Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.674
Cevap
46
Favori
378.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamecenter: bunicktamyirmibirharf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yeni çıkan tanıtımları izledikten sonra oyunun sesleri gidiyor müzik dışında.. Kapatıp açınca düzeliyor.. Bir tek bende mi sorun var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Bu yeni çıkan tanıtımları izledikten sonra oyunun sesleri gidiyor müzik dışında.. Kapatıp açınca düzeliyor.. Bir tek bende mi sorun var..

Evet bende de oluyor, genel bir durum demek ki.
  • Selam arkadaslar, ben de birçoğunuzu ekledim.
    25. seviye
    GameCenter takma adı igorparker.
  • Ben daha yeni basladim gamecenter: whtswrongstupid

• Beni de ekleyin hic arkadasim yok melisa ali veya melisa münüklü

• quote:

Orijinalden alıntı: artialarko

Beni de ekleyin hic arkadasim yok melisa ali veya melisa münüklü

Ekledim

• Ekleyemedim yanlis takma ad diyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: artialarko

Beni de ekleyin hic arkadasim yok melisa ali veya melisa münüklü

ekledim
  • 2 gundur duzelir diye bekliyordum arastirdim da o kadar fakat tanitim filmi bende cikmiyor. Arkadasimda gordum 2 gunde 20den fazla elmas kazandi eminim sizde de oyledir fakat bende cikmiyor. Fikri veya onerisi olan varsa ve bana yardimci olursa sevinirim. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax1907

2 gundur duzelir diye bekliyordum arastirdim da o kadar fakat tanitim filmi bende cikmiyor. Arkadasimda gordum 2 gunde 20den fazla elmas kazandi eminim sizde de oyledir fakat bende cikmiyor. Fikri veya onerisi olan varsa ve bana yardimci olursa sevinirim. :/

Güncellemeden sonra geldi bende.
    Güncellemelere bir bakın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: arunsal

quote:

Orijinalden alıntı: matrax1907

2 gundur duzelir diye bekliyordum arastirdim da o kadar fakat tanitim filmi bende cikmiyor. Arkadasimda gordum 2 gunde 20den fazla elmas kazandi eminim sizde de oyledir fakat bende cikmiyor. Fikri veya onerisi olan varsa ve bana yardimci olursa sevinirim. :/

Güncellemeden sonra geldi bende.
    Güncellemelere bir bakın isterseniz.

Zaten guncelleme yapmadan oyuna baglanmaya izin vermiyor ciktigi dakika guncelledim hemen.. Carktir, Tom'dur, diger eklentilerdir vs hepsi tamam var ama pembe bilet denilen zimbirti yok.. Oyun kurucularina da mail yazdim henuz donmediler buradan bi sansimi deneyeyim dedim.. :/

• Her şey yarı fiyatına bimden ucuz :) LEXİCON AVENUE

• bugun baska bır ıpadde game center hesabımdan oyuna gırdım ne oldu dersınız o ipad sıfır oldugu ıcın 1 sevıden baslattı gerzek oyun ve tum kayıtlarım gıttı ne olacak sımdı bır daha da oynamam bu durumda boyle saçmalık olurmu ya ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Posta kutusunun yanında tanıtım filmleri çıkmaya başladı, 12 saniyelik bir şey, izleyince 45 puan ve 2 elmas veriyor.
    Yeni fiyatları hiç beğenmedim, hep küsüratlı şekilde yapmışlar.
    Sanırım hepsinin fiyatını tek tek düşürmek yerine toplu şekilde (örneğin %25) indirim uygulamışlar.
    İnşallah sonraki güncellemede küsüratları tamamlarlar. Çünkü çoğu ürünün tavan fiyatını hatırlamakta zorluk çekiyorum.
    Örneğin gazetede bir ürün görünce pahalı mı ucuz mu diye anlamak için kendi tezgahıma dönüp fiyatına bakıyorum.

Bunlar dışında; oyunda ilk defa çiftliğimi güzelleştirmeye yönelik adımlar atmaya başladım.
    Gemi yolu vs yaptım, 27 seviye bir çiftçi için gayet güzel görünüyor.
    Bu arada söylemem lazım, madene harcadığım (sanırım 24.000'di) paralara yanıyorum. Ara sıra çıkardığı elmaslar dışında inanılmaz gereksiz.
    Sürekli parçalar çıkıyor ve ağılı gereksiz dolduruyor.

