- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bursa Araba Pazarı
Bu konudaki kullanıcılar:
 
0
Cevap
913
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


37 Mesaj
12 Ağustos 2012; 18:29:04 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

http://www.bursaarabapazari.net nedir ?

Web sitemiz 2012 Temmuz ayında yayın hayatına başlamıştır. Bursa araba pazarını biliyoruz ki, her pazar yüzlerce belkide binlerce otomobilin düzgün bir şekilde sıraya girmesi ile beraber güzel bir meydan kuruluyor. Fakat burada araçlarınızı sadece haftanın bir günü sergileme imkanı bulabiliyorsunuz. Bu aşamada web sitemize vereceğiniz ilanlar ile beraber araçlarınız satılana kadar yayında tutulmakta ve bu süreç dahilinde sizler sadece gelen aramaları yanıtlayarak müşteri potansiyelinize internetten ulaşabilirsiniz.

Bursa araba pazarı web sitesinde nasıl ilan verebilirim ?

İlk aşamada sadece editörlerimiz tarafından ilanlar yayına alınmaktadır. Bu süreç dahilinde editörlerimiz her pazar günü, Bursa araba pazarına giderek araç sahipleri ile yapacakları görüşmeler dahilinde profesyonel 14 Megapixel fotoğraf makinaları dahilinde aracınızın genel görünümlü resimlerini çekmekte ve sizlerden ad soyad, araç modeli, aracınızın yakıt tipi, size ulaşabilecekleri bir telefon numarası, aracınız için istediğiniz ücret ve eklemek istediklerinizi öğrenerek not alıyor. Bu şekilde yapılan çalışmalar dahilinde sizlere bir ilan numarası veriliyor ve üç gün içinde ilanınız Bursa araba pazarı web sitesinde yayına girmiş oluyor.

Bursa araba pazarı web sitesinde ilanlarımın yayınlanması için ne kadar ödemem gerekiyor ?

Editörlerimiz bu aşamada aracınız için toplamda dört fotoğraf çekimi yapıyor ve Bursa araba pazarı web sitesinde sizin istediğiniz bilgiler doğrultusunda yayına alıyor. Bu işlemler için ödemeniz gerek ücret sadece 5 TL’dir.

İnternet üzerinden ilan verebilirmiyim ?

Hazırlık aşamasında internet üzerinden verilecek ilanları kabul etmiyoruz. Sadece bu alanda görev yapmakta olan editörlerimizin çekmiş olduğu resimler ve sizlerden aldığı bilgiler doğrultusunda ilanlarınızı yayına almaktayız.

Ben Kimim ?

Ben yıllardır internet sektöründe bir takım web geliştirme ve projelendirme çalışmalarında bulunmuş ilk öğretim ve lise eğitimini Bursa’da almış, üniversite eğitimini serhad şehri Edirne’de Trakya Üniversitesi dahilinde almış bir Elektrik Teknikeriyim… Sizlere ve Bursamıza bu alanda kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına http://www.bursaarabapazari.net web sitesi ile beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bursa araba pazarına geldiğinizde özellikle sizin araçlarınızında web sitemizde yayınlanmasını isterseniz iletişim bilgilerim;

Gsm: 0535 632 21 67 / Ümit

Mail: cnetworks@hotmail.com.tr
_____________________________

Bursa Petek Temizleme - 0505 992 06 95
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR2
0.269