Şimdi Ara

5 liraya satılan çizik gidericiler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu seyyar satıcılardaki 5 liraya satılan çizik giderici sizce ne kadar verimli, aldım ben, çiziğin ustune suruyorsunuz ve kapatıyor bi sıvı yardımıyla( gerçekten kapatıyor), ama eğer cila gibi elinizdeki bezle silerseniz, çıkıyor ustunden, ayrıca su tutuncada çıkacak gibi duruyor, 24 saat 48 saat kuruma suresı var deniyor, zaman geçsin tekrar aktarırım izlenimlerimi.

5 liraya satılan çizik gidericiler ?

• Açıkçası ben güvenip arabama uygulayamazdım 5 liralık malzemeyi.
  • takipteyim.

kabutun üstünde ufak ufak taş izleri var.bi faydasını görürseniz bende deneyim.
  • Zamanında bunu 70 liraya satıyorlardı. Bir işe yaramadığı söylendiğinde taşa tutuyorlardı. 5 liraya neden düştü acaba.
  • Çiziği kapatıyor, cidden kapattı, ama silince gidiyor, yıkanınca da gidecek gibi duruyor.
  • yıkanınca gidiyor 15 liraya tüp şeklinde satılan turtle waxın kahverenkli çizik giderici pastası var onu deneyin bide
  • gittiğ felan yok arkadaşlar.sadece ıslak şeffaf bi malzeme olduğundan ,sürdüğünüz yüzey sürekli ıslak gösteriyor bisüre .oda kapatıldı sanılıyor .halbuki alakası yok sadece ıslatıyor orayı koyu olduğu içinde göz yanılması yapıyo.bende var beş para etmez .bari fosforlu kalem niytine kullanılsaydıda işe yarasaydı :)
  • Pratik ve ucuz bir çözüm için, herhangi bir yapı marketten en küçük ambalajdaki en ucuz oto pastasını almak daha mantıklı olacaktır.. (9-15 tl arası)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala bu malzemeyi alan var demek ki!
  • Resimdeki ürün aslen Amerika menşeili ama bizde heryerde çin malı var orjinalini bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: k2fg9

Zamanında bunu 70 liraya satıyorlardı. Bir işe yaramadığı söylendiğinde taşa tutuyorlardı. 5 liraya neden düştü acaba.

Tam benim söyliyeceğim şey 70 80 lira istiyorlardı zamanında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinalide çin malı da aynı mantıkla kapatıyor ciziği. Aracı yıkayınca nasıl çizikler yokmuş gibi gözükür ama kuruyunca çizikler ortaya çıkar, bu da aynı onun gibi. Parlak ve oje kıvamında sertleşen bir madde var içinde kılcal ve incecik çiziklerde işe yarıyor ama boyada acayip belli ediyor kendini fırçayla oje sürmüş gibi. Ayrıca kabuk gibi sertleşiyor boyada. Kitapçığında da böyle sertleşme olur bunu istemiyorsanız kullanmayınız yazıyordu açık açık

Ben set olanını almıştım. Bir adet kalem, bir adet hızlı parlatıcı cila ve birde oto şampuanı vardı ufak boy. Cilası güzel parlatıyordu yıkadıktan sonra uygulardım ama fixit pro kalemden memnun kalmadım açıkcası. İnanmıyorum böyle şeylere ama insan merak ediyor alıyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

orjinalide çin malı da aynı mantıkla kapatıyor ciziği. Aracı yıkayınca nasıl çizikler yokmuş gibi gözükür ama kuruyunca çizikler ortaya çıkar, bu da aynı onun gibi. Parlak ve oje kıvamında sertleşen bir madde var içinde kılcal ve incecik çiziklerde işe yarıyor ama boyada acayip belli ediyor kendini fırçayla oje sürmüş gibi. Ayrıca kabuk gibi sertleşiyor boyada. Kitapçığında da böyle sertleşme olur bunu istemiyorsanız kullanmayınız yazıyordu açık açık

Ben set olanını almıştım. Bir adet kalem, bir adet hızlı parlatıcı cila ve birde oto şampuanı vardı ufak boy. Cilası güzel parlatıyordu yıkadıktan sonra uygulardım ama fixit pro kalemden memnun kalmadım açıkcası. İnanmıyorum böyle şeylere ama insan merak ediyor alıyor işte

+1

• türkiyede tvlerinde 80 yerine 70 tl diye satılan ürün ebayda 5dolardı ya(aynı zamanlarda) ona çok gülmüştüm
  • bir gün bu kalemlerden alıp çizikleri kapatacağım diye hayallerim vardı. Kararttınız hayallerimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.