Son olarak da önceki sayfada sanalkaptan'ın yaptığı gibi ara sıra resimler ekleyelim sayfaya.
    Oyunu bilmeyen arkadaşlar için hem daha cazip bir konu olur hem de canlılık gelir.

Gamecenter: murselsevim

madenler 38. turdan sonra kuyumcu dükkanında acayip ise yarıyor. adi yuzüğün tanesini 424 ten satisa çıkarıyilorsun ve anında bitiyor. daha sonraki turlarda değişik yüzüklerde uretiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: avbaris

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Posta kutusunun yanında tanıtım filmleri çıkmaya başladı, 12 saniyelik bir şey, izleyince 45 puan ve 2 elmas veriyor.
    Yeni fiyatları hiç beğenmedim, hep küsüratlı şekilde yapmışlar.
    Sanırım hepsinin fiyatını tek tek düşürmek yerine toplu şekilde (örneğin %25) indirim uygulamışlar.
    İnşallah sonraki güncellemede küsüratları tamamlarlar. Çünkü çoğu ürünün tavan fiyatını hatırlamakta zorluk çekiyorum.
    Örneğin gazetede bir ürün görünce pahalı mı ucuz mu diye anlamak için kendi tezgahıma dönüp fiyatına bakıyorum.

Bunlar dışında; oyunda ilk defa çiftliğimi güzelleştirmeye yönelik adımlar atmaya başladım.
    Gemi yolu vs yaptım, 27 seviye bir çiftçi için gayet güzel görünüyor.
    Bu arada söylemem lazım, madene harcadığım (sanırım 24.000'di) paralara yanıyorum. Ara sıra çıkardığı elmaslar dışında inanılmaz gereksiz.
    Sürekli parçalar çıkıyor ve ağılı gereksiz dolduruyor.

Son olarak da önceki sayfada sanalkaptan'ın yaptığı gibi ara sıra resimler ekleyelim sayfaya.
    Oyunu bilmeyen arkadaşlar için hem daha cazip bir konu olur hem de canlılık gelir.

Gamecenter: murselsevim

madenler 38. turdan sonra kuyumcu dükkanında acayip ise yarıyor. adi yuzüğün tanesini 424 ten satisa çıkarıyilorsun ve anında bitiyor. daha sonraki turlarda değişik yüzüklerde uretiliyor

O zaman güzel düşünülmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

bugun baska bır ıpadde game center hesabımdan oyuna gırdım ne oldu dersınız o ipad sıfır oldugu ıcın 1 sevıden baslattı gerzek oyun ve tum kayıtlarım gıttı ne olacak sımdı bır daha da oynamam bu durumda boyle saçmalık olurmu ya ....

kimsenin başına gelmei galiba cihaz değişince görürsünüz

• quote:

quote:

bugun baska bır ıpadde game center hesabımdan oyuna gırdım ne oldu dersınız o ipad sıfır oldugu ıcın 1 sevıden baslattı gerzek oyun ve tum kayıtlarım gıttı ne olacak sımdı bır daha da oynamam bu durumda boyle saçmalık olurmu ya ....

Dostum bu ne hiddet. Gece 1 de ilk mesajı yazmışsın sabah 8.30 da kimse cevap vermedi diye kızıyorsun. Herkes bizim gibi gecekusu değil. Bende 4 cihazda kullanıyorum. Daha dün yeni bir cihaza yükledim. Apple ID ve gamecenter ID aynı. Oyunun basında ( intro yu geçince ) sana soruyor. Yeni oyun mu yoksa eski kayıttan mı devam edeceksin diye. Eski kayıt dersen kaldığın yerden devam ediyorsun. Oyunu sil. Cihazı aç kapa. sonra tekrar yükle. Basta sorunca eski oyun de devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

quote:

Dostum bu ne hiddet. Gece 1 de ilk mesajı yazmışsın sabah 8.30 da kimse cevap vermedi diye kızıyorsun. Herkes bizim gibi gecekusu değil. Bende 4 cihazda kullanıyorum. Daha dün yeni bir cihaza yükledim. Apple ID ve gamecenter ID aynı. Oyunun basında ( intro yu geçince ) sana soruyor. Yeni oyun mu yoksa eski kayıttan mı devam edeceksin diye. Eski kayıt dersen kaldığın yerden devam ediyorsun. Oyunu sil. Cihazı aç kapa. sonra tekrar yükle. Basta sorunca eski oyun de devam et.

çok moralim bozuldu .........aksam denerim cevap için teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.