Şimdi Ara

Hepsiburada & Pepsi Kargo Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
28.886
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eczac

valla ben cumadan beri kod bekliyorum bir hayırseverden pm şeklinde ama kimseden ses çıkmadı henüz...

ya hoca bir tane 1.5 litre al bim marketten 1.5 tl hep içersin hem kargo kodunu girersin
  • kargo kodu veren olursa sevinirim
  • ya geçen 500 üstü alışverişe verdiği 50 lik çekle ne alsam bilemedim başka sitelerden daha uyguna satılan bişey gözünüze çarparsa söleyin de eşe dosta lazımsa ben de alim

bez, altın, kontör, telefonda geçmiyo ne alacam tuvalet kağıdı mı sipariş edim töbe Allammm yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan9842

quote:

Orijinalden alıntı: eczac

valla ben cumadan beri kod bekliyorum bir hayırseverden pm şeklinde ama kimseden ses çıkmadı henüz...

ya hoca bir tane 1.5 litre al bim marketten 1.5 tl hep içersin hem kargo kodunu girersin

dostum gazlı içecekleri mümkün olduğunca tüketmemeye özen gösteriyorum, yoksa gider iki dakika alırım. aha deseniz ki meyve sularında var, ben dağıtayım hepinize.. neyse sağlık olsun diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

quote:

quote:

sen ne aramıştın? bana ram ile flash bellek lazımdı, hb daha ucuza geldi kargo hariç, oda 3.9 tl.

çakar lamba :) hızlı alda pahalıya geliyor:S

polis lambası değil mi o?

evet

Sayfadaki konuyla alakası yok ama, herhangi bir resmi görevli (polis, milletvekili, koruma, bakan, vs...) olmadığı halde, ordan burdan satın aldığı çakarlarla ve sirenle yolu gaspeden adamlara çok büyük küfürler ediyorum haberiniz olsun.
    heleki şu mübarek ramazanda iftar trafiğinde yedikleri kul hakkının haddi hesabı yok. bu ekipmanların ulu orta satılmasına ise hala bi anlam verebilmiş değilim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Lightning

quote:

quote:

quote:

quote:

sen ne aramıştın? bana ram ile flash bellek lazımdı, hb daha ucuza geldi kargo hariç, oda 3.9 tl.

evet

Sayfadaki konuyla alakası yok ama, herhangi bir resmi görevli (polis, milletvekili, koruma, bakan, vs...) olmadığı halde, ordan burdan satın aldığı çakarlarla ve sirenle yolu gaspeden adamlara çok büyük küfürler ediyorum haberiniz olsun.
    heleki şu mübarek ramazanda iftar trafiğinde yedikleri kul hakkının haddi hesabı yok. bu ekipmanların ulu orta satılmasına ise hala bi anlam verebilmiş değilim..

satın alma sebebini pm olarak gönderdim size, yani sizin düşündüğünüz gibi değil :)

• Ya arkadaşlar, bazılarını gerçekten sıcak fırsatlara laf olsun diye giriyorlar. Ulu orta kod, şifre, hesap paylaşılmaz. Elimde şu kadar kod var dersiniz, ilk mesaj atan(lar)a vereceğim dersiniz, milleti boşuna uğraştırmazsınız. Kamyondan ekmek dağıtır gibi kod paylaşıyorsunuz.
  • kodu olan varsa pm atabilir mi?
  • elinde kodu olan varsa hayrına pm alabilir miyim :)
  • V4UCM2PC kullanan alıntılasın da boşa uğraşmasın kimse
  • Yolda bulduğum kapak işime yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kodu olan varsa bi zahmet yazabilirmi pm yada buraya...

Şimdiden sağolun
  • 1.5 litre pepsi aldım eve geldim açtım kapağın içinde yıldız var kod falan yokkk!!!

• Herhangi bir indirim ceki kullandigimizda örneğin 50 tllik çek kullandık, bu kargo kodunuda kullsnabiliyormuyuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Herhangi bir indirim ceki kullandigimizda örneğin 50 tllik çek kullandık, bu kargo kodunuda kullsnabiliyormuyuz...

Kullanılıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Lightning

quote:

quote:

quote:

quote:

evet

satın alma sebebini pm olarak gönderdim size, yani sizin düşündüğünüz gibi değil :)

mesajınızı okudum. lafım şahsınıza değildi zaten. dikkat ederseniz mesajımda resmi görevli olmayıp da öyleymiş gibi davrananlara laf ettim. yolunuz açık olsun ;)

• kullanmayacak varsa gönderirse sevinirim, tşk.
  • Arkadaşlar bana da kod, lazım rica etsem elinde olan bana da pm ile atabilir mi
  • arkadaşlar bi kod paylaşacak olan var mı ? sepeti bekletiyorum . .
  • eve gidince tekrardan kullanılmamış şifre iade etmek üzere acil pepsi şifresi pm lütfennnn
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.