Şimdi Ara

AVEA GEÇ KAZAN (faturasızdan faturalıya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
7
Favori
34.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 Eylülden itibaren fiyat 30 tl ye güncellenmiştir...

faturasızdan faturalıya geçenlere ayda 20 tl ye her yöne 500 dk, her yöne 5000 sms, ve SINIRSIZ internet! EVET yazıp 6161e SMS atın sizi arayalım yararlanmaya başlayın.

şeklinde aveadan mesaj geldi ama sitesine girip baktığımdahttp://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/faturaliyagec-kazan.shtml?pagemenu=kampanyalar.diger.faturalikazan 17.07.2012 itibariyle bitmiştir yazıyor yazıp yolladım bakalım, şu an yıkılan paketteyim

edit:baktım da önceki kampanyada EVET yazıp 2015e gönderin yazıyormuş yeni bir kamanya olabilir
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

müşeri hizmetlerini aradım sadece o mesajın gönderildiği kişilera saglanıyormus bu avantajlı teklıf. eger size boyle mesaj gelmedıyse hıç katılmak ıçın ugrasmayın arkadaslar

17.07.2012 tarihinde sona eren Faturalıya geç kazan kampanyasında banada mesaj gelmemişti. Defalarca müşteri hiz. aramama rağmen mesaj gelmeyen aboneler yararlanamaz dediler. Twitter'dan Avea desteke şikayette bulundum. Aynı gün Faturalıya geçtim. Yani geçen ki kampanyanın detaylarında sadece kendilerine mesaj gelen aboneler yararlanabilir v.b bir ibare de yoktu. Telefonuna kampanyayla ilgili mesaj gelmeyen çoğu kişi yararlanamadı. Zaten kampanya hatırladığım 22 Temmuz'da bitecekti. Aniden 17 Temmuzda bitirdiler...

Bu kampanyaya katılmak isteyenler, birkaç müşteri hizmeti çalışanıyla görüşsün şansını denesin. Eğer geçirmezlerse verdiğim linke şikayette bulunun. Genel müdürlükten arayıp bizzat ilgileniyorlar.

AVEADESTEK için Tıklayınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

müşeri hizmetlerini aradım sadece o mesajın gönderildiği kişilera saglanıyormus bu avantajlı teklıf. eger size boyle mesaj gelmedıyse hıç katılmak ıçın ugrasmayın arkadaslar

17.07.2012 tarihinde sona eren Faturalıya geç kazan kampanyasında banada mesaj gelmemişti. Defalarca müşteri hiz. aramama rağmen mesaj gelmeyen aboneler yararlanamaz dediler. Twitter'dan Avea desteke şikayette bulundum. Aynı gün Faturalıya geçtim. Yani geçen ki kampanyanın detaylarında sadece kendilerine mesaj gelen aboneler yararlanabilir v.b bir ibare de yoktu. Telefonuna kampanyayla ilgili mesaj gelmeyen çoğu kişi yararlanamadı. Zaten kampanya hatırladığım 22 Temmuz'da bitecekti. Aniden 17 Temmuzda bitirdiler...

Bu kampanyaya katılmak isteyenler, birkaç müşteri hizmeti çalışanıyla görüşsün şansını denesin. Eğer geçirmezlerse verdiğim linke şikayette bulunun. Genel müdürlükten arayıp bizzat ilgileniyorlar.

AVEADESTEK için Tıklayınız.

him anladım hocam dur bakalım biz de bir şikayet edelim belki alırlar bizi de bu tarifeye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kampanya bu galiba sitede gezerken denk geldim hangi başlık altına yazılmış bilmiyorum :))

http://www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

kampanya bu galiba sitede gezerken denk geldim hangi başlık altına yazılmış bilmiyorum :))

20 liraya 500dk 5000 sms ve sınırsız net alabiliyor muyuz şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Seç paketi linkini veren ve açıklama yapanlar yanlış bilgi veriyor. Konu başlığındaki kampanya farklı ve 1 arkadaşın dediği gibi dün sabah sitrdeydi ama akşam yok oldu. Ben M.H yazdım dönüş bekliyorum.

burada yazıyor kampanya link sağlam
    www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

faturasızdan faturalıya geçenlere ayda 20 tl ye her yöne 500 dk, her yöne 5000 sms, ve SINIRSIZ internet! EVET yazıp 6161e SMS atın sizi arayalım yararlanmaya başlayın.

