Şimdi Ara

<< Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
6
Favori
23.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Logitech'in En iyi Kablosuz Performansı !!

Logitech G700S Kablosuz Gaming Mouse 8200 DPI

DETAY FOTOĞRAFLAR
     << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>
     << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>

G700S için makyajlı G700 demek yanlış olmayacak, ufak, tefek bazı şeyler ve kutusunun görünümü dışında hemen hemen her şeyi aynı.
    Bu yüzden aşağıda Daha önce yaptığımız G700 incelemesi üzerinden gidelim, en altta iki mouse u kıyaslayarak noktayı koyalım.

G700s için problemli bir seri üretildiğinden şüpheleniyorum, cihazınızda farklı zamanlarda pointerı kasılıyor gibi takılma yapıyorsa eğer garantiye başvurun mutlaka.

Logitech G700 Kablosuz Gaming Mouse 5700DPI

DH Video İnceleme

http://donanimhaber.com/logitech/VideoDetail.aspx?vid=2576&hd=False

Tekno Seyir video inceleme

http://www.teknoseyir.com/59824/logitechin-oyuncu-fareleri-g700-ve-g600-testte/

Unboxing
    http://www.youtube.com/watch?v=TSPTKZ_L0uo

Uzun zamandır ara verdiğim Logitech incelemelerimde bugün sizlere tanıtmaya çalışacağım G700 Oyuncu Mouse'u. Aslında bu mouse a sadece oyuncu mouseu demek bence haksızlık, çünkü gerçekten de yine hem malzeme kalitesi hem ergonomisinin kusursuzluğuna ilave olarak inanılmaz detaylarla kablolu mouseların üstünlüğüne noktayı koymuş G700 ile. Zaten zamansızlıktan yapamadığım ürün incelemesine beni iten nokta da bu oldu.

G700 e hızlıca bakacak olursak;

- Piyasa fiyatı 200-300 arası değişiyor

- Reddot Design ödüllü bir Mouse

- Logitech Mouse segmentinin amiral gemisi "Revolution" ve hemen arkasından çıkan "Performance Mx Darkfield" modellerinde ki kadar uzatılmamış başparmak altındaki kısmı, Teknik olarak Revolution eski teknoloji kullandığı için karşılaştırmaya gerek bile yok ama Darkfield kadar üstün performanslı bir mousetan daha iyi bir mouse olduğunu söyleyebilirim G700'ün

- Üzerinde çeşitli oyun modları için toplam 13 adet programlanabilir tuş bulunuyor, burada set point yazılımı ile dilerseniz hazırlanmış komutları yerleştirebilir, dilerseniz alt+f4 gibi çoklu tuşlama macroları oluşturup atayabilirsiniz. Aslında burada Logitech sanıyorum sürekli bilgisayar başında olanlar için mouse un iyice vücudun ayrılmaz bir parçası olacağını düşünerek geliştirmiş tüm teknik detayları ve ergonomiyi. Sol ve sağ ana düğmeler içe doğru çukurlaştırılmış, bu sayede mouse unuza hakimiyetinizi arttırmayı planlamış Logitech. Bu da açıkıçası avcunuzun yükünü azaltıp kavramayı kolaylaştırdığı için çok iyi düşünülmüş bir ayrıntı olmuş.

- 200 Dpi dan 5700 Dpi a kadar destek veriyor G700, dpi geçişinizi tek bir tuşla gerçekleştirebiliyorsunuz mouse üzerinden. ek olarak 12 MegaPixel görüntü işleme yeteneği bulunuyor mouse'un

- Aynı led ekran üzerinden Hassasiyet ayarını Sarı renkli, Profilleri Kırmızı renkli, Şarj durumunuda Yeşil renkli biçimde izleyebiliyor, mouse üzerinde ki tuşlarla doğrudan müdahale edebiliyorsunuz.

<< Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>

- Mouse saniyede 1000 kere raporlama yapabiliyor mini alıcısına bu sayede 5700dpi gerçek anlam kazanıyor. Yine mouse üzerinde ki tuşlar yardımıyla raporlama birimini Enerji Tasarrufu, Oyuncu, Maximum olarak değiştirebiliyoruz. Ve açıkça söylemek gerekirse tüm bu güçlerin toplandığı g700 ü elinize alıp kontrol ederken, tüm gücün elinizin altında olduğunu resmen hissediyorsunuz :) Saniyede 1.000 rapor hızında kablosuz nano alıcı USB arabirimi üzerinden şarj ve kablolu kullanım imkanı tanıyan g700de Makro kullanımına dayalı 13 adet programlanabilir kontrol bulunuyor.

- Üzerinde ki dahili hafızada saklanabilen profiller oyunlar arası geçişinizi kolaylaştıracaktır.

- Ufak bir detay pil yerinde bulunan küçük yuva mikro alıcı için hazırlanmış, bu sayede kaybedilme riski azaltılmış

- G700'ün Skatezlerinin daha özel olduğu iddia ediliyor Logitech tarafından.

- Mouse gerekirse kutusundan çıkan bir kablo yardımıyla pcnize usb veriyoluyla bağlanabiliyor, bu sayede hem cihaz içerisindeki pili şarj edebiliyor, hemde kabloludan vazgeçeyenler için kullanım imkanı sunuluyor.

- Baş parmağınızın ve küçük parmağınızla yanındaki parmağınızın temas ettiği yüzeyi ben daha önce kullandığım Logitech mouselarda görmemiştim, tamamen terlemeyi azaltmak için hazırlanmış mikro tırtıklı bir yüzey, çok hoş düşünülmüş gerçektende. Baş parmak altında konumlanan 4 adet programlanabilir tuşunuz bulunmakta, bunların üst ikisi alttakilere göre daha çıkıntılı, 4 üde uzak merkezden uzak köşelere doğru sivrilmekte, bu da tuşlara hiç bakmadan çok kolay yerini bulmanızı sağlıyor.

- Klasik tüm Logitech mouselarında olan micro alıcı, çift fonksiyonlu tekerlekten bahsetmeye sanırım pek gerek yok. Kutu içeriğinde uzatma kablosu, şarj kablosu, şarj edilebilir pil, mikro alıcı, fare

Gelelim eksi özelliklerine,

- Performance MX'in kutu içeriğinde bulunan usb-220 volt adaptörü nedense bu mouse a ilave edilmemiş,

- Böyle bir mouseta olmaması gereken bir şey. Tekerleği salınık modda kullanırsanız eğer bir boşluk oluyor sağ ve soluna doğru. Mouse'u hareket ettirirken tekerlekte boşlukta olduğundan dolayı sağa sola oynuyor buda biraz rahatsız ediyor sizi. Bu sebepten ötürü ben salınık kullanmıyorum pek.

- bunu dahil edeyimmi karar veremedim, Logitech bir ara uzun pil ömrü için kablosuz mouse performanslarını bence biraz zayıflatmıştı, fakat tamamen performans canavarı olduğunu söyleyeceğim G700 buna doğru orantılı tam bir pil canavarı. şarj ettiğiniz pilinizi orta ayarlarla 3-4 günde bitirmeniz sizi şaşırtmasın, ama dahili gelen pil ve çalışabilir haldeyken şarj edilebilme özelliğiyle bu pek sorun olarak hissedilmeyecektir sanırım.

Uzun lafın kısası, Ben ne mouse alıcam sorusunun cevabı olmuş nitelikte bir mouse G700, Performans tutkunu herkese öneriyorum. Sahiplerini çok uzun süre mutlu edecektir kesinlikle

Official site
    http://www.logitech.com/tr-tr/mice-pointers/mice/7244#section=features
    video inceleme
    http://www.teknoseyir.com/59824/logitechin-oyuncu-fareleri-g700-ve-g600-testte/

KIYASLAMA
     << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>  << Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >>

DPI olarak ele alırsak ben G700ümün 2500 seviyesini bile geçmedim hiç, o kısmı pek işime yaramayacak o kesin :)

arada gördüğüm ilk fark ağırlık, g700 daha ağır s daha hafif.

