Şimdi Ara

Biter mi bu askerlik? (buda benim sayfam) Ş:365

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
15.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.. bu konuyu 6 ağustos günü açacaktım fakat otobüse geç kaldığım için ilk çarşı iznimde açıyorum.. evet güldüğüme bakmayın daha çok şafağım var.. Uzun Dönem olarak askere geldim.. acemiliği (72gün) yaptım Sivas Temeltepe'de acemiliği atlattıktan sonra 7 Ağustos 2012 itibari ile Çanakkale Gökçeada Komando Birliğine dahil oldum.. bugün ilk çarşı iznim, normalde izin verilmeyecekti ama bayram dolayısı ile izin verdiler.. Herneyse bölük yazıcısı oldum.. pişmanmısın? derseniz şuanda tam olarak buna karar veremedim ama sanırım pişman olacağım gibi görünüyor.. işler çok yoğun.. ama inşallah pişman olacağım bir ortamla karşılaşmam.. askere ilk gelirken (acemilik zamanı) çok sevinçle, mutlu olarak gelmiştim.. ama askerlik ortamını görünce ve sistemi anlayınca bu sevincim kursağımda kaldı desem yeridir.. rütbelilerin elinde oyuncak olarak kullanıldığımızı, bize toplu şekilde MAL olarak bakıldığını bilmek ayrı bir haz vermektedir.. bugün itibari ile şafağım tam tamına 365 (dağıtım izni kullandım ve ayrıca geri kalan 20 gün iznimide kullanacağım o yüzden 365 gün kalıyor) eğer hiç izin kullanmazsam şafağım şuan 345 ama kesin izin kullanacağım o yüzden 365 olarak geri sayıyorum ve soruyorum BİTER Mİ? tabiiki de biter.. ama bitinceye kadar geçen zaman çok acı vermez inşallah.. bugün cumartesi, pazartesi yine çarşı iznimiz olacak yine gelip burada birşeyler karalayacağım, eğer sormak istediğiniz şeyler varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.. İnşallah birgün evimdeki PC başından yine bu konu içerisine "Allahıma bin şükür askerliği de bitirdik" diye yazmak nasip olur..

ŞAFAK 365 SON..
    (hızlı geçer inşAllah)

• ADADA ASKERLİK YAPIYOSUN BEN AĞRI DOĞUBEYAZITTA -40 DERECEDE ASKERLİK YAPTIM AMA ASKERLİK İÇİN FARKETMİYO İSTERSEN DENİZ SAHİLİNDE YAP O PİSKOLOJİ YETER ASKERLİĞİ DERT ETME GELİR GEÇER

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitmezzz şakasına tabii daha çok yolun var ama biter elbet .... ben 92 diyorum çok geliyor
  • Selamlar arkadaşlar.. yine bir çarşı iznindeyim.. birliğimize yeni atanmış nöbetçi teğmen yüzünden bugün çarşıya saat 13:15'te anca çıkabildik.. iştimaya yetişebilmek içinde 16:30'da kışlada olmamız gerekiyor.. herneyse sağlık olsun.. askerde "neden böyle oluyo ya" demek bile mantıksız geldiği için fazla takmamaya çalışıyorum alışmak lazım.. günler hızlı geçiyor şimdilik "inşAllah böyle devam eder" görüşmek üzere

ŞAFAK 357 SON..
    (hızlı geçer inşAllah)
  • eveettt.. yine bir çarşı izni, bugün Kurban Bayramının 2. Günü, herkesin Kurban Bayramı Mübarek olsun arkadaşlar.. 26.10.2012

ŞAFAK 295 SON..
    (hızlı geçer inşAllah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1e1 -- 26 Ekim 2012; 11:22:01 >
  • Türkiyede askerlik yapıyorsun. O bile şans aslında hernekadar sen farkında olmasan da..
  • Vay be tertibim ama ben fosilim biraz o sknti dostum:) sancak nobetindeyim
    Gecior zaman :) 4 ay oldu 4 ayi bitirdiysem geriside biter insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş bende senin gibi diyordum :D

hatta ben önlisans 2 yıllık mezunu olarak gittim yazıcı yaptılar beni ama ben dururmuyum acemi birliğim ulaştırmaydı geçtim land şöförlüğüne zaman nasıl geçti anlamadım

uzun lafın kısası ulk :D

şaka bi yana biter kardeşim benim biteli nerdeyse 3 ay olacak :) merak etme bi gün seninde bitecek ve dönüp arkana bi dolu hatıran olacak bu yüzden kıymetini bil arkadaşlarını üzme
    hiç
    bir şeye de üzülme !
  • tertibim selamlar

bugün şafak 269 diyor
  • üst devre 300 den düştü,darısı bizim başımıza.
  • Beyler Şafak 265 Hayırlısıyla eriyor şafak. ilk konuyu açtığım günden bugüne 100 gün gitti..

10 gün kullanmadığım izin +2gün yol düşersem, yani şuanki şafak 253

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1e1 -- 25 Kasım 2012; 11:50:48 >
  • Hayırlı tezkereler arkadaş.
  • sayarsan bitmez akışına bırak rahat ol gelir gecer sen bile anlamazsın
  •  Biter mi bu askerlik? (buda benim sayfam) Ş:365

son
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxiforum

Biter mi bu askerlik? (buda benim sayfam) Ş:365

son

92/2 fosili olarak ben bile yariladim:) torunlarda bot baglicak yakindaaa:)

• VAY BE HERKEZ BİTİRMİŞ SIRA BİZDE GALİBA

• quote:

Orijinalden alıntı: Kado1658

VAY BE HERKEZ BİTİRMİŞ SIRA BİZDE GALİBA

Aynen sıra bizede geliyor acaba konuyu açan arkadaş napıyor şuan :) umarım görüyordur evindeki pcden cevaplar mesajımı ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: zabani14

quote:

Orijinalden alıntı: Kado1658

VAY BE HERKEZ BİTİRMİŞ SIRA BİZDE GALİBA

Aynen sıra bizede geliyor acaba konuyu açan arkadaş napıyor şuan :) umarım görüyordur evindeki pcden cevaplar mesajımı ;)

cevaplarım elbet, Allaha şükür hayat devam ediyor uğraşıyoruz diyelim:) konuyu görünce eski günler geldi doğal olarak aklıma.. askerliğin özeti şu şekilde olsa gerek; yaparken hiç bitmeyecekmiş gibi, bittikten sonra da hiç yapmamış gibi gelir insana:) Allah sağlıklı şekilde gitmeyi ve dönmeyi nasip etsin kardeşlerim Allaha emanet olun..
  • 1e1 kullanıcısına yanıt
    bende kayseri 1.komando tuğayından refize olarak sivas 5.piyade er eğitim tugayına gelmiştim.ben 105 gün acemilik yaptım.kayseriye nazaran cennetti ama sabah soğuğu yokmu ekim ayında hemde.yıl 2001.
  • 1e1 kullanıcısına yanıt
    sivas genelde güneydoğuya gönderiyordu.usta birliği neresiydi? benim şansıma usta birliğim ankara kirazlıdere istihbarat okuluna çıkmıştı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.