Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: focuturk

Ses seviyesi nasıldır acaba?

test videosunun birinde ses kalitesini duymuştum... çok iyi geldi bana... artık elimize aldığımızda göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

http://www.youtube.com/watch?v=D42K8SgG2Hw xiaomi m2 vs lenovo k860
    isteyenler baksın bakiim :D

lenovo video'da daha hızlı görünüyor ... ben lenovo hayranı oluyorum galiba:)

xiaomi o anda güç tasarruf modunda olabilir. ya da lenovo daha önce oyunu açmış olabilir... bu durumları göz önünde bulundurarak yorum yapmak gerekiyor...

buyrun işlemcilerinin kıyaslanması... biraz amatörce bir fotoğraf oldu ama...

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar

linke de göz atın...
    http://www.ibtimes.co.uk/articles/355938/20120625/qualcomm-snapdragon-s4-soc-benchmark-exynos-nvidia.htm

bence 5 inç ekran ve xiaomi hızı isteyenler oppo find 5'i beklesinler..
    özellikler.
    Snapdragon s4 quad core 1.5 ghz işlemci (xiaomi)
    2 gb ram (xiaomi)
    1080 p ekran 441 ppi pixel derinliği (benzersiz)
    16 ve 32 gb seçenekli (xiaomi)
    12 mp kamera

http://www.gsmarena.com/oppos_find_5_flagship_will_pack_1080_screen_with_441ppi_-news-4808.php
    http://tech.go.vn/975-36531/phong-cach-so/oppo-find-5-gay-soc-voi-man-hinh-5-inch-net-nhat.htm;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shéwky -- 1 Ekim 2012; 1:36:00 >

• 5inç çok büyük ya samsung s3 4.8inç bile çok büyük geliyo bana , bunlar cep telefonu değilki bunları cep telefonu kullanmak için baya geniş cepli hip hop pantolon giymen gerekli

onun için xiaomi cazip geliyo 4.3inç ile
  • aynen 5 inç ekmek tahtası gibi bişey, evde unutsam telefonu annem üstünde ekmek keser.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

5inç çok büyük ya samsung s3 4.8inç bile çok büyük geliyo bana , bunlar cep telefonu değilki bunları cep telefonu kullanmak için baya geniş cepli hip hop pantolon giymen gerekli

onun için xiaomi cazip geliyo 4.3inç ile

aynen bana da çok büyük geliyor... tablet alırım daha iyi... olmuşken ya tam büyük olsun (7inç) ya da ideal boyutta olsun

quote:

Orijinalden alıntı: zett89

aynen 5 inç ekmek tahtası gibi bişey, evde unutsam telefonu annem üstünde ekmek keser.

• 5 inch de cok buyuk hacım ya. kadın gibi canta tasıcaz zira buna gore kot pantolon yok :D
    4.3 bile büyük sayılır tek elle kullanma acısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=D42K8SgG2Hw xiaomi m2 vs lenovo k860
    isteyenler baksın bakiim :D

lenovo video'da daha hızlı görünüyor ... ben lenovo hayranı oluyorum galiba:)

Sen kesinlikle Lenovo hayranı oldun bence Hocam (burada hocam ı herkesin kullandığı anlamda değil gerçek anlamında kullanıyorum.... :) )
    Sana bir K860 alamadan döndüm Çin'den. Hoş Mi2 da alamadım. Tam çıkacağı gün benim dönüş durumu oluştu. Zaten o cihazı almak için erken olduğunu düşünüyorum. Şu anda aldığım cihazdan (Motorola RAZR MAxx) çok memnunum. 3300 mAh pil çok cazip.

5" lik telefon bence de büyük. Yani telefon dediğin taşınabilir olmalı. 4.3" i telefon için ideal ekran büyüklüğü olarak düşünüyorum. Daha büyüğü gereksiz bence. Tablette de 7" i max ekran büyüklüğü olarak düşünüyorum.

Gerçekten bu videoda K860 önde görünüyor. Ama bazen düşünüyorum da neden hep en hızlısını istiyoruz. O videoda gördüğün 1 sn nin altındaki fark kimi neden rahatsız ediyor. Yeterince hızlı olması kafi bence. Tabi ki bu kişisel görüşümdür ve çok fazla taraftar bulmayacağına da eminim.