şeklinde aveadan mesaj geldi ama sitesine girip baktığımdahttp://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/faturaliyagec-kazan.shtml?pagemenu=kampanyalar.diger.faturalikazan 17.07.2012 itibariyle bitmiştir yazıyor yazıp yolladım bakalım, şu an yıkılan paketteyim

edit:baktım da önceki kampanyada EVET yazıp 2015e gönderin yazıyormuş yeni bir kamanya olabilir

Aynı mesaj bugün 2 saat önce bana da geldi , fakat faturalı tarifelerde her zaman şüphe duymuşumdur. Çünkü hiçbir zaman denilen tarife ücreti olarak fatura gelmiyor maalesef. kalıtım, telsiz, ruhsat, ötv vs. adı altında ilavelerle 30- 40 tl yi bulabilir diye korkuyorum, şu an beklemedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Seç paketi linkini veren ve açıklama yapanlar yanlış bilgi veriyor. Konu başlığındaki kampanya farklı ve 1 arkadaşın dediği gibi dün sabah sitrdeydi ama akşam yok oldu. Ben M.H yazdım dönüş bekliyorum.

burada yazıyor kampanya link sağlam
    www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml

Teşekkür ederim arkadaşım ama dün bizim gördüğümüz link bundan farklıydı. En baştaki arkadaşın dediği gibi telefonuna sms gelecek ve EVET yazıp 6161 e göndererek faydalanabilirsiniz diyordu. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda da az önce izah ettiğim şekilde açıkladı. Zaten o link dün akşam saatlerinde buharlaşıp uçtu ve değiştirilmiş haliyle ve faturasızdan faturalıya geçmek isteyen herkese açık şekilde güncellenerek siteye tekrar kondu. Üşenmeyip tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüm ve o linkin güncellendiğini söyledi. Şu an faturasızdan faturalıya geçmek isteyen herkes bu kampanyadan 30 eylüle kadar faydalanabilir. Yalnız şuraya dikkat çekmek isterim
    Kampanya kapsamında Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan paketleri 12 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren söz konusu paketler otomatik olarak ve ilgili tarihte geçerli olan paket ücretleri yansıtılarak tanımlanacaktır.
    Yanisi 12. ayın sonunda indirim bitiyor ve o tarihteki fiyat üzerinden güncelleniyor. Örneğin toplamda 40 tl lik paketi 40/2=20 tl +1.2 tl telsiz ücreti ile faydalanırsınız ama 13. aydan itibaren zam gelmemişse 40 tl+1.2 tl telsiz ücreti üzerinden, zam gelmişse yeni güncel fiyat+1.2 telsiz ücreti üzerinden yararlanmaya devam edersiniz. Bu açıdan bakınca abone alımına kapatılan YENİ NESİL 500+ ve muadili (1000/1500/3000 vb) kampanyaların daha hesaplı olduğu ortaya çıkar. Çünkü şartnameye göre, 13. aydan itibaren aynı şartlarda kampanyaya devam etme şansınız var. Katılmadan bunları düşünmekte fayda var. Faturasızdan faturalıya geçiş kampanyası şu haliyle cazip görünse de 13. ay sonrası zam durumu sebebiyle cazip değil. Yok ben 13. aya geçmeden yani 12 aylık kontrat bitiminde ayrılırım ve başka güncel kampanyaya geçerim diyorsanız (Avea izin verirse ya da yeni güncel kampanya Avea içi alıma kapalı olabilir) siz bilirsiniz. Avea'nın sağlam basacağını düşününce, zamma karşı tek çıkışın tekrar faturasıza geçmek olduğu veya numara taşımak olduğu kanaatindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

arkadaşlar tarife sadece mesaj alanlara özel değil, sitede yayınlanmış. az önce gittim bayiye sordum ama bayideki kadın siteye güvenmemem gerektiğini falan söyledi. vermezler dedi. ben de sitenin resmini çektim, bir geçiş yapayım da onlar vermesin mahkemelik oluruz deyince "belki bu şekilde bir şey çıkar" dedi.
    avea kendi çalıştırdığı elemanlarına güncel kampanyalar hakkında bilgi verebilse keşke...

