Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun geliştiricisi supercell para için yalan dolan işlerle uğraşmaya başladı malesef gidişat kötü. Geçen çıkıp girerek/dil değiştirerek gazete yenilenmesini kaldırmışlardı biliyorsunuz upgrade malzemelerine daha çok elmas harcanması için.
    Bugün ise birşey öğrendim, uygulama içi satın alımla elmas alırsanız size bir daha sinema bileti vermiyorlar(ücretsiz günlük elmas). Bende epeydir gelmiyordu sebebini araştırırken bütün kullanıcıların bundan muzdarip olduğunu gördüm.
    (Geliştiriciye destek olmak için yanda gelen kampanyadan 2tl'ye 130 elmas almıştım)
    Yani şair demek istiyor ki, siz artık bir kere para verdiniz sizin ücretsiz elmaslarınızı kesiyoruz bundan sonra sürekli bizden parayla alacaksınız. Bu gidişatla giderlerse sonları zynga gibi olur benden söylemesi...
    Gazetemi de ücretsiz elmaslarımı da elimden aldılar ben niye oynayım ? Ticketlar sonucu hesabımı düzeltmezlerse bot hazırlayacağım tek çare.

• jrkesen kullanıcısına yanıt
    Hayır ben başta, oyundan atma donma vs bi sorundan ötürü sanmıştım ama bu bir oyun ve onlar da allahın yarattıkları, hakir görmeyin.
    Ayrıca pek çok dindar geçinen insanlar tarafından ülkemizde domuz üretimi-yetiştiriciliği yapılıyor. Rahat olun yani.
    Yine ayrıca en önemli rahatsızlıklardan biri olan şeker hastalığının tedavisinde kullanılan olan insülin iğnelerinin başlıca içeriği domuzlardan tedarik ediliyor.
    Sizin görüşünüze saygı duyuyorum ama buraya yazdıysanız yorumlanabilir.
    Bi oyundaki domuzdan rahatsız olmak bana trajikomik geldi. Bu da benim görüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 26 Haziran 2014; 11:47:07 >
  • Şöyle bir önerim var. Biliyorsunuz her gün gemi geliyor ve tam yukleme için 3 urunden baya bir fazla miktarda gerekiyor. Herkes birbrine yardim ederse burada bu iş daha kolaylaşabilir. İsteyenler gerekli malzemeleri birbirine satar. Gerek pm gerekse bu konu araciligiyla yardimlasilabilir.

Bana şuan lazim olan malzemeler
    Peynir, krep ve kremali kek. Hepsinden bolca.
  • Hile işine girmenizi tavsiye etmem, oyundan zevk almamızı sağlayan şey zorluğu ve zaman alması.
    Oyunu hakkıyla oynayıp bir yerlere gelmek daha mutlu eder insanı, en azından benim düşüncem bu.
  • Oyunda süsleme ile ilgili bug keşfettim.

Tren istasyonunu açanlar yapabilir.

Örneğin çiftliğinizde taştan duvar örüyorsunuz. Her konulan taştan sonra fiyat artar. Başlangıç fiyatı 30 altın olan taş duvar, dike dike 500 altına çıktı.

Ama siz istasyona tıklayıp orada duvar kurarsanız başlangıç fiyatından başlıyor. Sonra kasabadaki o eşyaları depoya atıp, çiftliğe geçiş yaparak kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wanted05300

herkim olduğunu bilmiyorum ama senin yükselttiğin kadar benim dağıttığım var

51 levelde 3000 agılın var deyip adamlık yapıyosan koyda fotonu herkes görsün:)

Dostum benim dağıttığımın yanında seninki denizde bi kaşık su gibi kalır :) Adamlık resim atmakla olmaz. Ama senin adamlık anlayışın nasıl bişeyse merak ettim

Neyse atıyorum yine resmi kimsenin aklında soru işareti kalmasın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 4 Haziran 2014; 11:11:36 >

• jrkesen kullanıcısına yanıt
    Domuz ne alaka anlam veremedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanAhmedovic

game center nedir arkadaşlar nasıl ekleyeceğim milleti oyundaki adım ne nereden bakacağız? android telde oynuyorm :)

game center ios kullananlarda var bildiğim kadarıyla. androidde bunun gibi bi şey yok
  • Marketi yenileme olayina çözüm bulmuşlar insan bazen 1 tane domatese muhtaç oluyor da yana döne arıyorsun bulamıyorsun
  • hasattan veya diğer işlemlerden hiçbir şekilde tahta ürünleri düşüremiyorum. bant çıkıyor, vida çıkıyor, çivi çıkıyor ama bir kere olsun kalas veya ahşap levha çıkmıyor. bunun bir yolu var mıdır yahu? ek, hasat et, ek hasat et, yeri geliyor 20-25 çivi, bant oluyor bir tane bile ahşap levha çıkmıyor gazeteden hızlıca denk getirip satın alamazsam.
  • Merhabalar...

Hayday oynuyorum, 3,5 yasindaki oglum oyunu kurcaliyor. Onceleri cok takmiyordum ama is cigirindan cikti, elmas, para birakmiyor, dun de mahallemden ayrilmis.

Onun adina bir hesap acmayi dusunuyorum ama benim tel eski, oyunda zorlaniiyor. Ayni tablette iki hesap acilabilirmi, riski varmi.

Yoksa tabletten oyunu silecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloha44

satılık oyun 53. seviye

10'lu mandal seti veririm
  • Benimde bir sorum olacak arkadaşlar. Ben oyunu google dan bağlanarak oynuyorum arkadaşlarımın çoğu facebook dan bağlanarak oynuyor. Takip listesinde veya markette faceden oynayan arkadaşlarımı nasıl görebilirim. Açıklaması vardır ama bulamadım.

Saygılar.
  • var mı hala oynayan
  • 1 yıl oldu bırakalı. Eskiden arada girerdim ama artık onuda yapmıyorum
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Evet hala oynanıyor , ben de baya sardım bu aralar. :) evet yine Ümit Uyku 1. sırada.
  • Oyunu yaklaşık 1 haftadır oynamaktayım.Hala sıkılmadım farmville tarzı bir oyun sadece iphone ve ipadde çalışıyor.Facebook'ta oyun bulunuyor fakat oynanmıyor.Girdiğinizde iphone ve ipad'e yönlendiriyor.

Oyunu yüklediğinizde ilk başta güzel gelmeyecek fakat ilerledikçe zevkli olmaya başlıcak.Online bir oyundur.En güzel yanı çiftliğinizde ekinler çıktıgında telefona bildirim geliyor mesaj ses tonuyla.İnternet kapalı dahi olsa kesinlikle tavsiye ediyorum haydi gençler tarla biçmeye

Oyunu yükleyenler söylesinde alışveriş yaparız birbirimizden.

AppStore Linki İçin Tıkla

Oyun Kısa Bir Süre İçin Ücretsizdir.Tüm Dünya Bunu Oynuyor Hemen İndirin

GameCenter Nicklerimizi Paylaşalım.Birbirimize Yardımcı Olalım

GameCenter Nickname = HanVincenzo

Facebook HayDay Paylaşım Platformu İçin Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VioLee -- 24 Ocak 2013; 0:01:45 >

• severim böyle oyunları teşekkür ettim, bende Dungeon Hunter 3'ü tavsiye ederim
  • Teşekkürler
  • teşekkürler böyle oyunlar ilgimi çekiyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.