Şimdi Ara

BİNEK VE HAFİF TİCARİ ARAÇLARINIZ İÇİN ORİJİNAL VE YANSANAYİ TÜM YEDEK PARÇALAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
61
Favori
26.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • albea 2007 model 1.4 benzinli fiyat alabilir miyim ?
  • PM yollandı.
  • 93 broadway gti var...
  • 2007 model corsa 1.3 dizel için fiyat alabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatunpisi

2007 model corsa 1.3 dizel için fiyat alabilir miyim?

iyide hangi parçası?
  • Debriyaj baskı+balata. Bilya dahil

• Hocam Mrb 2005 Punto icin triger set set fiyati nedir birde fren balata fiyati alabilirmiyim tes birde marka belirtirseniz ii olur tes

• 2008 corolla 1.6 124 bg benzinli manuel ne kadar acep baski balata ?

• Hocam 2000 Model polo 6n kasa komple triger seti?
  • PM
  • 2005 Golf 1.6 primeline arka tampon karlığı (alt kısımdaki spoiler) lazım.
    bir de arka tampondaki çeki demiri kapağı lazım.
  • 2000 polo 1.4 afk motor
    triger ve baskı balata marka fiyatı atarmısınız PM den..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 12 Haziran 2013; 0:16:12 >
  • DIGIL D kullanıcısına yanıt
    Jetta 1.4 TSI BMY Motor 140 HP Triger Seti Ne Kadar ? Ürünler Orjinal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem

PM

neden PM buraya fyatları yazszanız aynı araçlar için tekrar tekrar sormasak daha iyi olmazmı.2006 megane 2 dizel 1.5 dci ön cam krikoları ve el freni fiyatını buraya yazabilirmisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat91

quote:

PM

neden PM buraya fyatları yazszanız aynı araçlar için tekrar tekrar sormasak daha iyi olmazmı.2006 megane 2 dizel 1.5 dci ön cam krikoları ve el freni fiyatını buraya yazabilirmisin.

arkadaşıım buraya stoğumdaki 16.750 tip parçayı tek tek yazmak ne kadar mantıklı sence?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DIGIL

quote:

Orijinalden alıntı: sedat91

quote:

PM

arkadaşıım buraya stoğumdaki 16.750 tip parçayı tek tek yazmak ne kadar mantıklı sence?

cevap olarak pm de de sorulan parçaların fiatını yazıyorsunuz zaten . aynı parçayı bende sorarkan tekrar tekrar pm ve tekrar cevap yazacaksınız. benim anlatmak isteyipte mantıklı olalarak anlatamadığım şey siz buraya benim sorduğum parçanın fiatını yazarsanız aynı parça için tektrar tekrar pm atmak zorunda kalmazssınız. ben ve diğer ihtiyacı olanlar bunu görür ve sizi gereksiz yere yormaz sadece siparişimizi veriririz.
    yoksa ben bütün stoğunuzu buraya yazın demedim. sadece pm atacaklarınızı buraya yazın istedim. ama sence mantıksızsa BEN özür diliyorum.
  • sedat91 S kullanıcısına yanıt
    Özür dilenecek birşey yok:demek istediğinizi daha açık yazdığınız için çok teşekkür ederim. Buradan sorduğunuz parçanın marka ve fiyatını yazabilirim ve bu tabiki iyi olur, yalnız şöyle bir handikap var bizde sık sık kampanyalar oluyor ve örneğin 60 TL. olan Bosch marka bir balata 52 -54 TL.aralığına iniyor 15-30 günlük bir süre için. Veya bunun tam terside olabiliyor; (son 1 haftada olduğu gibi kur yükselmesinden dolayı bazı ürün fiyatları %6 ila %8 arasında artı) örneğin 92 TL olan Gates triger seti 98 TL. şu anda .
  • Tata indica 2007 dizel turbosuz. Baskı balata bulunur mu sende? Ne kadar?
  • merhabalar 2009 model 1,6 dream honda civic sedan baskı balata debriyaj seti fiyatı alabilirmiyim acaba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.