Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki milim bişey degil hacılar cetveli koyun bakın hel halukarda nokiadan ince olacak :D
  • Hocam listeye benide ekleyin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oppo find 5 ya da x907 gelmezse ya da elde edemezssem ben de varım :)))

http://www.fastcardtech.com/goods-7427-OPPO-X907-Finder-the-Worlds-Thinnest-dual-core-android-Smartphone.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

bende aslında kullanım süresinin uzun olmasından dolayı 3100mah çekici buluyorumda fiyat farkı ne çıkıcak bide sitedeki altta sorulan sorulara cevapta 2000Mah olarak geleceğiyle ilgili bir mesaj var dikkat ettin mi Shéwky?

fiyat farkı değil dostum... ben de biliyorum hatta buraya da yazdım her cihazın fabrika çıkış pilinin 2000 mah olduğunu...

telefon piyasaya çıktıktan sonra sitedeki aksesuarlar bölümünde 3100mah pil ve 3100mah pil aksesuarı (2mm daha kalın kapak) olacak. bunu gene çin sitelerinden rahat rahat getirtebiliriz. yani alırken kimseye sormayacaklar 2000mah mı istiyorsun3100 mah mı istiyorsun diye...

quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

iki milim bişey degil hacılar cetveli koyun bakın hel halukarda nokiadan ince olacak :D

3 buçuk yıldır nokia n82 kullanıyorum 17 mm. xiaomi de varsın 12 mm olsun hayvan gibi bataryası olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shéwky -- 5 Ekim 2012; 0:36:59 >
  • quote:

arkadaşlar 600Tlde değilim 750TL ye kadar da tamamım ben

bizim burdaki amacımız daha çok konuyu açan ve şuanda büyük ihtimal banlı olan ulaşamadığımız konu sahibinin başlatmış olduğu ortak platformda teli anlaşıp bir yerden almak böylelikle ürünle ilgili pazarlık imkanımız olucak 2tane almak var 60 tane almak var o hesap
    Ücretsiz kargo ve bu işin ehli ürünleri gümrüğe takılmadan gönderen bir çin sitesi buldum takipteyim ürünün çıkışını bekliyorum sonra adamlarla konuşucam yada yardımlı bir şekilde konuşucaz ve çinli çekik kardeşlerim biz bu kadar alcaz bize bir indirim kuponu oluştur alıverelim yapıcaz

bu arada sayımız artsada biz 45 te kaldık

Genel Liste bu şekildedir Çin sitesinden alma yoluyla Tamam olan ve büyük ihtimalle cihazın fiyatı 400-500$ arası olacak bu cihaz için pazarlık yapıcaz aşağıdaki listede bu fiyatlara ve bu şekilde almak istemeyenler adının çıkarılması için almak isteyenler almak için PM atsınlar ona göre listeyi düzenliyelim biz yapmazsak kimsenin yapacağı yok arkadaşlar

Üyeler

ARKADAŞLAR LİSTEYE EKLENMEK YADA LİSTEDEN ÇIKARTILMAK İÇİN LÜTFEN PM YOLUYLA BANA ULAŞIN

1. Kaanfield -> Kurucu arkadaş şuanda iletişime geçemiyoruz geçebilen varsa bilgi versin
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. chemxxx
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura

Hocam 45 de kaldık demişsiniz beni de listeye yazabilirsin . Bu aralar telefon almayı düşünüyordum . Bu telefon gelene kadar almıs olsam bile yine bu telefonu alacagım . Hadi hayırlısı olsun bakalım :)
  • Bu arada arkadasın verdigi linkten baktım da gercekten Turkce dil yükleyip gonderebiliriz ve gümrükte bir sorun olmaz demiş musteri hizmetleri .
  • İnternetten getirtmeyi düşünüyorsunuz sanırım ama gümrüğe takılmaz mı? Takılırsa firmaya geri mi döner, paramızı geri alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

İnternetten getirtmeyi düşünüyorsunuz sanırım ama gümrüğe takılmaz mı? Takılırsa firmaya geri mi döner, paramızı geri alabilir miyiz?

Evet asıl soru bu, gümrük, kayıt, vergisinde sıkıntı çıkarsa bir bardak soğuk su içmeyelim...
  • arkadaşlar gümrük işi sıkıntılı, daha önce tecrübe ettim. aldığım ürün çinden saat şeklinde telefondu, gümrükte baktıklarında telefon olduğunu gördüler ve bana vermeden direk çin e geri iade gönderdiler. posta yolu ile telefon girişi ülkemize yasak. bu durumu nasıl çözmeyi planlıyorusunuz ? bu telefona sahip olmayı çok istiyorum ama inşallah halledebiliriz :)
  • Daha öncede yazmıştım çinden aliexpress üzerinden tablet getirttim 15gün içinde elimde oldu china post ile; üzerinde dijital çerceve ve gift yazılıydı
    pakete el sürülmemişti hani şu kargo pöşetleri yokmu adamlarda kendi kargo poşetlerine koymuştu ve poşeti ilkkez ben açtım açılmışta kapatılmış gibi birşey değildi yani

ne deriz kutuyu açılmıycak şekilde bantlasın yada hediye paketi yapsınlar hediye paketini açmazlar herhalde ışıl ışıl pakete el sürülmez :P

barracudaa -> eklendi
    tobetube -> eklendi

Arkadaşlar Güncel Mevcut liste Aşağıdadır

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. exhobist
    49. h!j@cker
    50. crazy1204
    51. ciko1984
    52. drfettah
    53. zett89
    54. daniali
    55. atogen
    56. barracudaa
    57. tobetube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 5 Ekim 2012; 10:14:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobetube

