Şimdi Ara

<< Logitech G700 & G700S Kablosuz Gaming Mouse İncelemesi 5700-8200 DPI >> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
6
Favori
23.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hızlı Kargo 19 saat 3 dakika içinde sipariş verin, Yarın kargoya verelim

Siparişde ise = Durum : Ürünün Tedarikçiden Ulaşması Bekleniyor
  • m.gokmen kullanıcısına yanıt
    Cuma gunu elinize gecer o zaman ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa alışveriş yapıyorum bu siteden sizin önerinizle yorumlarada baktım oldukça memnun kalınan bir firmaya benziyor en azından türkiyenın en büyüğü diğe övünen süper hızlı über hızlı gonderı die 1hafta sonra gonderen ler gibi değildir
    Sorunsuz alisveris yaptim 2 kere kendileriyle. Hatta g700s imi bende oradan almistim. Telefonla arayip siparisinizi bugunden itibaren takip etmeyi ihmal etmeyin siz. Ne olur ne olmaz ;)

• 4dk önce aradılar kendileri ürünün ellerinde olmadığını sistemten kaynaklanan bir hatadan dolayı ürünün satışda gözüktüğünü olaya hemen müdahale edip ürünü satıştan kaldırdıklarını hemen para ieadesi yapıcaklarını tarafıma özürlerini ilettiler bende hay hay dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

4dk önce aradılar kendileri ürünün ellerinde olmadığını sistemten kaynaklanan bir hatadan dolayı ürünün satışda gözüktüğünü olaya hemen müdahale edip ürünü satıştan kaldırdıklarını hemen para ieadesi yapıcaklarını tarafıma özürlerini ilettiler bende hay hay dedim

Uzuldum. Bu cok sk yasaniyor. Ben oyuzden soylemistim zaten. Diger siteyi de arayabilirsiniz ;)

• bekleyelim bakalım hafta sonunu belkim vatan gerçek %30 bi indirim yaparda gider mağzasından alırız zaten para ieadesi hemen gerçeklemedi
  • Technics kullanıcısına yanıt
    Hocam performance mx maus kablo ile pc ye baglandiginda pc ile iletisimini nano alici vasitasiyla yapmaya devam ediyor.Yani tam anlamiyla kablolu maus olamiyor.Kablo sadece sarz gorevini yerine getiriyor.G700s icinde ayni durum gecer li mi? Yani kablo ile baglayip nano aliciyi cikarsam calisir mi?

• ürünü almış bulunmaktayım 3yıldır G500ü kullanıyordum bakalım ilk başta haşır neşir olamadık mouse'la ilerleyen zamanlarda deneyımlerımı yazarım

http://www.novabazar.com/LOGITECH-G700S-WLSS-GMNG-MOUSE-910-003423_245218.html#0?ref=akakce&v=0.50.6 bu siteden almış bulunmaktayım Aldığım gün kargoya verildi fiyat olarakda en uygunu aldıgımda bu sitede idi
  • Headbanger_Kerry kullanıcısına yanıt
    Pazartesi seyahat donusu bilgi vericem size ;)

Iyi gunlerde kullan m.gokmen kardesim. Yazilimini yuklemeyi ihmal etme.

• Valla çok arada kalmış bulunmaktayım Fiyatı daha cazip geldiği için almak istiyorum.tabi bir de şu var mamba veya Ouroboros alsam o seviyede oyuncu değilim değmezmiş gibi geliyor. Merak ettiiğim şey yanında bolca pil almalımıyım şarj edilebilir ve her yüzeyde çalışır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Headbanger_Kerry

Hocam performance mx maus kablo ile pc ye baglandiginda pc ile iletisimini nano alici vasitasiyla yapmaya devam ediyor.Yani tam anlamiyla kablolu maus olamiyor.Kablo sadece sarz gorevini yerine getiriyor.G700s icinde ayni durum gecer li mi? Yani kablo ile baglayip nano aliciyi cikarsam calisir mi?

evet dostum alıcı gerekiyor hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guardianum

Valla çok arada kalmış bulunmaktayım Fiyatı daha cazip geldiği için almak istiyorum.tabi bir de şu var mamba veya Ouroboros alsam o seviyede oyuncu değilim değmezmiş gibi geliyor. Merak ettiiğim şey yanında bolca pil almalımıyım şarj edilebilir ve her yüzeyde çalışır mı?

pil almaya gerek yok ki. şarj olurken kullanabiliyorsunuz. maximum pil tüketimi max hassasiyet seçseniz bütün gün elinizden düşmese minimum 24 saat yeter piller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Orijinalden alıntı: Guardianum

Valla çok arada kalmış bulunmaktayım Fiyatı daha cazip geldiği için almak istiyorum.tabi bir de şu var mamba veya Ouroboros alsam o seviyede oyuncu değilim değmezmiş gibi geliyor. Merak ettiiğim şey yanında bolca pil almalımıyım şarj edilebilir ve her yüzeyde çalışır mı?

pil almaya gerek yok ki. şarj olurken kullanabiliyorsunuz. maximum pil tüketimi max hassasiyet seçseniz bütün gün elinizden düşmese minimum 24 saat yeter piller.

Yani şarj edilebilir pil aldım ama yanında nolur nolmaz diye

• Guardianum kullanıcısına yanıt
    eskidendi onlar hocam
  • bundan önceki mouse um mx100 idi aşağı yukarı 2 - 3 ay pili giderdi hemde o zaman daha çok pc başında dururdum , şimdi g700 ile maksimum 3 gün , yan anladım performans fareside arkadaş 20 - 30 katmı fark olur ya
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    mx1000 yazacaktın sanırım alperen kardeşim. bu mouselarla onun arasında ki fark bmw ile bisiklet arasında ki kadar açık. bu mouse u en düşük ayarlarda çalıştırırsan 1 haftaya yakın kullanırsın ki en düşük ayarı bile rahat mx1000i mundar eder. mx1000i 3 sene kullanan birisi olarak yazıyorum :)
  • Technics kullanıcısına yanıt
    Yok bendeki mx1100 modeli idi çok memnundum ama aklımda hep g700 vardı ,çok yüksek dpi kullanmadığım için olsa gerek çok fark hissetmiyorum ,yalnız g700 daha ergonomik ele daha iyi oturuyor ,mx1100 fazla kaba idi

• alperen_69 kullanıcısına yanıt
    onu da kullandım, onun için de geçerli söylediklerim. g700le aynı çizgide tasarımlar aslında ama teknik spesifikasyonlar arasında çok ciddi farklar var, mesela bunda şarjda kullanım imkanı var, mx1100 ise şarj edemez şarj edilebilir pil kullanırdı ;) mx1100de şarj süresi önemliydi, bu yüzden de g700ler de şarj süresi değil performans öne çıkıyor doğal olarak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.