Selamlar hocam...

• bencede hele bir satışlar yapılsın 10larca inceleme videoları birebir antutu benchmark sonuçlarını görelim

gerçek mi2 nin İphone 5 Samsung s3 karşılaştırmasına bir bakalım

Antutu Test Sonuçları
    antutu sitesinde Samsung s3 Benchmark Score:12060 ve 1.sırada
    burada paylaşılan bir Mi2 Antutu sonucu var ilk sayfada -> 14085

hele şunu bir gözümüzle görelim Antutu Sayfasına alsın
    Acele edipte sadece resimlerde görülen Çakma videolar yada özel hazılanmış 3d videolarada atlamayalım

ekim itibariyle tel çıkıyor şuanda testerler ve fanlarına cihaz satılmış durumda 1 ay bekliyelim bi düşsün netlere
    küfür edenlere şükür edenlere bir bakalım ;)

ben kutusuna dandik dedim ama paylaştığım youtube videosunda dandik görünüyodu ama antutu da bir yazı var paket ile ilgili

Xiaomi Kutusu tam 180Kg ağırlığa dayanıklıymış

Xiaomi Phone 2 may debut on August 16th, packaging will withstand 180kg of weight

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 1 Ekim 2012; 14:51:32 >

• elemanların resmi baya komik olmuş :)

kutuyu sevdim, sade :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arctura

http://www.fastcardtech.com/goods-7502-Xiaomi-X2-Quad-Core-15GHz-43inch-IPS-Screen-2G-Ram-16GB-Rom-Support-GSM-3GWCDMA-8MP-Camera-720p-90ftps-Record.html

sanırım satışta şuan itibari ile.... 1-3 günde teslim diyor

Firmanın Cevabı

OnlineSupport Replay :( 2012-09-28 10:24:35 )
    iT will be in stock next month -> önümüzdeki ay muhtemel stok
    Dear Buyer-> sayın Müşteri
    It is out of stock now ,and we are no sure when it comes-> Şuanda Stok dışı ve ne zaman geleceğinden emin değiliz
    So for some questions i can no answer you now ,sorry -> Üzgünüm , sorularınıza cevap verebilmem için daha çok erken

Soru:
    do you have support and sales to turkey? / türkiyeye satış ve desteğiniz var mı ?
    this phone will it work in turkey ? / telefon türkiyede çalışır mı ?

OnlineSupport Replay :( 2012-09-26 23:47:25 )
    sorry ,we don't have the support and sales in your country / üzgünüz, sizin ülkenize satış ve desteğimiz yok.

bu siteden alınamaz gibi görünüyor..

evet site türkiye ye satış yapmadığını söylüyor nedenini sordum ama cevap vermediler

Arkadaşlar :http://www.fastcardtech.com cevap var

satış yapamamalarının nedeni Türkiyeden Banka trransfer yada kredi kartı ödemesi olarak en fazla 300$ alabilmeleriymiş (Kredi kartı dolandırıcılığını önlemek için falan diyo) ve ürünün meblasıda 300$fazla olduğu için satış yapamıyorlarmış benim anladığım kadarıyla böyle maili paylaşıyorum ingilizcesi daha güzel arkadaşlar çevirir :D

quote:

For avoid credit card fraud,we don\'t accept payments for product 300$ or more by Paypal or by credit cards. payments for product 300$ or more must be paid by bank transfer or Western Union MoneyGram.
    For more information,please visit :
    http://www.fastcardtech.com/article-9-Payment+Methods.html

300 dolar üstü PAYPAL ödemesi yapılabilen resmi sitelere yönelmek olabilir. Buyincoins vs gibi sitelerde satış vardı PAypalda limit hiç duymamıştım gerçi 300 dolarlık hiç de sipariş vermemiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: erchyn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shéwky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arctura

http://www.fastcardtech.com/goods-7502-Xiaomi-X2-Quad-Core-15GHz-43inch-IPS-Screen-2G-Ram-16GB-Rom-Support-GSM-3GWCDMA-8MP-Camera-720p-90ftps-Record.html

sanırım satışta şuan itibari ile.... 1-3 günde teslim diyor

Firmanın Cevabı

OnlineSupport Replay :( 2012-09-28 10:24:35 )
    iT will be in stock next month -> önümüzdeki ay muhtemel stok
    Dear Buyer-> sayın Müşteri
    It is out of stock now ,and we are no sure when it comes-> Şuanda Stok dışı ve ne zaman geleceğinden emin değiliz
    So for some questions i can no answer you now ,sorry -> Üzgünüm , sorularınıza cevap verebilmem için daha çok erken

