Şimdi Ara

Peugeot 307 1.6 Nasıl bir araba ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
19.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Babama 22.000 türk lirasına kadar bir araba arıyorum. Zamanında 307 kullanmıştım (2004 yılında xr modelini sıfır almıştım) güzel arabaydı ve tekrar 307'ye dönmek istiyorum. Kendi aracım düz vitesti bu otomatik vites olacak. Otomatik vites bu araçlarda nasıl? Bir DSG beklemiyorum tabii ki ancak kaydırmaması önemli. Zamanında satın aldığım XR vesiyonu en baz versiyondu. XSİ Ve XT versiyonları var aracın en donanımlı versiyonu hangisidir? XT Premium versiyonunu çok beğendim bulabilirsem ondan alacağım. Ayrıca sanırım 2005 sonrası modellerin önü makyajlanmış (benim aracım 2004 model makyajsız versiyondu) . Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Forum donanıma sorarsanız 307 almazsınız.
  • En donanimlisi eski kasalarda xt premium,yeni kasalarda ise premium modelidir.

Sadece onu degismedi. Gorunen gorunmeyen bir cok parcasi degisti. Klima gosterge ve muzik grubuda degisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

Forum donanıma sorarsanız 307 almazsınız.

307 kullanmadım ama bu forumda ne zaman konusu açılsa, hemen kronik sorunlu uzak durun ifadeleri dönmeye başlar,
  • Ben severim , hoş araçtır ama kışın altı çürüyor.
  • Hocam 2006 dan sonra çıkan makyajlı kasalarda sorun yok denecek kadar az ama eski kasalarda kronik sorunların olduğunu söyleyen çok.
  • 6 sene 2004 307sw 1.6 benzlinli otomatik kullandık. sayısız sorun çıktı.. uzak durun 2010 da sattık.
  • teşekkürler
  • Bizde 2004 de sıfır XT aldık. Ekstra olarak sunroof vardı. 3 sene binip 40.000 km de satmıştık.Açtığı sorunlara gelince tavanı kışın su akıtıyordu garanti kapsamında yaptılar.Sunroofun motoru bozuldu çıkma getirtmiştik istanbuldan ama sonra kendiliğinden düzeldi. Frene basınca balatalardan ses geliyordu.Bir de ön kolçak kırılmıştı nasıl olduysa. Hani ikinci el alsak böyle sorunlar normal de sıfır aldığımız arabada böyle sorunlar çıkması üzmüştü. Ama zamanının en yakışıklı arabasıydı bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.