Bu arada arkadasın verdigi linkten baktım da gercekten Turkce dil yükleyip gonderebiliriz ve gümrükte bir sorun olmaz demiş musteri hizmetleri .

http://en.miui.com/download.html desteklediği diller burada. yani bunun dışındakiler unofficial dillerdir.

adam türkçeyi nasıl yükleyip gönderecek hayret

daha internette doğru düzgün miui türkçe çevirisi bile yok... var ama güncel değil ve bu cihaza da uymaz.

quote:

Daha öncede yazmıştım çinden aliexpress üzerinden tablet getirttim 15gün içinde elimde oldu china post ile; üzerinde dijital çerceve ve gift yazılıydı
    pakete el sürülmemişti hani şu kargo pöşetleri yokmu adamlarda kendi kargo poşetlerine koymuştu ve poşeti ilkkez ben açtım açılmışta kapatılmış gibi birşey değildi yani

ne deriz kutuyu açılmıycak şekilde bantlasın yada hediye paketi yapsınlar hediye paketini açmazlar herhalde ışıl ışıl pakete el sürülmez :P

paket harika yaa içinde ne var çok merak ettiiim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shéwky -- 5 Ekim 2012; 11:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

Orijinalden alıntı: tobetube

Bu arada arkadasın verdigi linkten baktım da gercekten Turkce dil yükleyip gonderebiliriz ve gümrükte bir sorun olmaz demiş musteri hizmetleri .

http://en.miui.com/download.html desteklediği diller burada. yani bunun dışındakiler unofficial dillerdir.

adam türkçeyi nasıl yükleyip gönderecek hayret

daha internette doğru düzgün miui türkçe çevirisi bile yok... var ama güncel değil ve bu cihaza da uymaz.

quote:

Daha öncede yazmıştım çinden aliexpress üzerinden tablet getirttim 15gün içinde elimde oldu china post ile; üzerinde dijital çerceve ve gift yazılıydı

paket harika yaa içinde ne var çok merak ettiiim

gümrük memuruda aynen öyle diyebilir :D
  • napalım bilemedim ki şişme woman ablajına mı sardıralım ne olursa dikkatlerini çekmez yada ellemeye kıyamazlar :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: arctura

gümrük memuruda aynen öyle diyebilir :D

merak edip bakarlarsa cortlarız

quote:

napalım bilemedim ki şişme woman ablajına mı sardıralım ne olursa dikkatlerini çekmez yada ellemeye kıyamazlar :P

dokunana elektrik çarptıran bir sistem olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shéwky -- 5 Ekim 2012; 11:55:56 >
  • Arkadaslar cok kucuk bir ihtimal de olsa is icin cin e gitmek gibi bir durumum var. Bu cihazdan almayi dusunuyorum. Bu islemcinin imeisini degistirebilir miyim? Pasaportum dolu da. Okudum bayaga ayrintili bilgi bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: just4steel

Arkadaslar cok kucuk bir ihtimal de olsa is icin cin e gitmek gibi bir durumum var. Bu cihazdan almayi dusunuyorum. Bu islemcinin imeisini degistirebilir miyim? Pasaportum dolu da. Okudum bayaga ayrintili bilgi bulamadim

anlatılana göre androidlerde root edip küçük bir kodla imei numaraısnı değiştirebiliyorsun kendin telefoncuya gitmeden ücretsiz ;)

Bilindiği üzere android bir linux işletim sistemidir ve linuxlerde root edip mac adresi değiştirme bölümü vardır denedim biliyorum ;)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 5 Ekim 2012; 12:41:05 >
  • Super teşekkür ederim...
  • imei değiştirme işi biraz külfetli ama yapanlar varmıs
    donanımhaberde cok fazla telefon getiren adam var meride ki elemanla konustum abi ne istersen yazarız minicik paket yaparım sana tüy gibi olur kimse cakmaz içinde ne var diyo özellikle ben getirirlen lethaer case ve fatura bedeli olarak 30 usd yazdırıcam ve olabildiğince kucuk paketle getirticem
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

imei değiştirme işi biraz külfetli ama yapanlar varmıs
    donanımhaberde cok fazla telefon getiren adam var meride ki elemanla konustum abi ne istersen yazarız minicik paket yaparım sana tüy gibi olur kimse cakmaz içinde ne var diyo özellikle ben getirirlen lethaer case ve fatura bedeli olarak 30 usd yazdırıcam ve olabildiğince kucuk paketle getirticem

Hocam beraber getirtme gibi birseyler söylüyordu bir arkadas . Toptan olunca hem daha ucuz olabilir olmasa da daha ciddi bir alısveris olur diye dusunuyorum . Insallah oyle bir sansımız olur . Burdan ve baska yollarla iletisim halinde olmak iyi olacak gibi .
    Bu arada onceki mesajlarda da okudugum uzere Çin'den alımlarda hediye paketi ve fatura tutarının düşük yazılması durumunda pek problem olmadıgı yonunde bir kanı var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

imei değiştirme işi biraz külfetli ama yapanlar varmıs

Bir sürü video var aslında linux e yabancı olmayanların çok rahat bir terminal işlemden yapabileceği bir işlem olarak görülüyo yinede yedekli çalışmak gerek hele bir tel elimize geçsinde.

Sen baya kanki olmuşsun Meriyle iyi bar :D

ama ben kutusunun özelliğini çok sevdim şu 180kg kadar darbe ve yüke dayanıklı olma mevuzsu şu kutuyla bişeyler yapabilirse süper olur dediğim gibi hediye paketi olur gazete kağıdı olur ne yapacaksa yapsın ben tablet getirttim onun kutudan daha ağır olmaz herhal

Tablet

Product Size 244 x 187 x 12mm
    Product Weight 580g

Xiaomi Mi2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 5 Ekim 2012; 14:34:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.