Şimdi Ara

Şifre çözme programı Son sürüm - Elcomsoft Password Recovery Studio 2006 Retail

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
11.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elcomsoft Password Recovery Studio 2006 Retail

Bu program bilgisayarınızdaki farklı programların veya işletim sistemi yardımcılarının şifrelerini bulmaya çalışıyor. Ben denedim gayet başarılı bir program.

Bulabildigi şifre türlerine aşagıdaki resimden bakabilirsiniz

Şifre çözme programı Son sürüm - Elcomsoft Password Recovery Studio 2006 Retail

DOWNLOAD:

http://rapidşhare.de/files/16552428/epr2006_sifreleri_bulma_by_dtd.rar.html

boyut : 27 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtd -- 27 Mart 2006; 18:51:06 >

• sağol inşallah bedavadır
  • Hocam paylaşımın için sağol,yalnız bana warez gibi geldi

Bu arada bilmeyen arkadaşlar için söyleyelim,program direk dosyanın içinden şifre okumuyor,yani belirlediğiniz kriterler (sözlük,sayı şu bu) içinde deneyerek şifreyi kırmaya çalışıyor.Uzunluğu fazla ve karışık olan şifreleri kırması işlemciniz gücüne ve sizin sabrınıza bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-55024C953 -- 27 Mart 2006; 20:21:08 >
  • evet bende onun için hiç bir şifre kırma programlarına elimi sürmüyorum
  • ya arıyorum arıyorum bi türlü çözüm bulamıyorum lütfen bana yardımcı olun!!! kendi bilgisayarımın admin şifresini çözemiyorum yardim edin.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kampüs61

ya arıyorum arıyorum bi türlü çözüm bulamıyorum lütfen bana yardımcı olun!!! kendi bilgisayarımın admin şifresini çözemiyorum yardim edin.....

bu programlari denedinmi peki
  • bios şifresini kırabilirmi

flood oldu kusura bakmayin
  • quote:

ya arıyorum arıyorum bi türlü çözüm bulamıyorum lütfen bana yardımcı olun!!! kendi bilgisayarımın admin şifresini çözemiyorum yardim edin.....

Wındowsun kullanıcı sıfrelerını bulmak mumkun.bı kac program bıraz merak cokca sabrın varsa yapabılırsın.
  • link süresi bitmiş

yeni link vermeniz mümkünmü ?
  • ya olsun sabır ederim yeterki proframları bana atarmısın?
  • başlat-çalıştır/control userpasswords2 yaz tamam de

burada "administrator için parola"kısmında ki parola sıfırla butonuna bas

bu kadar

quote:

• valla arkadaş sen dahisin yok yok olağanüstüsün hayır yaa sen kanatsız bir bilgesin ALLAH RAZI OLSUN senden yaa.... gerçekten çok tşk ediyorum yaa varya sevinçten havalara uçucam yaa tekrar tşk ederim ALLAHA EMANET OL...

quote:

Orjinalden alıntı: Birce

başlat-çalıştır/control userpasswords2 yaz tamam de

bu kadar

quote:

• Önemli değil görevimiz iltifatların için tesekkur ederim sorunun hallolmasına cok sevindim. sende Allaha emanet ol arkadasım

quote:

valla arkadaş sen dahisin yok yok olağanüstüsün hayır yaa sen kanatsız bir bilgesin ALLAH RAZI OLSUN senden yaa.... gerçekten çok tşk ediyorum yaa varya sevinçten havalara uçucam yaa tekrar tşk ederim ALLAHA EMANET OL...

quote:

Orjinalden alıntı: Birce

başlat-çalıştır/control userpasswords2 yaz tamam de

bu kadar

quote:

• hocam ben face book kullanıyorum şifresini unut tm bunu da aca bilir miyim.
    mynet te şifrem aca mıyorum eger ise yar arsa bu tam as pirin gibi gelir
    basarılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.