Soru:
    do you have support and sales to turkey? / türkiyeye satış ve desteğiniz var mı ?
    this phone will it work in turkey ? / telefon türkiyede çalışır mı ?

OnlineSupport Replay :( 2012-09-26 23:47:25 )
    sorry ,we don't have the support and sales in your country / üzgünüz, sizin ülkenize satış ve desteğimiz yok.

bu siteden alınamaz gibi görünüyor..

evet site türkiye ye satış yapmadığını söylüyor nedenini sordum ama cevap vermediler

Arkadaşlar :http://www.fastcardtech.com cevap var

satış yapamamalarının nedeni Türkiyeden Banka trransfer yada kredi kartı ödemesi olarak en fazla 300$ alabilmeleriymiş (Kredi kartı dolandırıcılığını önlemek için falan diyo) ve ürünün meblasıda 300$fazla olduğu için satış yapamıyorlarmış benim anladığım kadarıyla böyle maili paylaşıyorum ingilizcesi daha güzel arkadaşlar çevirir :D

quote:

For avoid credit card fraud,we don\'t accept payments for product 300$ or more by Paypal or by credit cards. payments for product 300$ or more must be paid by bank transfer or Western Union MoneyGram.
    For more information,please visit :
    http://www.fastcardtech.com/article-9-Payment+Methods.html

300 dolar üstü PAYPAL ödemesi yapılabilen resmi sitelere yönelmek olabilir. Buyincoins vs gibi sitelerde satış vardı PAypalda limit hiç duymamıştım gerçi 300 dolarlık hiç de sipariş vermemiştim

Bu şekilde limit dolandırıcılığın önlenmesi için diyor mantıklıda çoğu sattığı şey 300$ üstü

Buyincoins -> sadece 24 telefon var ve ne zopo ne xiaomi nede burda tartışılan diğer telleri gördüm!

Xiaomi M1 bile hızlı görünüyor ben Mi-two nun yawaş olacağına pek inanmıyorum miui temalarıda hoşuma gitti :) (Laaa üzerinden araba geçirdiler ya :D)

http://www.youtube.com/watch?v=LOm-gJaDHmc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 1 Ekim 2012; 16:38:12 >

• büyük ekran isteyenler için lenovo ve oppo suan daha iyisi yada dengi s3 tür diye düşünüyorum.
    ama m2 ekran boyutu ve kibarlığı ile bence daha ideal ben gözü kararttım arkdaslar cıksın alıcam
  • Çin ürünlerini takip edenler biliyor mu?

Cihaz çıktı mı? birisi sorun yok getirebilirim diyor ve 320 dolar 1,5 yıllık GOOGLE NEXUS dan bile ucuz. Ayrıca İNGİLİZCE dil bile olsa alınabilr cihaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Çin ürünlerini takip edenler biliyor mu?

Cihaz çıktı mı? birisi sorun yok getirebilirim diyor ve 320 dolar 1,5 yıllık GOOGLE NEXUS dan bile ucuz. Ayrıca İNGİLİZCE dil bile olsa alınabilr cihaz .

Çıktı mı bilmiyorum ama eğer çıkmışsa elinde fırsat varken kesinlikle getirt derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakaci_yunus

quote:

Çıktı mı bilmiyorum ama eğer çıkmışsa elinde fırsat varken kesinlikle getirt derim ben.

