Şimdi Ara

Six Pack Hakkında !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğimiz üzere Türkler arasında yaygındır Six Pack yapma isteği yada Türklerin tabiriyle baklava :)

Öncelikle belirtmeliyim Six Pack,mekik çekerek yapılmaz. Mekik sadece karın kaslarını güçlendirir.

Six Pack denilen 6 adet (aslında 8) kas herkesde vardır.Bunları meydana çıkarmak için karın bölgesindeki yağları yakmak gerek...

Size yardımcı olabilecek video.Günde sadece 8 dakikanızı ayırarak siz de Six Pack'e sahip olabilirsiniz !

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schweinsteiger2 -- 15 Ağustos 2012; 13:41:56 >

• Video açamıyorum yazar mısınız zahmet olmazsa ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hareketlerin neredeyse tamamı mekik hareketleri.. yöntemleri farklı.... alt karın ve üst karın çalışma yöntemleri..
  • Sadece bu hareketlerle yapılsaydı herkeste six pack olurdu zaten.Yağ oranın %5'in altında olacak asıl sıkıntı burda.
  • Ya siz ne kadar zekisiniz böyle :)

Zaten mekik hareketine benzer hareketler var dünyada,o karın bölgesini çalıştırıp yağları eritmek için.Başka bişeymi var sanki ?

Bu hareketlerin de bi etkisi vardır ve işe yarıyordur günde 8 dakika yapın diye boşuna demiyolar.Herkes vücuduna göre bi süre yapsa herkesde olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhatsUp?

Sadece bu hareketlerle yapılsaydı herkeste six pack olurdu zaten.Yağ oranın %5'in altında olacak asıl sıkıntı burda.

Neye dayanarak %5. İnsanları yanlış bilgilendirme istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehan06

quote:

Sadece bu hareketlerle yapılsaydı herkeste six pack olurdu zaten.Yağ oranın %5'in altında olacak asıl sıkıntı burda.

Neye mi dayanarak? Ben daha kimseyi görmedim yağ oranı %5 in üstünde olup six pack yapan adam.Bulup burda paylaşırsan güzel olur
  • quote:

quote:

quote:

Neye mi dayanarak? Ben daha kimseyi görmedim yağ oranı %5 in üstünde olup six pack yapan adam.Bulup burda paylaşırsan güzel olur

Herkesin yağını nasıl ölçtün?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Herkesin yağını ölçmedim.Bizzat konuştuğum adamlardan aldım bu bilgiyi.Google amcada aratırsan o sitelerde six pack'i olan adamların yorumlarını okuyabilirsin.Six pack'in %80'i diyet %20 si çalışma yağ oranı ciddi şekilde altlara çekilmeden six packin görülmeyeceğini her yerde bas bas bağırıyolar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Herkesin yağını ölçmedim.Bizzat konuştuğum adamlardan aldım bu bilgiyi.Google amcada aratırsan o sitelerde six pack'i olan adamların yorumlarını okuyabilirsin.Six pack'in %80'i diyet %20 si çalışma yağ oranı ciddi şekilde altlara çekilmeden six packin görülmeyeceğini her yerde bas bas bağırıyolar.

Dostum o zaman kaynak belirt birinci ağızdan konuşma. Bu bireyden bireye farklılık gösterebilecek bir durum. Acaba o konuştuğun kişilerin kaç tanesi doktora gidip baktırdı değerlerine. Fiitness salonlarındaki kıytırık aletle ölçülen değerleri konuşmayalım.
  • Ne yazık ki link veremem yasak olduğundan.
    Bireyden bireye farklılık olabileceği konusunda haklısın lafım yok bir miktar oynayabilir tabii ama maximum gene %9-10 olacağını düşünüyorum.Zaten o kasları görmek için yağ oranının az olması illaki gerekli onların değerlerinin de fazla oynayacağını düşünmüyorum.Ayrıca hangi bölümün doktoru bu ölçümü yaptırıyor kendim için soruyorum,doktorların böyle bir imkanı varsa yararlanayım hazır GYM'e gitmiyorken.
  • kardeş kendin demişsin six pack yağ oranı düşürerek çıkar diye sonra mekik paylaşmışın kas çıkartır diye saçma yağ oranı düşssün çıkar six pack
  • Yağ oranı %5 mi Dostum bu arkadaş lazar angelov mu yarışmalara mı hazırlanıyo 0 carb 0 tuz 0 şeker mi yiyo hergün %5in altında yazmışsın bi de %10 da rahat gözükür sixpack dediğimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldyTheAce

Arkadaş o nasıl bir sallamak. Yağ oranı %5 anca yarışmalara kaltılan body builderlarda vardır. %10 un altına düşmek aşırı zor bir olay. %10-12 gibi bir yağ oranında six packler gayette belli olur. %5 dedi ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.