Şimdi Ara

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
19
Favori
76.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • avea nın sitesinde aşağıdaki gibi bir yazı var bu nedemek avea jetmodemle internete giremeyecekmiyiz şimdi.. avea modem kullanan varmı varsa modelini belirtebilirmi.

"Android Tabletlerde Jet Modemler yazılımsal olarak desteklenmediği için işlem yapılamamaktadır."
  • Arkadaşlar ;

28 Ağustosta ET'den sipariş ettiğim U30GT-H dün elime geçti. Forumda anlatıldığı şekilde rom yükleyip, gerekli ayarları yaptım.
    Bu akşam eve geldiğimde açtım. Çocuklar gün içinde bir miktar karıştırmışlar. Kapattım ve ne yaptıysam tekrar açamadım. Neyse bilgisayara bağlayıp, flaş modda v1.05H romu tekrar kurdum. İşlem sorunsuz sonlandı ancak yine açılış ekranı gelmedi.

Şuan şarja taktım ancak hala açma-kapama tuşuna bir tepki vermiyor.

Bu şekilde bir sorunla karşılaşan, sorunun ne olduğu yada çözümü hakkında bilgisi olan varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Arkadaşlar ;

28 Ağustosta ET'den sipariş ettiğim U30GT-H dün elime geçti. Forumda anlatıldığı şekilde rom yükleyip, gerekli ayarları yaptım.
    Bu akşam eve geldiğimde açtım. Çocuklar gün içinde bir miktar karıştırmışlar. Kapattım ve ne yaptıysam tekrar açamadım. Neyse bilgisayara bağlayıp, flaş modda v1.05H romu tekrar kurdum. İşlem sorunsuz sonlandı ancak yine açılış ekranı gelmedi.

Bu şekilde bir sorunla karşılaşan, sorunun ne olduğu yada çözümü hakkında bilgisi olan varmıdır ?

hocam bende de aynısı olmustu, bıraz uzun basınca acıldı sonradan yaklasık olarak 25-30 sn arası basılı tuttum

• Sürekli flash moda almaya çalışmayın cihaz bir süre sonra brick konuma geçiyor kendini kilitliyor içini açmanız gerekir hiç bulaşmayın bir stabil rom bulup keyfinize bakın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

Arkadaşlar ;

Eğer pc ile bağlantıda da tepki vermiyorsa cihazınız büyük ihtimalle brick olmuştur,türkiyeden aldıysanız geri verin birebir değişim garantisi var geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: razr58
    hocam bende de aynısı olmustu, bıraz uzun basınca acıldı sonradan yaklasık olarak 25-30 sn arası basılı tuttum

quote:

Orijinalden alıntı: .Hector.
    Eğer pc ile bağlantıda da tepki vermiyorsa cihazınız büyük ihtimalle brick olmuştur,türkiyeden aldıysanız geri verin birebir değişim garantisi var geçmiş olsun.

İlginiz için teşekkürler.

Sorun cihaz ilk şarjı ile kullanıldığı için %20 gösterirken, kısa sürede şarjın tamamen bitmesiymiş Bende zaten cihazın PC'ye tepki vermesinden şüphelenerek brick olmasından ziyade, cihazda donanımsal bir sorun olduğunu düşünmeye başlamıştım ki sorun avrupa tip priz adaptöründeymiş. Elimde başka bir tane vardı. Son çare onu denedim. Ekran açıldı ve şarj olmaya başladı. Sorunu cihaz şarj olurken, şarj olduğuna dair bir uyarı ledi yanmamasından şüphelenerek çözdüm. Ancak cihazda zaten böyle bir uyarı ışığı yokmuş

Neyse cihazın özelliklerini öğrendikçe, düşük olasılıkla olabilecek problemleri daha rahat çözerim/z.İlginize tekrar teşekkürler

• Arkadaslar merhaba. Benim bir sorunum var. Tableti %100 sarj ediyorum ve acik sekilde birakiyorum fakat calisan hic bir program yok. Wifi de kapali vaziyette. Bir gun elime hic almadigim halde ertesi gun sarji yariya inmis oluyor. Boyle bir durumla karsilasan var mi. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sami

avea nın sitesinde aşağıdaki gibi bir yazı var bu nedemek avea jetmodemle internete giremeyecekmiyiz şimdi.. avea modem kullanan varmı varsa modelini belirtebilirmi.

"Android Tabletlerde Jet Modemler yazılımsal olarak desteklenmediği için işlem yapılamamaktadır."

Bende de ZTE model modem vardı ama bir türlü becerememiştim. İlk önce Rom dan kaynakladığını düşünüp çeşitli ROM lar ile denemiştim fakat olammıştı sonunda pes etmiştim.

