Şimdi Ara

NOD32 güncelleme sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
67.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu zaman ben de gerçekten çalışıp çalışmadığını anlayamıyorum.Bazen diyorum bu program polim yapıyor galiba
  • ßende 2 aydır sorunsuz kullanıyorum güncelleme falan yapıyordu..

ama 5 dk önce 'Yetkisiz Erişim' diye bir uyarı cıktı.

Güncelleme yapamıyorum artık..

Eset , Nod32FIX ide çözdü
  • Eset in şifrelere bulduğu çözümü sevdim.Fix i de çözsün isterim.Kaç kere mail attık anca mı akıl ettiler.Neyse.bana göre sevindirici haber.O fix in içinde neler olduğunu araştıranlar çok iyi biliyor.Nod32 anca uyandı.
  • zaten ben anlayamıyordum bu işi.sonuçta işlerini baltalayan bir fixi engelleyemiyorlarsa onların güvenliğinden şüphe ederim

tabi bu fixin zararını bilip bile bile göz yummuş ta olabilirler.

ne halleri varsa görsünler misali
  • şu an itibariyle 3040 imza sürümü var
  • Arkadaşlar bende güncelleme yapmıyor artık. Nasıl çözebilirim bunu ):
  • Satın alarak.Burada yasadışı paylaşım yasak.
  • evet satın alarak. benimki lisanslı hiçbir güncelleme sorunu olmuyor.
  • merhaba akadaşlar ben lisanlı program aldım bilgisayar acıldığın da dıyokı eset 4 mayıs ta lısansınız bıtecek bu nasıl iş ya nıye para verdım kı ben o zaman tabi uzun zaman oldu 3 sene olmuştur varmı boyle lısanların zaman olayı anlamadım bilgisi olan paylaşırsa tessekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beuchat -- 26 Nisan 2008; 17:09:18 >
  • UPDATE
    1. “Update> update”e tıklayın.
    2. “Setup”a tıklayın
    . "Server" kutusunu “Choose automatically”, olarak bırakın. Bunun sebepleri:

Eğer seçeceğiniz belli bir sunucu çökerse NOD32 güncelleştirme yapamayacaktır.
    Deneyimlerimiz, bu ayarların en doğru ayarlar olduğunu gösteriyor.
    Sunucu dengesini ayarlama işini ESET'e bırakın.

2. Username (UN) bölümüne, NOD32 yi satın aldığınız yerden gelen kullanıcı adını girin.
    3. Password (PW) bölümüne, NOD32 yi satın aldığınız yerden gelen şifrenizi girin.

Sadece NOD32 tarafından sağlanan bir kullanıcı adı ve şifre geçerli olacaktır.

1. “Change” e tıklayın.
    1. “Perform program component upgrade if available” ve “Offer computer restart if necessary” seçeneklerinin işaretli olduğundan emin olun.
    2. “OK”e tıklayın
    1. “Advanced” a tıklayın
    1. Burada bağlantı türünüzü belirleyeceksiniz.
    2. "Proxy server > Setup” a tıklayın.
    1. Burası proksi sunucu ayarlarınızın bulunduğu bölüm.
    Sıradaki resime gelen kadar “OK”e tıklayın
    Şimdi bunu görüyor olmalısınız.
    1. “OK” e tıklayın

NOD32 güncelleme sorunu

NOD32 güncelleme sorunu

NOD32 güncelleme sorunu

• DEVAM

NOD32 güncelleme sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkesmen -- 30 Nisan 2008; 0:31:06 >
  • bugün arkadaşa sordum benimki bir haftadır güncelleme yapmıyor dedim,ondada aynı sorun varmış.

nod32 kullananlar varsa söylesinler lütfen serverlardamı problem var,sizinkiler güncelleme yapıyormu?

şimdiden teşekkürler...
  • ben de güncelleme yapamıyorum yaklaşık bir haftadır.. 27 temmuzda yapmış en son.. 3301 de kaldım
  • bendede güncelleme yapmıyor birinde değil 5 pc dede yapmıyor fixli kullanıyordum
  • bende de 27 sinden beri yapmıyormus bugun farkettim bende.programı kaldırıp ust versiyonunu kurdum olmadı.onu kaldırıp tekrar 2.70 kurdum gene olmadı.ve bende sonunda antiviri indirip kurdum.kurmusken 18 tane de virus buldu nod un bulamadıgı.simdilik antivir kullıyorum.nod32 yi cok severdim ama sanırım fix li kullanılan programlara bi yasak getirdiler.
  • arkdaşlar hiç durmadan update yapın (veri tabanını güncelle)devamlı bir şekilde ısrar edin bir süre artık imana gelecek :D sonra 10 mb yakın bir update yapacak

sürüm....3322 (20080803)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 3 Ağustos 2008; 23:15:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: invisible

arkdaşlar hiç durmadan update yapın (veri tabanını güncelle)devamlı bir şekilde ısrar edin bir süre artık imana gelecek :D sonra 10 mb yakın bir update yapacak

sürüm....3322 (20080803)

onuda yaptım olmadı ya pfff

• evet sureklı update e basarsanız 15-20 defa falan bı sure sonra guncellıyor

last update: 04.08.2008
    Version of virus signature database: 3323 (20080804)

• günceller
  • Benimki de bir haftadır güncellemiyor. 15-20 kere basıp deniyim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.