2. farklılık g700de el ve parmakların temas ettiği kısım pürüzsüz kaliteli plastik hissiyatı verirken, "s" te terleme engellemesin diye pütürlü bir malzeme kullanılmış, belirli yerlerde mikro sivrilikler var ve daha ilk dokunmamda beni biraz rahatsız etti, tırnağımla törpülemem gerekti bir miktar , g700ün görünümü ve hissiyatı biraz daha iyi gibi sanki.

g700de mouse içerisinde macro atamışsanız mouse hafızasında olduğu için yazılımsal olarak "s" e transfer edemiyorsunuz. yani yeniden yazacaksınız eski macrolarınızı :) Logitech bunu düşünememiş. Tüm bunlara bağlı olarak ta

3. G700 de dahili hafıza 3 profile izin verirken, G700S te bu 5 e çıkartılmış. Yani birbirinden bağımsız 5 ayrı oyun veya program profilinizi G700S'inizin dahili hafızasında saklayabiliyorsunuz artık.

Dpi farkını yukarıda söyledim zaten 2500 üzeri bile fazladan, 8200 dpi ne işe yarar görücez bakalım, şuan için gördüklerim bunlar,

Pil Durumu

g700 üzerinde ki şarj edilebilir pil 2000 mah enitime adında Allahın unuttuğu bir pildi. Performansı baya kötüydü 2000 mah olduğu halde

g700s üzerinde ki şarj edilebilir pil ise Sanyonun Eneloop markalı 1900 mah lık pili bana biraz daha iyi gibi geldi ama henüz net bir fikrim yok.

Sonuç:

G700 ü olan birisi bence satın almasın.
    yeni mouse alacak birisi daha yeni teknoloji olduğu için "S" modelini tercih edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Temmuz 2014; 13:59:42 >

• Uzun süre kullanmış olarak şöyle söyleyeyim

performansı özellikleri mükemmel fakat 240 250 buna vereceğime neden bir razer naga almayayım. eğer amaç mmo ise.
    yok ben fps de oynarım diyorsan o zamanda sensei alırım.

açıkcası skatezlerin teflon olmayışı kötü
    normal aa pil kullanması iyi ( razer genelde kendi bataryasını koyuyor ve bu bataryalar kolay bulunmuyor tr de )
    tuş sayısı yazılım vs olarakta gayet güzel

diyebilirim.

ayrıca inceleme güzel olmuş eline sağlık.
  • Kablosuz deneyimi kabloluyu aratmiyorsa benim buna ihtiyacim var baska tavsiyelrerede acigim. Kablosuz oyuncu mouse ariyorum kabloluya bedel cinsten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

Uzun süre kullanmış olarak şöyle söyleyeyim

performansı özellikleri mükemmel fakat 240 250 buna vereceğime neden bir razer naga almayayım. eğer amaç mmo ise.
    yok ben fps de oynarım diyorsan o zamanda sensei alırım.

açıkcası skatezlerin teflon olmayışı kötü
    normal aa pil kullanması iyi ( razer genelde kendi bataryasını koyuyor ve bu bataryalar kolay bulunmuyor tr de )
    tuş sayısı yazılım vs olarakta gayet güzel

diyebilirim.

ayrıca inceleme güzel olmuş eline sağlık.

teşekkürler,

bahsettiğiniz mouselar kablolu, g700 ise kablosuz veya kablolu seçeneği sunuyor,

skatezlere gelirsek teflon olmasalarda bence diğer logitech mouselardan biraz daha iyi gerçekten de kayma yeteneği, g700 için ayrıca skatez satılıyor, dileyen alıp kullanabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: burakthy

Kablosuz deneyimi kabloluyu aratmiyorsa benim buna ihtiyacim var baska tavsiyelrerede acigim. Kablosuz oyuncu mouse ariyorum kabloluya bedel cinsten

benim kullandığım daha iyi kablosuz yok şuana kadar
  • İnceleme için teşekkürler, elinize sağlık.