Hayır madem desteklenmiyor nasıl olurda internette Avea modem android ayarlarını veren onlarca site bulunur
  • h versiyon u30gt'ye hangi rom önerirsiniz?
  • almayi planliyorum,sizce nasil ? Siz olsaniz alirmiydiniz?www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-cube-u30gt-android-4-0-dual-core-rk3066-1-6ghz-tablet-pc-16gb-1gb-ram-capacitive-product-16464.html almayi dusunuyoru m memnunmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birck cihazı yapılandırmayı deneyen oldu mu resimleri mevcut içini açmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

h versiyon u30gt'ye hangi rom önerirsiniz?
    Bendeki ZTE MF190 modem ve Avea data karti hem Sanei hem de Hyundai Tabletimde calisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 21 Eylül 2012; 18:54:26 >
  • Arkadaslar suan cube u30gt den yaziorum tablet bugun elime gldi sanal pazrdan 8is gununde geldi ....tablet cok iyi dokunmatiginden sayfa gecislerine intertten vifi algiyicisina kadar hersey cok iyi oglenbirde geldi %20sarji vardi elimden dusurmedim bu saate kadar hala 20 bu nasi oluo anlamis deilim :-) ama alet iyiii

• quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

h versiyon u30gt'ye hangi rom önerirsiniz?

ben jb 4.1 den pek memnun kalmadım metro arayüzlü ics 4.0.4 e geçtim. çok daha iyi çalışıyor cihaz. turkcell tv+ ve digitürk plus sorunsuz çalışmaya başladı. 4.1 de düzgün çalışmıyorlardı. jb 4.1 için daha yazılım desteği pek yok anlaşılan. eski yazılımlarda pek uyumlu değil. devamlı sorun çıkarıyorlar. 4.1 de flash da yok. kendimiz yükledik ama düzgün çalışmıyor. adobe jb 4.1 de flash ın stabil çalışmadığını açıkladı ve bence bu konuda haklılar. epey sorunla karşılaştım çünkü. şu anda en iyisi galiba ics 4.0.4. metro arayüzde çok hoşuma gitti. 4.1 in şu anda faydadan çok zararı var gibi. yazılımlar güncellenip 4.1 e uyarlanıncaya kadar 4.0.4 e devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 21 Eylül 2012; 22:59:17 >

• arkadaşlar iki günlük tabletim brick oldu sanırım. rom yüklerken hata veriyor ve açılırken cube logosunda kalıyor malesef saatlerce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses88

arkadaşlar iki günlük tabletim brick oldu sanırım. rom yüklerken hata veriyor ve açılırken cube logosunda kalıyor malesef saatlerce.

hemen telaşlanma arkadaşım. power + ses açma tuşuna basınca bilgisayar usb aygıt bulundu diye bir uyarı veriyorsa rom yüklenebilir demektir. benim tabletle gelen usb kablosunda sorun vardı. bendede hata verdi hatta bende cihaz hiç bir tepki vermedi. telefonun usb kablosu ile denedim ve yüklemeyi yaptı. u30gt sorunsuz çalışıyor. yapman gereken sağlam bir usb kablosu ile baştan rom yükler gibi yükleme yapmak. birde kasanın arkasındaki usb portlara takarak deneme yapın belki sorun usb portlardada olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sami

avea nın sitesinde aşağıdaki gibi bir yazı var bu nedemek avea jetmodemle internete giremeyecekmiyiz şimdi.. avea modem kullanan varmı varsa modelini belirtebilirmi.

Tamamen avea nın salaklığı, kurulurken dil seçimi var sorunun nedeni bu. Ne akla hizmet öyle yapılarsa zaten.

• Kulakligi taktim ama.ses.cizirtili.boyle.sorunla.karsilasan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: mfasya

Kulakligi taktim ama.ses.cizirtili.boyle.sorunla.karsilasan varmi

aynı anda şarz oluyosa oluyo şarzı çıkar düzelir
  • Yok sarjdan cikardim ve denedim. Ama bir film izliyorum kulaklik takmadan sikinti yok ama bu kez cok az duyulmuyor. Kulakligi takiyorum bu kezde filmdeki konusma sesleri disinda tum sesler var fakat dlyaloklar yok. Bu nasil bir sorun bilemedim. Ayrica ayarlardan ses ayarlarina giriyorum buradada sesler cizirtili. Sadece kulaklik takinca bu sorun var. Kulaklikla youtube deki videolari sikintisiz izliyorum ve dinliyorum. Ama hafiza kartina attigim filmlerin sadece arka plan seslerini duyuyorum. Konusmalari duyamiyorum. Mesela su video muzik sesi duyuluyor fakat konusmalar cok cizirtili ve cok gucsuz hicbirsey anlasilmiyor .

http://sebastiyan.mynet.com/nasil-tv-izle-kireclenme-olan-dizlere-nasil-masaj-yapilir-vid-1797152/

Bu videoyu bir deneyin kulakliktan konusma seslerini duyabilecekmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfasya -- 22 Eylül 2012; 23:26:42 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.