DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iPhone Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir(Yedekleme Yapılmadı)
52
Cevap
4
Favori
86.441
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iPhone Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir(Yedekleme Yapılmadı)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      311 Mesaj
      06 Ağustos 2012 13:18:04
      Çok önemli sesli notlarımın olduğu iphoneuma servis yok hatası için restore yaptım(jbli olduğu için bu hata aniden çıkabilir dedikleri için ).Fakat restore yaparken gerizekalı ben sesli notlarımı unuttum ve sadece resimleri videolarımı yedekledim(itunes kullanarak değil.ifunboxla kopyala yapıştır).Şuan sesli notlarımı geri getirmem gerekiyor telefona hiç ellemiyorum geri getirme işlemi yapabilirsem başarılı olsun diye.Acaba böyle bir şansım var mı telefon için geri getirme yapabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:23:12 >
    • Yüzbaşı
      636 Mesaj
      06 Ağustos 2012 13:20:34
      valla yedekleme yapmadıysanız hiçbir yolu yok. Ama daha önceden bilgisayarda bi yedekleme varsa bi bakın derim. Belki orda vardır belki daha önce yedekleme yapmışsınızdır. Telefonu bağladıktan sonra iTunes'un sol tarafında çıkan iPhone'unuzun ismine sağ tıklayıp yedekten geri yükle deyin. Ve son tarihi seçin.

PSN&GameCenter : eRsn-

• iOS Beta Kullanıcısı
      4405 Mesaj
      06 Ağustos 2012 13:20:53
      Unut o dosyaları

ITU|Manufacturing Engineer
      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
    • Yüzbaşı
      311 Mesaj
      06 Ağustos 2012 13:30:53
      yedekleme yapmadım fakat birkaç yerde bununla ilgili bir şeyler buldum bakabilir misiniz

http://modmyi.com/forum...-not-been-backed-up.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:21:42 >
    • Yüzbaşı
      311 Mesaj
      06 Ağustos 2012 13:34:57
      16 gbi usb diske çevirip standart veri kurtarma programlarından taratmak mantıklı mıdır sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:23:07 >
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2169 Mesaj
      28 Aralık 2012 16:50:21
      Yapabildiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iOS Beta Kullanıcısı
      18461 Mesaj
      28 Aralık 2012 18:34:31
      hic ugrasma . benim 500 gb lik hdd silinmisti 20'den fazla program denedim hicbiri dosyalari geri getirmedi.

hepsi yalan.

• Emekli Yönetici
      8005 Mesaj
      15 Şubat 2013 00:22:38
      quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

hic ugrasma . benim 500 gb lik hdd silinmisti 20'den fazla program denedim hicbiri dosyalari geri getirmedi.

hepsi yalan.

Biraz zaman geçmiş ama, o kadar karamsar olmayın. Ben bugüne kadar GetDataBack programı ile hiç uğraşmadan çok veri kurtardım.

• Yüzbaşı
      819 Mesaj
      05 Ağustos 2013 12:44:33
      Arkadaşlar bu veri kurtarma ylanmı gercekmi bende video istiyorum ama gedtiremiyorum nasıl yapabilirim

pdr
    • Emekli Yönetici
      8005 Mesaj
      05 Ağustos 2013 12:54:38
      quote:

Orijinalden alıntı: pdr42

Arkadaşlar bu veri kurtarma ylanmı gercekmi bende video istiyorum ama gedtiremiyorum nasıl yapabilirim

Geçtiğimiz aylarda araştırmıştım, tecrübelerimi paylaşayım.

Öncelikle Iphone'dan veri kurtarmak denilen şey, iTunes ile alınan yedeğin dosyalarının bazı programlar ile açılması ve içindeki dosyalara erişilmesi. Yoksa Iphone'un hafızasına erişip, hdd'lerde olduğu gibi bir veri kurtarma (en azından son kullanıcı düzeyinde benim bildiğim kadar) mümkün değil.

iTunes yedek (backup) dosyaları Windows 7'de şu klasörde bulunuyor : \Users\(username)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Veri kurtarma yapabilmeniz için, kurtarmak istediğiniz dosyaları barındıran yedeğin dosyalarının (yani yukarıdaki konumda bulunan klasörün) elinizde olması gerekiyor Mesela Iphone'u restore yapıp, temiz kurulumun yedeğini alırsanız, eski yedek dosyalarının üzerine yazar ve verilerinize elveda diyebilirsiniz. Veri kurtarma yönteminin işe yaraması için, ya iTunes ile birden fazla farklı yedek almış olmanız gerekiyor ya da iTunes yedeğininin klasörünü başka bir yere yedeklemiş olmanız gerekiyor.

Durum böyle. HDD'den veri kurtarma ise apayrı birşey. Mesela iTunes yedeğini HDD'den sildiyseniz, önce GetDataBack ile silinen dosyaları kurtarıp, sonra iPhone yedeğinden dosya çıkartan programları denemeniz gerekiyor.

Program olarak aklımda belli birşey kalmamış. Google'da iTunes Data Recovery gibi kelimeleri ararsanız seçenekleri bulursunuz. Bazı programlar önce kurtabileceği dosyaları gösteriyor, kurtarmak için ücret istiyor.