Ben de bir süre kullandıktan sonra bana uygun olmadığına karar verip köşeye kaldırdım. Ergonomisi, sunduğu özellikler ve performansı gayet iyi fakat;

-Çok ağır. Bir mouse bu kadar ağır olmamalı. Hele ki oyuncu mouse uysa.
    -Kablosu kalın ve standart kablolar gibi esnek değil. Kablo üzerinden üzerinden şarj olduğundan öyle olması gerekiyor olabilir. Ama ağırlığı arttırıyor ve rahat kullanımı engelliyor.
    -Benim tutuş şeklimde orta parmağım uçtan biraz taşıyordu, bu da rahatsız bir basım durumu oluşturuyordu.
    -Son bir detay tekerleğin hemen arkasındaki tuşun yüksek yapılmış olması parmak arasını/parmağın alt ksımını rahatsız edebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

İnceleme için teşekkürler, elinize sağlık.

Ben de bir süre kullandıktan sonra bana uygun olmadığına karar verip köşeye kaldırdım. Ergonomisi, sunduğu özellikler ve performansı gayet iyi fakat;

-Çok ağır. Bir mouse bu kadar ağır olmamalı. Hele ki oyuncu mouse uysa.
    -Kablosu kalın ve standart kablolar gibi esnek değil. Kablo üzerinden üzerinden şarj olduğundan öyle olması gerekiyor olabilir. Ama ağırlığı arttırıyor ve rahat kullanımı engelliyor.
    -Benim tutuş şeklimde orta parmağım uçtan biraz taşıyordu, bu da rahatsız bir basım durumu oluşturuyordu.
    -Son bir detay tekerleğin hemen arkasındaki tuşun yüksek yapılmış olması parmak arasını/parmağın alt ksımını rahatsız edebiliyor.

yorumunuz için teşekkürler,

- ilk seçenek için oyuncu mouseları bazen ilave ağırlıklarla da kullanılabiliyor, biliyorsunuz, biraz tercih meselesi, ben çok hafif mouseları kolay kontrol edemem mesela
    - benim atladığım bir şeydi, hatırlattığınız için teşekkürler, en önemli sorunlardan birisi bence de, çok doğru bir tespit, kablolu kullanımı için yanında gelen kablo çok kalın, çok daha ince olmalı, bu biçimde kullanımı zorlaştırıyor.
    - el yapısıyla alakalı sanırım sizin elleriniz biraz büyük :)
    - o tuşun varlığını bile hissetmiyorum ben ki ellerim geniştir, kullanım alışkanlığı olmalı.

• Rica ederim.
    Yorumum tabi ki kişiseldir.
    Elim aslında çok büyük değil ama palm tarzı tutuyorum. Yani parmaklarımı uzatıyorum. Avuç içi mouse un arkasına yaslanıyor veya hafif boşluk kalıyor. G500 de rahattım. Bu modeli biraz daha kısa yapmışlar ya da yapısı öyle.
    Mouse u kullanırken elim sağa doğru açı yapmaya başlıyor o zaman rahatsız etmeye başlıyor. Dediğiniz gibi kullanımla ilgili bir şey.
    Son olarak şunu eklemek istiyorum. Neredeyse bütün G serisini kullanmış biri olarak en iyi skatez ler G5/G5 v2 lerde var. Nedense G500, 700 ve G9/G9x ler o denli rahat kaymıyor padde. Hepsini aynı padde kullandım. Logitech in yeni nesil ürünlerinde kullandığı skatezler çok hoşuma gitmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al PaC -- 17 Ağustos 2012; 2:02:19 >
  • İnceleme güzel olmuş.
    Zamanında G500 ile G700 arasında kalmıştım bende 2 mouse'u da çok beğenmiştim fakat fiyatı nedeni ile G500 almıştım.
    Ama hâlâ içimde kalmıştır neden g700 almadım diye.
  • quote:

Rica ederim.
    Elim aslında çok büyük değil ama palm tarzı tutuyorum. Yani parmaklarımı uzatıyorum. Avuç içi mouse un arkasına yaslanıyor veya hafif boşluk kalıyor. G500 de rahattım. Bu modeli biraz daha kısa yapmışlar ya da yapısı öyle.
    Mouse u kullanırken elim sağa doğru açı yapmaya başlıyor o zaman rahatsız etmeye başlıyor. Dediğiniz gibi kullanımla ilgili bir şey.
    Son olarak şunu eklemek istiyorum. Neredeyse bütün G serisini kullanmış biri olarak en iyi skatez ler G5/G5 v2 lerde var. Nedense G500, 700 ve G9/G9x ler o denli rahat kaymıyor padde. Hepsini aynı padde kullandım. Logitech in yeni nesil ürünlerinde kullandığı skatezler çok hoşuma gitmedi.

zamanında g5 te kullandım hatırlıyorum skatezlerini, ama daha iyi olduğunu hissetmemişim, skatezlerin mpadle uyumuda önemli oluyor, bende ki ghostta şuan uçuyor mouse, mouse ergonomisi, ağırlığı kaymasını etkileyen faktörüler aslında. ele iyi oturmayan bir mouse aynı zamanda kayma zorluğuda yaşatır, bu noktada elinizin baskı yaptığı kısmı da önemli, ama illa yetersiz gelirse de söylediğim gibi paket olarak g700 skatezleri piyasada mevcut cüzi rakamlara. gerçi sanırım siz artık farklı bir mouse kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness~

İnceleme güzel olmuş.
    Zamanında G500 ile G700 arasında kalmıştım bende 2 mouse'u da çok beğenmiştim fakat fiyatı nedeni ile G500 almıştım.
    Ama hâlâ içimde kalmıştır neden g700 almadım diye.

teşekkürler,
    aralarında yarı yarıya fiyat farkı var, o zamanlar için iyi bir tercih olmuş bu yüzden belkide, hem g500 de güzel mouse, zaten birisi kablolu diğeri kablosuz, içinizde kalmasın zamanı geldiğinde onuda denersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 17 Ağustos 2012; 11:19:12 >
  • Piyasadaki en iyi kablosuz oyuncu mouse'larından bir tanesi.. İnceleme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Rica ederim.

zamanında g5 te kullandım hatırlıyorum skatezlerini, ama daha iyi olduğunu hissetmemişim, skatezlerin mpadle uyumuda önemli oluyor, bende ki ghostta şuan uçuyor mouse, mouse ergonomisi, ağırlığı kaymasını etkileyen faktörüler aslında. ele iyi oturmayan bir mouse aynı zamanda kayma zorluğuda yaşatır, bu noktada elinizin baskı yaptığı kısmı da önemli, ama illa yetersiz gelirse de söylediğim gibi paket olarak g700 skatezleri piyasada mevcut cüzi rakamlara. gerçi sanırım siz artık farklı bir mouse kullanıyorsunuz

G9 hariç diğerlerinin tutulma biçimi/yapısı çok benzer olduğu için fark hissediliyor. Biraz mouse meraklısıyımdır. Şu an hepsi var(G5 v2, G500, G700). Sadece G9 u satmıştım. Dediğiniz gibi skatezleri piyasada bulmak mümkün. Şu an SteelSeries Sensei Kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al PaC -- 17 Ağustos 2012; 13:40:17 >

• quote:

quote:

Rica ederim.

Selam g700 skatezlerinin nerede satıldığını söyleyebilirmisiniz?İnternette biraz araştırdım hiç bi yerde bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pay_back

quote:

quote:

Rica ederim.

Selam g700 skatezlerinin nerede satıldığını söyleyebilirmisiniz?İnternette biraz araştırdım hiç bi yerde bulamadım.