hocam linki verseydin de bu kargaşa durulsaydı:D

link üst mesajlarda verilmiş ama tekrar vereyim hocam.

ek olarak : 6 ay 20, sonra 25 tl değil. 12 ay boyunca 20 tl...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

quote:

arkadaşlar tarife sadece mesaj alanlara özel değil, sitede yayınlanmış. az önce gittim bayiye sordum ama bayideki kadın siteye güvenmemem gerektiğini falan söyledi. vermezler dedi. ben de sitenin resmini çektim, bir geçiş yapayım da onlar vermesin mahkemelik oluruz deyince "belki bu şekilde bir şey çıkar" dedi.
    avea kendi çalıştırdığı elemanlarına güncel kampanyalar hakkında bilgi verebilse keşke...

hocam linki verseydin de bu kargaşa durulsaydı:D

link üst mesajlarda verilmiş ama tekrar vereyim hocam.

ek olarak : 6 ay 20, sonra 25 tl değil. 12 ay boyunca 20 tl...

bu linki sitede gezerek bulmak imkansız

• http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml

bu tarifede 1 gb internet iyi tmmda hizi kac bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Peki faturalıdan faturasıza tekrar geçiş yapılabilir mi? Taahüt bittikten sonra falan?

Evet,taahhüt bitince faturasıza gecebiliyorsunuz.

Aslında mantıklı 20 lira olmasını beğenmiyorsan 1 yıl kullanır bırakırsın.

quote:

bu linki sitede gezerek bulmak imkansız

Bu aveanın sitesi neden bu kadar kullanışsız yıllardır anlayamadım. Kocaman bir operatör ama çok dandik bir sitesi var ne isteğinize göre kampanya buluyorsunuz ne de işlerinizi kolay halledebiliyorsunuz.

sizi bilmem de ben aveanin sitesini cok kullanisli buluyorum ve her aradigimi da kolayca buluyorum. Her sey var orda. O linki sitede bulunamamasinin sebebi kullanisli olmadigindan degil. Herhangi bir menu altinda yer almamasindan. O link bir deneme sayfasi olabilir. O link i sitenizde bu kampanya yaziyor seklinde gosteremezsiniz. Cunku NŞA ulaşamıyorsunuz. Ancak orada yazanlar menulerden ulasılabilir olursa kampanya sitenizde var diyebıliriz. Mh. de bu linke ulasamayabilir.

Ben çok uzun zamandır avea kullanıyorum. Bir yerden duyduğum, mesajıma gelen kampanyaları hiç sitede bulamadım ya donanımhaber ya başka sitelerden linkle bulabildim ancak. Bence siz biraz daha web sitelerini kurcalayın anlayacaksınız ne kadar kötü olduğunu.

quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml

bu tarifede 1 gb internet iyi tmmda hizi kac bunun?

Hızların standart olduğunu düşünüyorum ne kadar alabiliyorsan yani. Telefonun 3g destekliyse fena olmayan değerler alıyorsun. Örneğin ben evimde 5mbit gördüm en yüksek. Dolaşırken öyle değil ama kimi yerde 10kb olur kimi yerde hiç çekmez kimi yerde yine 3-4mbit istasyonlara bağlı yani biraz. -bu tarife için konuşmuyorum ama tarifelerdeki internet paketlerinin aynı olduğunu düşünüyorum-

