Şimdi Ara

razer synapse 2.0 çalışmıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün razer blackwidow ultimate im geldi ve kullanmaya başladım fakat driver ını ve software ini indirip defalarca silip kurdum. Fakat program çalışyor gibi gözüksede kısayol olarak, açmaya çalıştığımda hiçbirşey olmuyor. Kısacası arayüzü bir türlü kullanamıyorum, böyle bir problem yaşayan var mı aranızda?

• Oyungezerde naga hex incelemesinde de Synapse 2.0ı 3 pc denedikleri halde açamışlar ve internette binlerce kişi aynı sorundan şikayetçiymiş.Çözüm yoluda hala yok başka razer driverları varsa onları dene.
  • eski bir driver ı yükledim eski versiyonu şu anda kullanabiliyorum. çözüm gelince synapse 2.0 geçeriz olmadı
  • Türkçe isletim sistemine uyumlu degil... Öncelikle mevcut razar snyapse programini kaldirin.
    Sonrasinda denetim masasinda saat dil ve bölge yazan ayarla gelin BÖLGE yazan sekmeye tiklayin,
    açilan pencerede biçimler sekmesinde biçim ingilizce Amerikan olarak degistirin sonra KONUM sekmesine gelin ve burda da
    konumu Amerika birlesik devletlerii seçin.. Son olarak yönetimsel sekmesinde Unicode olmayan program dili sekmesinde
    ingilizce amerikan yada Amerika birlesik devletleri sizde ne yaziyorsa artik seçin.. Pc yeniden baslamak isteyecek baslatin...
    Bu islemleri yapmadan önce yazinin basinda belirttigim gibi yüklüyse razer snyapse programinizi muhakkak silin..
    Pc yeniden baslayinca razer synapse programini yeniden baslatin ve yükleyin ve mutlu son razer snaypse açiliyor...

NOT: KONU ALINTIDIR BEN DENEDIM VE SONUC ALDIM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.