Şimdi Ara

galaxy s3 şebeke sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık iki hafta önce sıfır galaxy s3 aldım ancak sorunla karsılastım telefonla gorustugum sırada anıden sınyal yok uyarısı verıyor ve konusmam kesılıyor daha sonra bırkaç dk bekleyınce sebeke gerı gelıyor
    1-oncelıkle bıraz arastırma yaptım bu sorun fabrıka ayarlarına getırmekle cozuluyormus,bu dogru mudur acaba bu sorunla karsılasan yada cozumu hakkında bılgısı olan var mıdır paylaşırsa sevınırım
    2-fabrıka ayarlarına getırdıgımde malum rehber fılan gıdecek ama yanılmıyorsam aynı anda google hesabınada bılgıler yedeklenıyor,acaba fabrıka ayarlarına getırdıgımde sonradan google hesabından tekrar verılerı yukleyebılır mıyım yoksa o hesapta gıder mı?daha onceden ıphone kullanıordum androıde yabancıyım bılgısı olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevınırım saygılarımla

• gncl
  • sorunu çözebildinmi aynısı bendede varda
  • sim kartınız orjinal mikro sim mi yoksa siz mi kestirdiniz?
  • hem kesilmiş hem orjinal kartla denedim 2 sindede yapıyor
    fabrika ayarlarına döndüm y,ne devam ediyor
  • bendeki sorun konuşma esnasında değil de şebekeye bağlanma konusunda diğer telefonların full çektiği yerde benmki 1-2 çekiyor dünden bu yana hiç çekmemeye de başladı bariz sokağa çıkarsam fulleniyor ev 3. kat sinyal nası düşük gelir anlamış değilim dün micro sd ye dönüştürecektim 12.5 lira dedi turkcell bayii onla alakası yok diyosanız boşuna dönüştürmim bari . Yurtdışı forumlarında da şebeke problemi görüyorum umarım yazılımla hallolacak birşeydir
  • aynı sorundan cihazı servise verdim sonucu buraya yazıcam sanırım bu seridemi yoksa bizdem sanssızlık anlayamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.