DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
10, 11, 12.SINIF FEN KONULARI YGS'DE ÇIKIYOR MU?
11
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> 10, 11, 12.SINIF FEN KONULARI YGS'DE ÇIKIYOR MU?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      148 Mesaj
      11 Ağustos 2012 12:52:35
      10, 11 ve 12. sınıf fen konuları YGS'de çıkıyor mu?

• Binbaşı
      1355 Mesaj
      11 Ağustos 2012 12:54:59
      yes

profili gizle olan kişilerden alışveriş yapılmaz!
    • Teğmen
      148 Mesaj
      11 Ağustos 2012 13:37:51
      Peki hangi sınıftan daha ağırlıklı çıkıyor konular?

9.sınıfta dahil.

• Binbaşı
      1573 Mesaj
      11 Ağustos 2012 13:41:44
      9 ağırlıklı. ondan sonra 9>10>11>12

Steam: Cerrh
    • Yüzbaşı
      523 Mesaj
      11 Ağustos 2012 13:56:03
      quote:

Orijinalden alıntı: It is not impossible

10, 11 ve 12. sınıf fen konuları YGS'de çıkıyor mu?

9 ve SBS konuları.10,11,12 fizik konuları yok çünkü sözelciler,eşit ağırlıkçılar görmüyor bile o konuları.
      Ama 9 ve SBS konularından bazıları aynı zamanda 10,11,12 konuları olduğu için bazı arkadaşlar çıktığını zannediyor.

Mesela kaldırma kuvveti,basınç hem sbs konusu hem 11.sınıf konusu...
      10,11,12 çıkıyor diyen arkadaşlar burada yanılıyorlar işte.Açıp YGS sınavının ne olduğunu öğrenirlerse faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 11 Ağustos 2012; 13:59:19 >

• Çavuş
      47 Mesaj
      11 Ağustos 2012 14:02:01
      YGS'de ki sadece ilköğretim ve lise 1 müfredatından sorulur.
      Yalnız ÖSYM tüm konuların eksiksiz bir şekilde anlatıldığını, her öğrencininde onu tam anlamıyla anladığını sanacak kadar salaktır.

• Teğmen
      213 Mesaj
      11 Ağustos 2012 14:14:32
      2011'deki kırılma sorusu gayet LYS idi. Optik dışında bir yerden LYS ya da LYS'ye yakın zorlayamazlar.
      Biyolojide ise her şey mümkün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      148 Mesaj
      11 Ağustos 2012 14:34:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Ismail Vilehand

2011'deki kırılma sorusu gayet LYS idi. Optik dışında bir yerden LYS ya da LYS'ye yakın zorlayamazlar.
      Biyolojide ise her şey mümkün.

Ben TM'den hazırlanıcam da, bu yüzden fen dersleri görmeyeceğiz; bunun için sormuştum soruyu.Yani feni ne kadar iyi yaparsam o kadar yararıma fakat 10, 11 ve 12.sınıftan da sorular çıkıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi It is not impossible -- 11 Ağustos 2012; 14:36:17 >

• Teğmen
      213 Mesaj
      11 Ağustos 2012 14:36:18
      quote:

Orijinalden alıntı: It is not impossible

Alıntıları Göster

Ben TM'den hazırlanıcam da, bu yüzden fen dersleri görmeyeceğiz; bunun için sormuştum soruyu.Yani feni ne kadar iyi yaparsam o kadar yararıma fakat 10, 11 ve 12.sınıftan da sorular çıkıyormuş.

E tamam onu dedim ben de zaten.
      Optiğin sürekli ilkokulda görüldüğü iddia edilir, ama ben gören insan tanımıyorum. Ve 2011 YGS'de çatır çatır LYS seviyesinde sordular.
      Biyolojide ise tam olarak bir YGS/LYS ayrımı yok dedim, sadece YGS soruları daha yoruma yönelik.
      Ve feni az çözme işi bitti artık, mf'ler göz dikti bir kere eşit ağırlığa, çözmezseniz üzülürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ismail Vilehand -- 11 Ağustos 2012; 14:38:32 >

• Binbaşı
      1450 Mesaj
      11 Ağustos 2012 14:38:50
      Transformatörü 12.sınıfta gördük ancak ygs'de çıkabilir ilkokulda anlatılmış pek hatırlamasam da bu yıl kesin transformatör gelecek size kıyağım olsun köfteler bu yıl 2013 tek sayılı yıllarda transformatör çift sayılılarda mıknatıs gelir bunu herkes bilir

• Teğmen
      148 Mesaj
      11 Ağustos 2012 15:14:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Ismail Vilehand

Alıntıları Göster

E tamam onu dedim ben de zaten.
      Optiğin sürekli ilkokulda görüldüğü iddia edilir, ama ben gören insan tanımıyorum. Ve 2011 YGS'de çatır çatır LYS seviyesinde sordular.
      Biyolojide ise tam olarak bir YGS/LYS ayrımı yok dedim, sadece YGS soruları daha yoruma yönelik.
      Ve feni az çözme işi bitti artık, mf'ler göz dikti bir kere eşit ağırlığa, çözmezseniz üzülürsünüz.

O zaman sayısaldan hazırlanıp TM bölümü tercih etsem daha mı iyi olur?

• Binbaşı
      1573 Mesaj
      11 Ağustos 2012 17:55:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Transformatörü 12.sınıfta gördük ancak ygs'de çıkabilir ilkokulda anlatılmış pek hatırlamasam da bu yıl kesin transformatör gelecek size kıyağım olsun köfteler bu yıl 2013 tek sayılı yıllarda transformatör çift sayılılarda mıknatıs gelir bunu herkes bilir

hiç güleceğim yoktu

Steam: Cerrh
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> 10, 11, 12.SINIF FEN KONULARI YGS'DE ÇIKIYOR MU?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.