Türkiye'de yok şuan tabi, yabancı sitelerden bahsetmiştim, bir çok yabancı site de bulabilirsiniz

http://www.coregamingshop.com/skatez-for-logitech-g700.html
    http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&products_id=29273
    http://www.envizage.com/products/mice-corepad/core-cs28020-corepad-skatez-for-logitech-g700-cs28020.html
    http://www.ebay.in/itm/Corepad-Mouse-Skatez-Pro-Logitech-G700-2-sets-GJX-/270927118995
    http://www.staraxe.com/computing-c11/peripherals-c59/mouse-mat-c102/corepad-skatez-for-logitech-g700-p399

• Merhaba,

Ben de yeni bir g700 aldım ancak bir problem yaşıyorum. G10 tuşu bana çok sert geldi, basarken gerçekten zorlayacak kadar. Sizin mouselarınızda da g10 tuşunda böyle bir problem var mı?
  • Merhaba arkadaşlar;

Bimeks, Vatan ve Teknosa gibi sitelerin yorum bölümlerine yazıyorum, fakat yorum olumsuz olduğu için hiçbirinin internet sayfasında görünmüyor.

Logitech fare aldığınızda 3 ay ila 1,5 sene arasında farenin sol tuşu ölüyor. Google da bir arama yaptım konu ile ilgili kaç sonuç çıktı bir de siz görün:

https://www.google.com.tr/search?q=logitech+mouse+double+clicking&aq=0&oq=logitech+mouse+double+&aqs=chrome.1.57j0l3j62l2.9318j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Çift tıklama problemi denen bu olay tüm logitech farelerde var. Tek tıklayıp klasöre giremiyor ve sürükle bırak yapamıyorsunuz.

Dolayısıyla Logitech ürünlerine vereceğiniz paraya bence kablolu A4Tech alın.

Ben G600 alacaktım şimdi razer naganın ülkeye gelmesini bekliyorum.

• Ben G600 almaya düşünüyorum buldum fiyat acısından

Naga - 200
    Edition - 250
    G600-130 lira şimdi aradaki fark baya ucuz cidden . Arkadaşım aldı wowda sıkıntı olmadıgı ve g tuşları direkt olarak atanbildğini söyledi . Ama bilmiyorum bu tıklama sorunu ne kadar yaygın
  • çift tıklama sorununu 10dan fazla Logitech mouse modeli kullanan birisi olarak en az 2-3 modelde bende yaşadım. ama garanti durumlarından sıkıntım mutlaka giderildi, yine de olmaması lazım bence de, g700ümün performansı hala kusursuz, hala şuana kadar kullandığım en iyi mouse, daha iyisi çıkana kadar zor vazgeçerim sanıyorum :) g600ü bilmiyorum ama g700 almak isteyenler kesinlikle tereddüt etmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bywallace

Ben G600 almaya düşünüyorum buldum fiyat acısından

Naga - 200
    Edition - 250
    G600-130 lira şimdi aradaki fark baya ucuz cidden . Arkadaşım aldı wowda sıkıntı olmadıgı ve g tuşları direkt olarak atanbildğini söyledi . Ama bilmiyorum bu tıklama sorunu ne kadar yaygın

Hepsinde oluyor kardeş, sadece olma zamanı değişiyor. Ama şu kesin ki aldıktan sonra 2 yıl içinde mutlaka oluyor (eğer oyun oynuyorsanız). Yani garantiden yenisini verse bile zırt pırt kim gidip uğraşacak, harcadığın zaman ile naga almayı kıyaslarsan naga almak daha iyi. Tam emin değilim ama D&R'da naga 180 TL'ye satılıyor. G600 seçtiğine göre sanırım sen de MMO seviyorsun, sol tışa çok tıklamak gerekiyor o tür oyunlarda.

Söylediklerin arasından bence naga al, tasarımı daha iyi ve de genelde çift tıklama sadece logitech'te oluyor diye biliyorum. Dolayısıyla sağlam olur. Bir de G600 ele tam oturmuyor diyorlar, en sağdaki ek tuş alanı yüzünden kavranamıyormuş diğer farelerdeki gibi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.