Şimdi Ara

Turkcell vınn wifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2-3 gün önce ttnet sözleşmesi bitti bizde zaten bitsin diye bekliyorduk (ev telefonunu iptal ettirmek için) o bittiği gibi turkcell denizli ana bayiye gittik oradaki adam bize 39 tl ye 4 gb 59 tl ye 8 gb olduğunu söyledi aslında ben sınırsız varsa sınırsız istiyordum ama adam sınırsız yok 8 gb var dedi bizde 4 gb olanı aldık bugün alalı 24 saati geçmeden 750 mb internet kullanmışım (oyun flan hiç bir şey indirmedim ) internete turkcell in sitesine baktım turkcell vınn wifi 4 gb var birde limitsiz var ben limitsizi görünce şok oldum sonradan belkide sınırsız dediğininde bir limiti vardır diye düşündüm adamın dediği gibi aslında 8 gb olabilirdi ttnet dede sınırsız internet kullanıyordum ama aslında onunda bir sınırı varmış [16 gb mı ne] (hatta sıksık kotayı aşıyordum ) sizce sınırsız dediği aslında 8 gb mıdır yoksa gerçekten sınırsızmıdır ( lütfen bilen konuşsun )

• Sinirsiz dedigi gercekten sinirsiz ancak 100mb dan sonra adil kullanim hakki doluyor hiz 100kbit e dusuyor sinirsiz kullanabilir oluyor.vodafone cepnet gibi 4gb kotali paket aldiysaniz ve faturali hat kullaniyorsaniz aman kotayi asmayin 150 tl faturalarla karsilasablirsiniz.Simdi 10tl vererek kotayi asinca yavaslayan ve kotayi astirmayan yeni birsey cikarmis anliyacaginiz tarifeleri karistirip milleti kaziklamak bizim operatorlerin ana amaci.
  • sağol sınırsıza geçtik ama ayın 14 ünde geçerli olacakmış yani şimdi wifi mi kullanamayacağım 10 gün
    10 gün işin yoksa internet cafelerde sürün
  • 4 GB (39,90TL) ve 8 GB (59,90TL) BİREYSEL olanlar. İkiside ilk 3 ay 29,90 TL
    Cihazı alırken 3 ay sonra faturaya yansıyacak olan +10 TL farkla limitinde durma özelliği alabiliyormuşsun. (Gerek yok, çünkü üzerinde kaç GB olduğunu gösteriyor.)

Birde KURUMSAL için olan 59 TL lik sınırsız paket var. Ben bunu kullanıyorum şu an. 8 bilgisayar bağlanabiliyor. (Sözde) 21.6 Mbps hızına çıkabiliyor. Ben bunu limitsiz diye aldım , bir kaç gündür saniyede 1Mb ile download yapıyordum. (Benim için yeterli bir hız)
    Fakat 15Gb ı geçince şöyle bir mesaj aldım;

"Limitsiz internet paketinizin 15 GB lik adil kullanim kotasi dolmustur. Hiziniz 128 Kbps e dusurulmustur. Ek bir ucretlendirme gerceklestirilmeyecektir."

128 le ne yaparsın, youtube bikere iptal. Google aramayı bile 20 saniyede yapıyorsun. Bari 1024 yap. Bu kadarda insafsız olunmaz diyor insan doğal olarak. İşkenceye döndü.
    24 ay anlaşma yapıyorsunuz. Böyle kampanyaları heryere sorun , güzelce araştırın.

Anlıyacağın bu SINIRSIZ kavramını bir kaç kelime oyunuyla yine bir şekilde sınırlı hale getiriyorlar. Bunun müşteriye baştan söylenmeden uygulanması da büyük ayıp. Hatta suç sayılması lazım. 40 kerede sormuşuzdur belki. ttnet in gerçekten sınırsız olan 8 liğine 115 lira verirken bu nasıl 59tl oluyor gibi... Kampanya , kampanya dediler. Al işte kampanya... Nereye kadar böyle, bilemiyorum. Ki ben (göya) anlıyorum , anlamayan ne yapsın.

