Şimdi Ara

AMD 7850-7870 Kullananlar Kulübü (Türkiyenin Efsanesi)--(302 Kullanıcı) 05.11 GÜNCEL!! (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
27
Favori
189.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben hala bu kartı kullanıyorum,(7850) bütün ayarlar en yüksekte tabii ki olmuyor ama biraz kısarak tatmin edici sonuçlar elde edebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 8 Mart 2016; 10:57:39 >
  • Cidden efsane bu kartlar.Konumda nerdeyse 4 yil olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Benim elimde kullandığım asus hd7870 2gb kart var oyunlarda donma takılma gibi bir durumu yok ancak ekranda bir dalgalanma oluyor ekrana dikkatli baktığımda. İster istemez bir süre sonra rahatsız ediyor. hertz ayarındandır belki diye 75 hertze çektim ama değişmiyor monitörü başka bi sisteme taktım gayet net. Ne gibi bir sorunu olabilir acaba ? İyi akşamlar..

• Dvi veya hdmi vga dönüştürücü kullanmıyorsanız veya kullanıyorsanız ondan olabilir.
  • İmzam da ki sistemde hala bu 7870 kullanıyorum. Çoğu oyunu çatır çatır oynuyorum 1080p ayarda Acaba yeni mimarili kartlar yerine bir 7870 daha çekip CF mi yapsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledox -- 17 Haziran 2016; 12:01:32 >
  • SAPPHIRE HD7870XT var bende de. 2013 Haziran'da almıştım, kartın hiçbir sorunu yok 2. el fiyatı ne olur bilgisi olan var mı ?
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    Sanırım kartı bozduk. Asus gpu tweak programının gaming profili ile bi deneyim dedim oyunda kitlendi restart atınca görüntü geldi. ama görüntü dalgalı. Neresi zarar görmüştür onuda bilmiyorum.
  • 7870 msi tf3 vga cooler önericek olan varmi?
    gina geldi fan sesinden ekran kartını değiştircem ama idareten bişeyler lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

İmzam da ki sistemde hala bu 7870 kullanıyorum. Çoğu oyunu çatır çatır oynuyorum 1080p ayarda Acaba yeni mimarili kartlar yerine bir 7870 daha çekip CF mi yapsam

http://forum.donanimhaber.com/m_60515600/mpage_1/key_/tm.htm

Baya fikir verecektir sana.

• Sağ olasın emeğine sağlık güzel iş yapmışsın zamanında fakat. Ben onu fantazi olsun diye yazdım aslında.
  • 2.5 yıl önce kurduğum sistemin içine dahil etmiştim bu kartlardan. Asus 1Gb olanı. Fx6300 işlemci ile kullanıyorum. Acayip memnunum.

Forumda görüyorum rx480 konusunda nvidia severler amd yi gömme çabasındalar. Anlam veremiyorum. Ben amd tabanlı bir sistem kurdum ve son derece memnun kaldım. Yeni bir sistem kuracak olsam yine amd üzerine kurarım. Verdiğim fiyatın hakkını alabiliyorum. Neden daha fazla para vereyim aynı performans için.

• Emektar 8800GT yerine sapphire hd 7850 1 gb taktım, MSI Afterburner GPU usage %99 göstermesine rağmen bir çok oyunda 8800gtden daha kötü fps alıyorum
    Age of empires 2 hd edition 15-19 fps %20 cpu kullanımı %99 gpu kullanımı

Bu olayı nasıl düzelticez yoksa kart mı bozuk?
  • NDS kullanıcısına yanıt
    8800den kalan yazilimlari komple kaldirsaydiniz cesitli programlarla.Direk uninstall yapinca bazi dosyalar silinmiyordu.

Sonra temiz pcye,en son surum driveri kurun.Radeon Ayarlarinda gaming bolumunde overdriveda default ayarlarinda dursun.Orda bir oynama olunca bazen sapitabiliyor.
  • 4 yıldır kasmadan oyun oynatmayı başaran kart.

helal valla.
  • bu konuyu açan da nvidalayıcı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ASUS HD7870 Direct cu II V2 2GB GDDR5 kullanıyorum ve crossfire yapmak istiyorum. Uyumlu ekran kartı tavsiyeleriniz var mı? ASUS HD7870 Direct cu II uyumlu olurmu yada biraz daha üst segment bi kart ile yapabilir miyim?

• Bende bulunan kart top II olarak geçiyor problem yaratir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan-sssss

Bende bulunan kart top II olarak geçiyor problem yaratir mi?

Hızları buraz artırılmış top demesi. Bir hd7870 daha yanına ekleyeceksin. Olursa aynı marka, aynı model. Olmazsa farklı marka aynı model. Psu"nun da yeterli güç sagladıgına dikkat et.

• Sapphire 7850 2gb OC halen kullanıyorum 2013'den beri Var mı benim gibi birileri halen

• quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Sapphire 7850 2gb OC halen kullanıyorum 2013'den beri Var mı benim gibi birileri halen
    Sapphire 7850 1gb modelini 2012 den beri olması lazım kardeşim kullanıyordu. Hiç bir sorun çıkarmadı. Oyunlarda da istediği performansı almıştı. 1.5 ay önce gtx 1060 a geçtik. Bi kenara kaldırdım yatıyor :D Satayım dedimde 150-200 tlye satmaktansa hiç satmam köşeye koyarım lazım olursa kullanırım dedim. Taş gibi duruyor daha maşallahı var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 26 Nisan 2018; 22:47:42 >
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.