Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tobetube

Ben de katılıyorum ürün cıkıp incelemeler yapıldıktan sonra almak mantıklı olan .
    Hijacker arkadasımız demiş 1 ayı bulur diye . bizim telefonu almamız da minimum o kadar olur zaten :)

suan firmaya mail attım söle yapın böle yapın diye bakalım ayın 15 ine kadar gonderirler diye tahmin ediyorum 10 günde gelmesi surse 25-30 u gibi gelir bayramdan once geleceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

quote:

Orijinalden alıntı: tobetube

Ben de katılıyorum ürün cıkıp incelemeler yapıldıktan sonra almak mantıklı olan .
    Hijacker arkadasımız demiş 1 ayı bulur diye . bizim telefonu almamız da minimum o kadar olur zaten :)

suan firmaya mail attım söle yapın böle yapın diye bakalım ayın 15 ine kadar gonderirler diye tahmin ediyorum 10 günde gelmesi surse 25-30 u gibi gelir bayramdan once geleceğini sanmıyorum

HAdi insallah sorunsuz bir alısveris olur senin ve haberlerini bekleyen bizler icin :)
  • şu anda bazı çin sitelerinde satış var youtube da bir videoyu izledim adamlar telefona saldıracak neredeyse
    http://www.youtube.com/watch?v=bsYIEsiHulc&feature=related
  • izledim de sanırım o video tanıtım partisinden falan . Milletin onune atmıslar telefonları :) donanımhaber bi haber yapar buyuk ihtimal zaten
  • arkadaşlar satıcı olarak değil de normal bir kullanıcı olarak bir tavsiye kesinlikle toplu alım yapmayın aman paranıza yazık olur... Tek tek alın tablet yazdırın şansınızı deneyin ancak toplu alırsanız yok denecek kadar az gümrükten geçmesi. Ayrıca bir başlıkta okuduğuma göre çin devlet postaları artık elektornik gönderimini bırakacakmış ne kadar aslı asdarı olan bir konu bilmiyorum ancak Singpost HongkongPost ve chinaairmail ile gelmezse ASLA AMA ASLA ALMAYIN GÜMRÜĞE TAKILMASI GARANTİ
  • chinaairmail zaten cok mantıklı , cünkü ücretsiz :)
  • Navigasyon falan yazdirmayin. Elektronik yazdirmayin. Gumrukde farkinda elektronikte hediye ayagina çine abanildigini :) deri kilif vs.. olsun bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gümrük yıllardır farkında ama bir tane kılıf da 700gr gelmez :)) gerçi geçen gün 40 tane kılıfı 1 tane tablet kılıfı diye soktuk koca kutuyla geçti elimize ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: zett89

Navigasyon falan yazdirmayin. Elektronik yazdirmayin. Gumrukde farkinda elektronikte hediye ayagina çine abanildigini :) deri kilif vs.. olsun bence :)

dijital çerceve yazdırdım sorun çıkmadan geldi tablet!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

Navigasyon falan yazdirmayin. Elektronik yazdirmayin. Gumrukde farkinda elektronikte hediye ayagina çine abanildigini :) deri kilif vs.. olsun bence :)

:)
  • YouTube'da "MI-Two Full Review" adlı videoyu izleyin -https://www.youtube.com/watch?v=RSNLZ1J2V8E&feature=youtube_gdata_player

• En mantiklisi lethar case bende ole yaptim hadi hayirlisi bakalim

• Hocam bizi bilgilendirmeyi unutma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nincakurba

YouTube'da "MI-Two Full Review" adlı videoyu izleyin -https://www.youtube.com/watch?v=RSNLZ1J2V8E&feature=youtube_gdata_player

ben bu telefonu istiyorummmmmmmmmmmmm :D
  • mp4 player yazdırsak sorun cıkar mı :D
  • Genel kanı sorun olmayacagı yonunde . Hediye paketi yaptırıp ozellikle fiyatı 75 dolardan asagı bi tutar yazdırıp (15-20 dolar gibi ) siparis edeilebilecegi ve sorun yasanmayacagı soyleniyor . Denemeden bilemeyecegiz sanki . Deneyen arkadas da var bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

zaten tablet yazdırsanız da sorun çıkmaz ki aksine tablete bir şey yazdırmayın olur da açarlar içinden tablet çıkar aha işte tablet dersnizi yalan yazdıracak halimiz yok ya deyip bir de üste çıkarsınız. ancak yalan beyan olursa sıkıntınız olabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nincakurba

YouTube'da "MI-Two Full Review" adlı videoyu izleyin -https://www.youtube.com/watch?v=RSNLZ1J2V8E&feature=youtube_gdata_player

arka planda 7 adet uygulama açıkken bile 8. uygulamayı açınca hiç takılmadan takır takır çalışmaya devam ediyor.

ayrıca tarayıcının hızı da çok iyi. demek 2 gb ram ile android bayağı rahat kullanılabiliyor.

• Kendi videolarında iyi ancak bakalım ciddi sitelerde nasıl çıkacak yorumlar, testleri okuyabilen var mı? Birde paypal olursa direk alırız :)
  • arkadaşlar, meri ye ben de mail attım dedim ki telefon gümrükte takılırsa ve gümrük size geri yollarsa paramı geri alabilir miyim ?
    şu cevap geldi;

Hi sir,
    Yes, but we do a very good job with customs sir, few of our customers get taxed as customs are a random process.
    Please a d v ise (birleşik yazınca yıldız çıkıyor burda)
    have a nice weekend.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zett89 -- 6 Ekim 2012; 9:01:58 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.