Şimdi Ara

Hepsiburada & Pepsi Kargo Kampanyası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
28.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Decomplier

arkadaslar bizim burda sadece cocacola var pepsi yok maalesef elinde kod olan varsa özelden atarsa çok makbule geçer..

bizim bura derken... askerde misin
  • Kullanmayacak olan arkadaş varsa 1 tane alabilirim. Pepsi-Cola türü ürünler tüketmiyorum. Bulamazsamda tüketen birilerini arayacağız çevrede.

Birde bunlar şimdi tam olarak hangi pepsilerden çıkıyor, ona göre hareket edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm -- 15 Mart 2013; 13:21:11 >
  • isteyen varsa PM atabilir, ücreti karşılığı satabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Kullanmayacak olan arkadaş varsa 1 tane alabilirim. Pepsi-Cola türü ürünler tüketmiyorum. Bulamazsamda tüketen birilerini arayacağız çevrede.

Birde bunlar şimdi tam olarak hangi pepsilerden çıkıyor, ona göre hareket edelim.

Evet hangi pepsilerden çıkıyor. Bir de evde içmediğimiz halde pepsi birikmesin.
  • "şu anda pepsi kampanyasından yararlanıyorsunuz" dediği halde altta 13,99tl kargo ücreti var. 50tl çek kullanarak 6 kalem sipariş verdim. hatam nerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir kod da bana lazım, yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

"şu anda pepsi kampanyasından yararlanıyorsunuz" dediği halde altta 13,99tl kargo ücreti var. 50tl çek kullanarak 6 kalem sipariş verdim. hatam nerde?

Çek ve ayrıca 30 tl daha harcamanız gerekiyor kodun kulanılabilir olması için yani minimum 80tl harcama yapmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakura_tr

quote:

"şu anda pepsi kampanyasından yararlanıyorsunuz" dediği halde altta 13,99tl kargo ücreti var. 50tl çek kullanarak 6 kalem sipariş verdim. hatam nerde?

Çek ve ayrıca 30 tl daha harcamanız gerekiyor kodun kulanılabilir olması için yani minimum 80tl harcama yapmak lazım

o zaman çek dahil değil demekki kampanyaya normalde de 30tl lik alışverişte olmuyor mu? ulan hb yaptın bi hayır tut bacağını ayır

• quote:

14 lira kargo vereceğinize 16 lira daha ekleyip 30 liralık ürün alın. İhtiyacınız olan birşeyi tabi ki. Kargo bedavaya geliyor öyle. Az önce hallettim bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

14 lira kargo vereceğinize 16 lira daha ekleyip 30 liralık ürün alın. İhtiyacınız olan birşeyi tabi ki. Kargo bedavaya geliyor öyle. Az önce hallettim bende..

tamam da kargo hariç 30 tl değil mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

tamam da kargo hariç 30 tl değil mi?

Evet hocam toplamda 80 liralık kargo hariç alışverişiniz olmalı

• Sistemleri baya yoğun sanırım.
    İnşallah üstesinden gelebilirler.
    Siparişlerim süper hızlı gönderi olmasına rağmen 24 saattir hale paketleme sırasında.
  • lan bunlar kadar pis bir firma görmedim. 46 tl lik ürününe 21 tl kargo ödenirmi. yine yediler küfürlü mesaj benden. keşke dava açsalar. hakimde yüzlerine tükürür.
  • Elinde kod olan varsa 1 adet kod gönderebilir mi acaba? Şuanda markete çıkmak istemediğim için istiyorum. İlk fırsatta gönderen arkadaşa tekrar kod gönderirim.
  • arkadaşlar elinizde varsa ben de alabilir miyim? yoksa hangi şişelerde, ilk defa duyuyorum bu kampanyayı, onu yazabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batterx One

arkadaşlar elinizde varsa ben de alabilir miyim? yoksa hangi şişelerde, ilk defa duyuyorum bu kampanyayı, onu yazabilir misiniz?

Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.
    Kampanyadan yararlanmak için, hepsiburada.com sayfasındaki ilgili alana Pepsi şifresi girmek gerekir.
    Kampanya hediyesi 30 TL ve üzeri indirimlerde ücretsiz kargo hizmetidir.
    Pepsi şifreleri tek kullanımlıktır. İptal ve iade durumunda şifreler geri verilmeyecektir.
    Alışverişte alacak dekontu ve hediye çekleri haricinde ödeme tutarı; 30 TL olmalıdır.
    a101 de satılan pet şişe 2 ltlik koladan aldım ve kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaumut22 -- 16 Mart 2013; 21:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

quote:

Orijinalden alıntı: Batterx One

arkadaşlar elinizde varsa ben de alabilir miyim? yoksa hangi şişelerde, ilk defa duyuyorum bu kampanyayı, onu yazabilir misiniz?

Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.
    Kampanyadan yararlanmak için, hepsiburada.com sayfasındaki ilgili alana Pepsi şifresi girmek gerekir.
    Kampanya hediyesi 30 TL ve üzeri indirimlerde ücretsiz kargo hizmetidir.
    Pepsi şifreleri tek kullanımlıktır. İptal ve iade durumunda şifreler geri verilmeyecektir.
    Alışverişte alacak dekontu ve hediye çekleri haricinde ödeme tutarı; 30 TL olmalıdır.
    a101 de satılan pet şişe 2 ltlik koladan aldım ve kullandım.

saol ben de ilk defa alışveriş yapacaktım onun için banka hesabı açmıştım bir de üstüne bu iyi oldu. teşekkürler cevapladığınız için.

• bana yollayabilirmisiniz

• hem hediye çeki hemde pepsi kodu girerek kargo indiriminden yararlanabilirmiyiz...
  • pepsi kodu varsa ben de alabilir miyim 1 tane, teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.