Başlığı yeni gördm , ben EKİM 25 inden sonra biliyorum. İP5 için 1.300TL deniliyor. S3 den çok iyi bir cihaz. Herkes genelde " DİL " probleminde neler olacak diye bekliyor , şuanda elden aldırma şansı doğdu gibi ben kesinlikle DONANIM için düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shakaci_yunus

quote:

Başlığı yeni gördm , ben EKİM 25 inden sonra biliyorum. İP5 için 1.300TL deniliyor. S3 den çok iyi bir cihaz. Herkes genelde " DİL " probleminde neler olacak diye bekliyor , şuanda elden aldırma şansı doğdu gibi ben kesinlikle DONANIM için düşünüyorum.

Yaklaşık düz hesap 600 TL'ye gelmiş olucak telefon.Piyasada bu fiyata saçma sapan özellikli telefonlar satılıyor.Benim imkanım olsa bi dakika durmam.Dil problemi her türlü çözülebilecek bişey,sonuçta android bi cihazdan bahsediyoruz.
    Bu tür f/p cihazlarını gördükçe ülkemizde bazılarının ne paralar kaldırdığını görüp lanet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnSSdKgL -- 2 Ekim 2012; 0:20:59 >

• Dil problemi en son düşünülmsi gereken sorun. Ben alsam bir iki haftaya kendim çevirebilirim çok zor birsey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 600Tlde değilim 750TL ye kadar da tamamım ben

bizim burdaki amacımız daha çok konuyu açan ve şuanda büyük ihtimal banlı olan ulaşamadığımız konu sahibinin başlatmış olduğu ortak platformda teli anlaşıp bir yerden almak böylelikle ürünle ilgili pazarlık imkanımız olucak 2tane almak var 60 tane almak var o hesap
    Ücretsiz kargo ve bu işin ehli ürünleri gümrüğe takılmadan gönderen bir çin sitesi buldum takipteyim ürünün çıkışını bekliyorum sonra adamlarla konuşucam yada yardımlı bir şekilde konuşucaz ve çinli çekik kardeşlerim biz bu kadar alcaz bize bir indirim kuponu oluştur alıverelim yapıcaz

bu arada sayımız artsada biz 45 te kaldık

Genel Liste bu şekildedir Çin sitesinden alma yoluyla Tamam olan ve büyük ihtimalle cihazın fiyatı 400-500$ arası olacak bu cihaz için pazarlık yapıcaz aşağıdaki listede bu fiyatlara ve bu şekilde almak istemeyenler adının çıkarılması için almak isteyenler almak için PM atsınlar ona göre listeyi düzenliyelim biz yapmazsak kimsenin yapacağı yok arkadaşlar

Üyeler

ARKADAŞLAR LİSTEYE EKLENMEK YADA LİSTEDEN ÇIKARTILMAK İÇİN LÜTFEN PM YOLUYLA BANA ULAŞIN

1. Kaanfield -> Kurucu arkadaş şuanda iletişime geçemiyoruz geçebilen varsa bilgi versin
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. chemxxx
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 2 Ekim 2012; 15:15:09 >

• ekle hocam listeye :D
    ayrıca MoreLocale2 su programla dili turkceye cevirebiliyorsunuz.app uygulamasıdır.
    telde orjinal olarak çin ve ingilizce bulunuyor.menuyu arayüzü her seyı turkceye cevirebiliyor nerdeyse.
  • quote:

ekle hocam listeye :D
    ayrıca MoreLocale2 su programla dili turkceye cevirebiliyorsunuz.app uygulamasıdır.
    telde orjinal olarak çin ve ingilizce bulunuyor.menuyu arayüzü her seyı turkceye cevirebiliyor nerdeyse.

HTC de işe yaramamış ama birkaç miui de deneyende çevirme işlemini yarım yurum yaptı yarı ingilizcce yarı türkçe oldu falan diyen var

Bu arada Forum moderatörüyle konuştum konuyu başlatan arkadaş hala aktiftir dedi Banlı değilmiş anlaşılan sadece konuyla ilgilenmiyor

kendisine PM ilede ulaşabilirsiniz yada bizim başlattığımız ekleme işleminede devam edebiliriz

ben listeyi imzada belirtcem eklenmek isteyenler beklenmektedir ;)

burak__06 -> eklendi
    kurals1z -> eklendi
    exhobist -> eklendi
    h!j@cker -> eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 3 Ekim 2012; 13:38:23 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.