• Hiziniz 128 Kbps e dusurulmustur.
  • Sınırsız düşünüyorsan kurumsal almak çok mantıklı, 24 ay taahutlü sınırsız 59TL. Ayrıca 15Gb lık adil kullanımı aştınmı hızı 2Mbps e indiriyorlarmış. Ben siparişi verdim deneyip görecez bakalım
  • Biraz sacma olucak belki ama kac metre cekiyor yardimci olabilcek var mi? tum evde ceker mi hatta alt ust katta?
  • Ben de bu cihazı kullanıyorum fakat hızından hiç memnun değilim. Evde 3G+ (HSPDA) ile bağlanmama rağmen 3mbit download hızını aşamıyor. Sadece evde değil, götürdüğüm hiç bir yerde 3mbit üstüne erişemedim.

Reklamlarda Amerika' dan daha hızlı 3G' den bahsediyorlar. Çift taşıyıcılı sistemle bu hıza erişebiliyorsak Amerika' dakilerin vay haline diyorum. Demek ki adamlar sürünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mds698

Arkadaşlar 2-3 gün önce ttnet sözleşmesi bitti bizde zaten bitsin diye bekliyorduk (ev telefonunu iptal ettirmek için) o bittiği gibi turkcell denizli ana bayiye gittik oradaki adam bize 39 tl ye 4 gb 59 tl ye 8 gb olduğunu söyledi aslında ben sınırsız varsa sınırsız istiyordum ama adam sınırsız yok 8 gb var dedi bizde 4 gb olanı aldık bugün alalı 24 saati geçmeden 750 mb internet kullanmışım (oyun flan hiç bir şey indirmedim ) internete turkcell in sitesine baktım turkcell vınn wifi 4 gb var birde limitsiz var ben limitsizi görünce şok oldum sonradan belkide sınırsız dediğininde bir limiti vardır diye düşündüm adamın dediği gibi aslında 8 gb olabilirdi ttnet dede sınırsız internet kullanıyordum ama aslında onunda bir sınırı varmış [16 gb mı ne] (hatta sıksık kotayı aşıyordum ) sizce sınırsız dediği aslında 8 gb mıdır yoksa gerçekten sınırsızmıdır ( lütfen bilen konuşsun )

hızından memnun musun bende tablet alırsam geçeyim diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MrRain

Ben de bu cihazı kullanıyorum fakat hızından hiç memnun değilim. Evde 3G+ (HSPDA) ile bağlanmama rağmen 3mbit download hızını aşamıyor. Sadece evde değil, götürdüğüm hiç bir yerde 3mbit üstüne erişemedim.

Reklamlarda Amerika' dan daha hızlı 3G' den bahsediyorlar. Çift taşıyıcılı sistemle bu hıza erişebiliyorsak Amerika' dakilerin vay haline diyorum. Demek ki adamlar sürünüyor.

naptın sen abi ya cihaz tanıtımında 21 mbit diyor sen 3 mbit diyorsun hattı telefona taktıysan fln ayarları bozulmuştur onun banada vinnda oldu müsteri hizmetlerini ara teker tekerr gösteriyorlar tamiri
  • 2. el vınn wifi satmayı düşünen varsa alacağım mesaj atın bekliyorum
  • Vınn Wifi Sınırsız tarifesine geçiş yaptım
    1.si adil kullanım kotası 15 GB gibi komik bir rakam
    2.si adil kullanım kotasını geçtikten sonra hız düşmesi gerekenin 20kat aşağısına düştü.Kesinlikle hiç kimse turkcell vınn kullanmasın benim düştüğüm hataya düşmesin ilk fırsatta iptal ettireceğim.Böyle rezillik görmedim.Hızım 10 kbps ın üstüne çıkmıyor.Googleı bile 4 5 defa yeniden başlat diyerek açabiliyorum.Resmen kandırıldım dolandırıldım!!şimdi iptal etmek için de 96 TL olan faturanın üzerine 250 TL ödemem gerekiyormuş.Lütfen bu rezalete ortak olmayalım turkcell internet tam bir rezillik.Müşteri hizmetlerini aradığımda da komik ek tarifelerden başka birşey duyamadım.bu arada ankara çankayadan bağlandığım halde bu durum böyle ne yazık ki
    sırf turkcelle olan sinirimden üye olup bunları paylaşıyorum arkadaşlar asla bu hataya düşmeyin paranıza yazık gerçekten binpişmanım ben.eğer 15 gbdan sonra internet kullanmaya çalıştıkça sinir krizleri geçirmeyi göze alıyorsanız bilemem ama bu siteye girip yorum yazana kadar zaten 20dakikam gitti.torrent de maksimum 15 kb/s gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: emine321