• http://www.avea.com.tr/sec/

yeni sayfadaki tarife içerikleri çok farklı 10 tl zamlı
  • quote:

http://www.avea.com.tr/sec/

yeni sayfadaki tarife içerikleri çok farklı 10 tl zamlı

o gelenle bunun alakası yok ya
  • https://twitter.com/AveaDestek/status/234685552757198848

Hasan Şalgalı ‏@HasanSalgali
    @AveaDestek 6161 e evet yazip yolla diye mesaj geldi faturaliya gecmek icin sizi arayalim dediniz aramadiniz numara 05315558011 ilginize..
    Yanıtla Retweetle Favorilere ekle
    20 dk Avea Destek ‏@AveaDestek
    @HasanSalgali Merhaba;tarafınıza 11.08.2012 de dönüş yapılmış fakat ulaşılamamıştır.Kampanya için tekrar sms ile kayıt yaptırabilirsiniz.
    17 dk Hasan Şalgalı ‏@HasanSalgali
    @AveaDestek simdi 6161e birdahami mesaj aticam bide kampanya icin detaylari ogrenmek istiyorum onun icin arasaniz ulasamazsaniz 05336928844
    11 dk Avea Destek ‏@AveaDestek
    @HasanSalgali Faturalı S.E.Ç. Tarifelerinde taahhüt verip kampanyadan yararlandığınız durumda 12 fatura dönemi boyunca geçerli olucaktır.
    7:19 PM - 12 Ağustos 12 web aracılığıyla · Detaylar

• avea destek cevap verdi sadece sms gelenler mi alacak demiştim
    quote:

Şirketimizce tüm müşterilerimizin taleplerine hitaben farklı tarifeler sunulmuş olup, tüm müşterilerimizin kullanımına yönelik çeşitli kampanyalar/avantajlı paketler düzenlenmektedir. Yararlanabileceğiniz kampanya ve tarifelerimize ilişkin bilgi almak için, Şirketimizin resmi internet sitesi olanwww.avea.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Yaw bu faturalıya geçmekle hata mı yaptık bilmiyorum :( İnşAllah başımıza iş almayız

"Paket kapsamında ayda 10 TL'ye yurt içi SINIRSIZ İNTERNET sunulmaktadır.

Paket kapsamında sunulan internet kullanım hizmeti sadece WAP APN ve İNTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS, Mobilvizyon ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır."

Şimdi bizim pakette SEC BAGLAN paketi var ama sadece indirimli kullanıyoruz. avea seç beğen paket burada böyle yazıyor.Yaw internetin yur içi-yurt dışısı mı olur?

• AVEA SEÇ TARİFELERİ

TARİFE BUDUR

AVEA SEÇ TARİFESİNİN SINIRSIZ İNTERNET PAKETİ

SINIRSIZ İNTERNETİ BUDUR

Avea'nın faturalı S.E.Ç. tarifelerinden konuşma ihtiyacınıza uygun olanı seçin, her yöne rahat rahat konuşmanın keyfini yaşayın!
    S.E.Ç. 500 tarifesiyle ayda 20 TL'ye her yöne tam 500 dakika!
    S.E.Ç. 1000 tarifesiyle ayda 30 TL'ye her yöne tam 1000 dakika!
    S.E.Ç. 1500 tarifesiyle ayda 40 TL'ye her yöne tam 1500 dakika!
    S.E.Ç. 3000 tarifesiyle ayda 70 TL'ye her yöne tam 3000 dakika!

Konuşmanın yanında, mesajlaşma ve cepten internet ihtiyacınız da varsa, Avea'nın S.E.Ç. Paketlerinden dilediğinizi seçin!
    S.E.Ç. Bağlan paketiyle ayda 10 TL'ye SINIRSIZ İnternet!
    S.E.Ç. Mesajlaş paketiyle ayda 10 TL'ye her yöne tam 5000 SMS!
    S.E.Ç. 500-500 paketiyle ayda 10 TL'ye her yöne 500 SMS, 500 MB Cepten İnternet!
    S.E.Ç. 50-50 paketiyle ayda 3 TL’ye her yöne 50 SMS, 50 MB Cepten İnternet!

