daha mı kötü.
    Bilen varsa cevaplayabilir mi?
    ( topicte bu açıklama yapıldıysa kusura bakmayın, topic çok uzamiş...tüm yazılara bakamadım henüz )

CCD lens değil bildiğim kadarıyla. ccd sersör türü. genel bi kavram yani. bu türü her marka kullanabiliyor. lens ise cam mercek. her markada farklı olabiliyor...
  • Arkadaşlar Yardımm!!!!

Almış olduğun NIKON COOLPIX 7600 isimli fotoğraf makinamda bir türlü fotoğrafara müdahe edememekteyim. İso yu bile elleyemiyorum.

Fotoğraflarım ya kumlu ya da blur (flu) çıkıyor. Acaba ne yapmalıyım. Arkadaşım yarı parasına samsung s500 aldı adam her türlü manuel çekim

yapabiliyo..Adalet mi bu..Yardım lütfen...Bu makina tamamiyle otomatik mi yoksa..ben hiçbir zaman diyafram aralıklarına ve enstantenelere

karışamıyacak mıyım..Şimdiden çok teşekkür ediyorum..
  • ARKADAŞLAR BENİM ŞARJ ALETİM HAMA TWİRL2 PİLLERİ TAKIP PRİZE TAKINCA SÜREKLİ KIRMIZI YANIYO (1 GÜN BİLE DURSA) ACBA KAÇ SAAT ŞARJ ETMELİYİM . ACBA YEŞİL LED YANMALIMI
    ŞİMDİDEN SAOLUN
  • arkadaslar s600 yada s800 640x480 video örneği verirmisiniz s800 alıyorum yakında
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurtheboy

arkadaşlar, www*.**image**shak**.us** adresini kullanırdım, foruma resimlerimi koymak için.
    fakat bikaç gündür kastırıyor, bi türlü yükleyemiyorum. siz çatır çatır basmışsınız fotoları.

düzgün bi site adresi verir misiniz?

resimleri upload etmeden önce küçültmelisin yoksa 1mb civarında resimler, bizim eklediklerimiz 100 kb civarı
  • hocam termos kupalar çok güzel standart fincan büyüklüğünde ben 3 ünüde hediye gönderdim onun için fotosunu çekemiyorum
    makina ekleriyle baya ucuza geldi
  • arkadaşlar
    s500 üm harika
    ama ben biraz cahilim galiba
    manuel modda f ve s ayarlarının neye göre değiştireceğimi öğrenemedim
    ipucu verecek var mı?
  • s500 cüler nereye kayboldunuz örnek fotolarınızı bekliyoruz
  • Manzara modunda çekilmiş bir fotograf.
    Daha çok yeniyim bu konuda.
    Umarım çok kötü olmamıştır
    Sisli bir havada çekildi. Yaglı boya tablo gibi olmuş sanki :)

Samsung S500 cüler buraya. Örnek Fotolar ve Videolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamo -- 25 Aralık 2006; 11:58:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

arkadaslar s600 yada s800 640x480 video örneği verirmisiniz s800 alıyorum yakında

yaw bu topikte neden kimse yardım etmiyorrr
  • yok niye kızayım:) hem daha bi yağlı boya gibi olmuş :)
  • Farklı bir tane daha.. sanırım manzara resimlerini çok seviyorum bu da kartpostal gibi olmuş..
    bi de şu manuel ayarları öğrenince daha iyi olcak inşallah

• hoca sen ne yaptın ya..bu nasıl resim böyle. S500 satışlarını patlatacaksın.
  • yakamo neresi orası ya
  • hem de daha manuel ayar falan yapmıyorum ha..
    abi makina harika gerçekten harika.. yer Salzburg.. ilk resim salzburg yakınlarında bir göl.. diğeri şehirdeki kaleden manzara..
    oluyor galiba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamo -- 25 Aralık 2006; 21:52:36 >
  • arkadaşlar elimde orite+sanyo marka iki cihaz var hadi bana s500 ün yapılabilen manuel ayarlarının neler olduğunu tamami ile anlatın. Da birde ondan alayım. Zaten sanyoyu arkadaş kurbanı olupda aldım. Tam s500 alırken cahilliğime denkgeliverdi. Bu gün gittim burdura fotoğrafçıda s500 ü inceledim. Ama fazla inceleyemedim. Nede olsa adam o kadar kurcalamaya izin vermiyor. Tam olarak manuel ayarların tamamı nedir anlatırmısınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coldekiadam

Arkadaşlar Yardımm!!!!
    Almış olduğun NIKON COOLPIX 7600 isimli fotoğraf makinamda bir türlü fotoğrafara müdahe edememekteyim. İso yu bile elleyemiyorum.
    Fotoğraflarım ya kumlu ya da blur (flu) çıkıyor. Acaba ne yapmalıyım. Arkadaşım yarı parasına samsung s500 aldı adam her türlü manuel çekim
    yapabiliyo..Adalet mi bu..Yardım lütfen...Bu makina tamamiyle otomatik mi yoksa..ben hiçbir zaman diyafram aralıklarına ve enstantenelere
    karışamıyacak mıyım..Şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Buna çok güldüm ya. Adı geçen makina hakkında hiç bi fikrim yok ama bizim topic 'dijital fotograf' alanında ekol oldu galiba. kardeş kullanıcılara da elimizden gelen yardımı yapalım bence...
  • quote:

quote:

arkadaslar s600 yada s800 640x480 video örneği verirmisiniz s800 alıyorum yakında

Ya bu video örneği talebi hemen hemen her sayfada birilerinden geliyor.(bu arada, topiğin geçmiş sayfalarında örnek video vardı galiba). sanırım kısa da olsa video örneği koymayı kimse istemiyor.
    Fakat talep eden arkadaşlara; video çekiminin makinenin çapına göre çok iyi olduğunu defalarca söyledik.

• quote:

Orjinalden alıntı: ugurtheboy

quote:

quote:

Ya bu video örneği talebi hemen hemen her sayfada birilerinden geliyor.(bu arada, topiğin geçmiş sayfalarında örnek video vardı galiba). sanırım kısa da olsa video örneği koymayı kimse istemiyor.
    Fakat talep eden arkadaşlara; video çekiminin makinenin çapına göre çok iyi olduğunu defalarca söyledik.

kardes kapalı ortamda çekilmiş zoom yapılmadan s500 s600 yada s800 videosu istiyorum lütfen biriniz yardımcı olsun bayramdan sonra s800 alıyorum onları inceledim ama makinayı çok oynatmışlar birde zoomu çok kullanmışlar birde zoomsuz kapalı ortamda videosunu görmek istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

• NASILIM *********SU DAMLASI******** BİR AMATÖR OLARAK

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.