Vınn Wifi Sınırsız tarifesine geçiş yaptım
    1.si adil kullanım kotası 15 GB gibi komik bir rakam
    2.si adil kullanım kotasını geçtikten sonra hız düşmesi gerekenin 20kat aşağısına düştü.Kesinlikle hiç kimse turkcell vınn kullanmasın benim düştüğüm hataya düşmesin ilk fırsatta iptal ettireceğim.Böyle rezillik görmedim.Hızım 10 kbps ın üstüne çıkmıyor.Googleı bile 4 5 defa yeniden başlat diyerek açabiliyorum.Resmen kandırıldım dolandırıldım!!şimdi iptal etmek için de 96 TL olan faturanın üzerine 250 TL ödemem gerekiyormuş.Lütfen bu rezalete ortak olmayalım turkcell internet tam bir rezillik.Müşteri hizmetlerini aradığımda da komik ek tarifelerden başka birşey duyamadım.bu arada ankara çankayadan bağlandığım halde bu durum böyle ne yazık ki
    sırf turkcelle olan sinirimden üye olup bunları paylaşıyorum arkadaşlar asla bu hataya düşmeyin paranıza yazık gerçekten binpişmanım ben.eğer 15 gbdan sonra internet kullanmaya çalıştıkça sinir krizleri geçirmeyi göze alıyorsanız bilemem ama bu siteye girip yorum yazana kadar zaten 20dakikam gitti.torrent de maksimum 15 kb/s gördüm

şunu belirtmekte fayda var. ben 4 yıldır wınn kullanıyorum şimdide wın wifiye geçtim. wının sınırsız tarifesinin 15 gb olduğunu ezelden beri biliyorum. vının hızını gayet beğenmekteyim. kullanmaya başladığım günden beride göze batacak bi şikayetim olmadı valla. sanırsam siz çok araştırmadan almışsınız. taahhütlü alındığında sözleşmeyi erken fesedereseniz de kalan vergileri alıyolar, almadan bunları sormış olsanız ben ayrıntılarıyla anlatırdım. bende türkcelin faturalı hatlarına uyuz olmaktayım mutlaka biyerden bindiriyolar ama şu ana kadar wında böle bi sıkıntım olmadı. ayrıca vınn wifiyede bayıldım valla 4-5 kişi giriyoz yavaşlama olmuyo yanımda taşıyorum telden giriyorum.

• bende vınn kulllanıyorum bişey sormak istyorum bu vınn cihazını satın alabilme şansımız var mı ben vifi'li olanını almak istiyorum mümkünse eğe bir bilginiz var mıdır???
  • Arkadaşlar 3 ay önce Turkcell wifi vınn aldım 10 gb kotalı sadece telefonlardan bağlanıp whatsapp ve viber kullanıyoruz. 1 hafta içinde kotamızın bittiğini öğreniyoruz. Turkcell insanları kandırıyor. Lütfen kanmayın. Müşteri hizmetlerini aradığınızda kendilerini haklı çıkarmak için her türlü yalanı söylüyorlar. BEN DÜŞTÜM SİZ DÜŞMEYİN.... En kısa zamanda İPTAL ettireceğim....
  • interspecial İ kullanıcısına yanıt
    hocam cihaz ayarlarında 3 tip menzil var kısa mesafe, orta mesafe,ve uzun mesafe olmaz üzere bizim evde duvarla biraz kalın pencereye koyuyorum arada 3 duvar 15_20 metre mesafe bilgisayarım rahatlıkla bağlanıyor telefon o kadar verimli değil ama o mesafede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemiyoutuber

hocam cihaz ayarlarında 3 tip menzil var kısa mesafe, orta mesafe,ve uzun mesafe olmaz üzere bizim evde duvarla biraz kalın pencereye koyuyorum arada 3 duvar 15_20 metre mesafe bilgisayarım rahatlıkla bağlanıyor telefon o kadar verimli değil ama o mesafede

soruyu soran arkadaş 4 yıldır bu cevabı bekliyormuş
  • mur@t_fb M kullanıcısına yanıt
    mesaj yılına hiç dıkkat etmemişim modemimi araştırken görüp yazmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.