20 TL YE FATURASIZLARA ÖZEL KAMPANYASI

KAMPANYA DETAYLARI BUDUR

PEKİ SMS GELMEDEN NASIL KATILACAKSINIZ
    ÖNCELİKLE AVEA FATURASIZ TARİFEDE OLMAK ŞART

quote:

sms atmaya gerek yok
    sms gelmediyse:
    mh arayın
    şöyle deyin
    20 tl 500 dk+5000 sms+sınırsız net veren kampanyaya geçmek istiyorum

onlar sms geldi mi diyecek gelmedi ama geçilebiliyormuş gerek yokmuş deyin
    sms gelmediyse hepsi 40 tl olur diyebilir ama siz vurgulayın
    sonra sizi tarifeye geçirelim
    sonra arayın kampanyayı tanımlayalım diyecek ve
    faturalı tarifeye geçiş için
    efatura yada oto ödeme diyecekler seçin birini.
    sonra telefonu kapattıracaklar tarifeye geçince tekrar arayacaksınız ve kampanyayı tanımlayacaklar.
    sonra taahhüt isteyip istemediğinizi belirtin telefondan da taahhüt yapılabiliyor
    smsler gecikebiliyor 1 gün içinde gelir tüm smsler.

quote:

Orijinalden alıntı: almamorena54

not: Yalnızca faturasızdan faturalıya geçişler için geçerli.
    mh ile görüşmemizin son hali:
    1-faturasız hattım var ve 90 günden fazladır kullanıyorum.
    2-faturalı S.E.Ç 500 tarifesine geçmek istiyorum.
    3-ancak 12 ay tarifede kalma taahhütü ve e-fatura almak istiyorum taahhütü veriyorum.
    4-böylece (500dk+5000sms+sınırsız interneti) hepsi dahil 20tl karşılığında almak istiyorum.
    5-seç 500dk+5000sms+limitsiz internet normalde 40 TL oluyor. 12 ay taahhüt verip e-fatura yada otomatik ödeme verince yarı yarıya indirimle 20 TL' ye veriyorlarmış.
    6-mesaj gelenler değil faturasız hattı olan herkes alabiliyormuş.

diyoruz ve tarifeye geçiyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: target4u

Flash haber an itibariyle 20 tl ye 500 dk + 5000 SMS + 1 gb eski şartlar 24 Eylül e kadar devam ediyor. Kampanya bitişi 30 Eylül den

- değişen şartlarda NT dahil olarak 30 tl olarak 30 Ekim'e uzatılmış.

Son 10 gün düşünen varsa kaçırmasın fırsatı arkadaslar ...

hocam link var mi? Ben numarami tasiyacagim da ne kadar odeyecegim suan?

Hocam link simdilik yok, MH ile gorusebilirsin.

Aveanin eski sitedeki google cache den

Faturasiz lara ozel Faturali Sec Kampanyasi
    --------------------------------------------
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:dMU8liDoi3oJ:www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml+avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

NT ile olan yeni halini sanirim ayin 24 unden sonra siteye yuklerler.

• quote:

quote:

quote:

Flash haber an itibariyle 20 tl ye 500 dk + 5000 SMS + 1 gb eski şartlar 24 Eylül e kadar devam ediyor. Kampanya bitişi 30 Eylül den

- değişen şartlarda NT dahil olarak 30 tl olarak 30 Ekim'e uzatılmış.

Son 10 gün düşünen varsa kaçırmasın fırsatı arkadaslar ...

hocam link var mi? Ben numarami tasiyacagim da ne kadar odeyecegim suan?

Hocam link simdilik yok, MH ile gorusebilirsin.

Aveanin eski sitedeki google cache den

Faturasiz lara ozel Faturali Sec Kampanyasi
    --------------------------------------------
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:dMU8liDoi3oJ:www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml+avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

NT ile olan yeni halini sanirim ayin 24 unden sonra siteye yuklerler.

peki NT ile taşıyıp 30 tl. olunca yine 12 ay taahhüt var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.