Şimdi Ara

AVEA GEÇ KAZAN (faturasızdan faturalıya) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
7
Favori
34.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_siverekli

quote:

Orijinalden alıntı: f.murat_1994

quote:

Orijinalden alıntı: by_siverekli

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

gece saat 0da paketi yenilenen oldu mu sms konuşma yapan nete giren var mi gece vakti

Bana sms paketi yenileme mesaji geldi ve bugun fatura sorguladim 61 lira diyor acaba faturaya mi girdi attigim mesajlar bunun sebebi nedir?

aynen 444 1 500 ü arayıp ordan fatura sorgulama isteği gönderince; mesaj geliyor ve mesajada 61,21 tl yazıyor.Müşteri hizmetlerini 2 defa aradım(farklı m.h görüşmek/teyit etmek için), iki m.h de faturanız yaklaşık 5 gün sonra sisteme yansıyacak.Eğer paket aşımı yapmadıysanız sistemdeki bi arızadan dolayı böyle bir ücretin gelmiş olabileceğini söyledi, net bir sonuç için 3-4 gün sonra tekrar arayın detaylı bilgi verebiliriz dediler (3-4 gün dediği bu fatura sisteme girdikten sonara)

Paket aşımı kesinlikle yapmadım o yüzden bakalım hele bi fatura sisteme bi işlensin :) biraz tırstım valla

Tavsiyem bu konuda m.h arayın sorununuzu dile getirin ki çabuk çözüme ulaşalım

hocam 1)faturanızı nasıl öğrendiniz. 2)benim internetim çok yavaşladı.(bu yeni dönemde) sizinki de öyle mi? 3)Fatura konusunda sonucu bize bildirir misiniz?(fatura geldikten sonra) Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hocam şimdi 444 1 500 ü aradığın zaman faturayla ilgili kısımda (yanlış hatırlamıyorsam) fatura detayları herhalde o kısmı tuşlayınca sana mesaj geliyor.Yalnız m.h fatura sorgulamanın 1 tl olduğunu söylemişti!

2. soruna gelecek olursak; şuan bulunduğum yerde 3G çekmiyor Edge olduğu içinde hız açısından bir fark yok bende.Hattına şuan 1 gb tanımlı olduğu için bu 1 gb bitmeden herhangi bir hız düşümü yapamazlar.Büyük ihtimal bulunduğun yerdeki şebeke çekim gücü ile ilgili bir sorundur

3. ise soru için; fatura kesildiğinde buraya eklerim :)

hocam cavplarınız için teşekkürler. 2. soruma gelecek olursak bulunduğum noktada 3G ful çekiyor.MH yi aradım.genel bir problem var dediler.ben o yüzden sizlerin internetini sormuştum?

• şu sizin faturalarıda görsemede bende geçsem
  • Faturalar ne alemde millet.
    bugun kimsenin sesi çıkmadı..
  • faturalar niye çıkmadı hala
  • Faturaları Cumartesi öğlenden sonra Pazar günü tutarlarını görebilirsin 17 Eylül'e kadar ödeyebilirsiniz.
    Detaylı faturaların çıkması ve online işlemlere eklenmesi ise 15 gün alıyor.
  • Online işlemler için şifre alıyoruz ya o şifreyi almak ücretli mi
  • quote:

Online işlemler için şifre alıyoruz ya o şifreyi almak ücretli mi

telefondan *952# yaparak ücretsiz alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenicihan

Faturaları Cumartesi öğlenden sonra Pazar günü tutarlarını görebilirsin 17 Eylül'e kadar ödeyebilirsiniz.
    Detaylı faturaların çıkması ve online işlemlere eklenmesi ise 15 gün alıyor.

bankaya ödeme ne zaman açılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Faturalar ne alemde millet.
    bugun kimsenin sesi çıkmadı..

sen fatura bekliyorsun epeydir
    buyur fatura

8 günlük fatura

hattaki kontörler düşmemesi dışında sorun yok

• 9 ya da 10 gunluk faturam

yurt ici sms gonderme diyor ? :)

Zaten 5000 sms var, neyin kafasini yasiyor bu fatura. Cok ilginc.

neyse artik bakalim, twitterdan sikayet yazarim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

9 ya da 10 gunluk faturam

Faturaya nereden baktınız hocam?

Düzeltme:tamam buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 29 Ağustos 2012; 19:40:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

9 ya da 10 gunluk faturam

Bir ilginçlikte benim faturamda var.60 kuruş yurt içi görüşme gözüküyor.500 dk nın 60 dk sı bile dolmamıştır.Benim de 9 günlü faturam 7.75 TL.

• vodafondan geçsem bu pakete üye olabilirmiyim
  • hattında kontörü olanların düşmüş mü tl ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hattında kontörü olanların düşmüş mü tl ler

Yok. Ama mesaj gelmisti dusecek diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtiçi mesaj ve yurtiçi sms ücreti alınmışsa bunlar ücretli servislerdir, mesela 4 haneli noları aramak veya mesaj göndermek olabilir. Zaten fatura ayrıntınız cıkınca hangi numaraya yapılan işlemden ücret kesildiğini görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyzof -- 29 Ağustos 2012; 20:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

yurtiçi mesaj ve yurtiçi sms ücreti alınmışsa bunlar ücretli servislerdir, mesela 4 haneli noları aramak veya mesaj göndermek olabilir. Zaten fatura ayrıntınız cıkınca hangi numaraya yapılan işlemden ücret kesildiğini görebilirsiniz.

mesela avea 500 ücretli mi hocam.4 haneli derken nasıl numaralar yani? Ben anlamadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

yurtiçi mesaj ve yurtiçi sms ücreti alınmışsa bunlar ücretli servislerdir, mesela 4 haneli noları aramak veya mesaj göndermek olabilir. Zaten fatura ayrıntınız cıkınca hangi numaraya yapılan işlemden ücret kesildiğini görebilirsiniz.

mesela avea 500 ücretli mi hocam.4 haneli derken nasıl numaralar yani? Ben anlamadım.

Avea 500 arama başına 45 kr faturalı hatlar için, 4441500 ise dakikalarınızdan düşer. 4 haneli dediğim kampanya numaralarına atılan smsler örneğin ücretlidir.

• 500 dk, dk peryodu 6 sn mi yoksa 60 sn üzerinden mi.Eğer 6 sn ise 1 saati bile denk gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.