• Yüzbaşı
      311 Mesaj
      05 Ağustos 2013 17:08:23

Teşekkürler telefonu kullanmıyorum artik :) galaxy s3 aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:20:52 >
      Bahsedilenler: signore
    • Yüzbaşı
      819 Mesaj
      08 Ağustos 2013 01:35:49
      Teşekkürler signore arkadaşım anladııgım üzere biraz uzun ugras ve sonucunda yuzde yuz verim alınmayacak. Sağlık olsun ıphone her alanda bi kazık atıyor bize ya hayırlısı""

pdr
    • iOS Beta Kullanıcısı
      80 Mesaj
      08 Ağustos 2013 09:34:12
      Otomatik kaydetmiş de olabilir bir bilgisayarına bak ayarlarda wifi ya bağlı ve şarjda olduğunda kaydetmeye yarayan bir ayar vardı belki açıktır

• iOS Beta Kullanıcısı
      80 Mesaj
      08 Ağustos 2013 09:35:25

bence iphone u kullanamadığın için sana öyle gelmiş

Bahsedilenler: pdr42

• Yüzbaşı
      819 Mesaj
      22 Ağustos 2013 16:22:51
      kullanmada sorun yok sen merak etme.Iphone bazı dandiklikleri var sadece okadar

pdr
    • Yüzbaşı
      343 Mesaj
      22 Ağustos 2013 16:28:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Xean

Çok önemli sesli notlarımın olduğu iphoneuma servis yok hatası için restore yaptım(jbli olduğu için bu hata aniden çıkabilir dedikleri için ).Fakat restore yaparken gerizekalı ben sesli notlarımı unuttum ve sadece resimleri videolarımı yedekledim(itunes kullanarak değil.ifunboxla kopyala yapıştır).Şuan sesli notlarımı geri getirmem gerekiyor telefona hiç ellemiyorum geri getirme işlemi yapabilirsem başarılı olsun diye.Acaba böyle bir şansım var mı telefon için geri getirme yapabilir miyim ?

bilgisayarında i tools yüklüyse ve bağladıydan yedeğini almıştır itools a gir ve yedeklemelere bak orda bulursun

• Onbaşı
      15 Mesaj
      21 Aralık 2013 18:03:05

• Yüzbaşı
      311 Mesaj
      21 Aralık 2013 18:39:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Cataltas

Denemenizi tavsiye ederim
      www.ozengen.com/iphone-telefonlarda-silinen-dosyalari-kurtarma/

Telefonu satalı aylar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:20:32 >
    • Binbaşı
      1544 Mesaj
      02 Ocak 2014 15:42:17
      Ayni Olay iPad de basima geldi bugun bir suru tatil fotografi vardi iOS 6.1.2 den 7.04 e gectim yedek felan almadim yeni iPad olarak ayarla dedim tam yukleme bitti anani fotograflar dedim ama cok gec kaldim galiba yokmu gercekten ulasmanin bir yolu tatil fotograflari vardi

• Er
      2 Mesaj
      14 Ocak 2014 17:13:07

deniyeceğim ama olurmu bilmiorum

signorekullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    • Er
      3 Mesaj
      22 Ocak 2014 16:31:15
      quote:

Orijinalden alıntı: signore

Alıntıları Göster

Biraz zaman geçmiş ama, o kadar karamsar olmayın. Ben bugüne kadar GetDataBack programı ile hiç uğraşmadan çok veri kurtardım.

neyi yalan ben 6 ay önce silinmiş dosyaları nasıl getırdım beceremedım demiyorsunuzda

• Yarbay
      2410 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      White Aura

22 Ocak 2014 17:07:24

yalan söylyorsun ispatla...

ramooo19kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      22 Ocak 2014 17:24:03
      ios sisteminde sil komutu verildiğinde aslında gerçekte dosya silinmiyor. ileride silinmek üzere işaretleniyor. dosya silindikten sonra eğer hafızaya yeni dosyalar eklenmezse çünkü yeni dosyalar bu silinmek üzere işaretli dosyalar üzerine sırasıyla yazılır, siz o dosyalara veri kurtarma programlarıyla erişene kadar orada duruyor. Tabi bu işlemler için jailbreak gerektiğini hatırlatırım. Ve bu işlemi daha önce yaptım.

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      27 Ocak 2014 10:57:32
      bende yeni yesim kotydum eskiler gitti neden napcaz

emre781
    • Teğmen
      207 Mesaj
      11 Şubat 2014 07:05:14
      quote:

Orijinalden alıntı: alimaruf

bende yeni yesim kotydum eskiler gitti neden napcaz

ifunbox u yükleyin.Programı açın. "İfunBox Classic" sekmesini tıklatın.Listeden "File Search Results" u tıklayın. Alttaki kısma "jpg" yazın tüm jpgler ve bir nevi depolanan resimler çıkacak. Arama yaptıktan sonra çıkan ekrandaki tüm dosyaları pc de bi klasöre çıkarın. Tanınmayan dosyaların uzantısını jpg yapın. Ben bi kısmını böle kurtardım. İnşallah işinize yarar.

06 B'AŞK'ENT
    • Çavuş
      70 Mesaj
      13 Şubat 2014 23:11:09
      Arkadaşlar benimde sorum bunun tam tersi olacaktı.Resim ekledim görünüyor mu bilmiyorum ama ben yinede sözel olarak anlatıyım:
      Eski videolarımı ve İnstagram adında bir dosyadaki fotoğrafları telefondan silemiyorum.Bilgisayardan telefon fotolarına ve videolarına girdiğimde de görünmüyorlar ki pc den sileyim.Bunun sebebi geçmiş zamanlarda pc ye eşlemiş olduğum fotolar ve videolar oldgunu düşünüyorum ama çözüm yolu bulamadım yardım eder misinz?ne Yapmalıyım???
      RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ AŞAĞIDA SAĞ KÖŞEDE ''SİL'' İFADESİ YOK.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moon5ce -- 13 Şubat 2014; 23:12:15 >
    • Er
      2 Mesaj
      04 Temmuz 2014 22:10:40
      arkadaşlar benim de yaklaşık aynı sorunum var. babamla iphone 5 kullanıyoruz. telefonu tamire verilecek diye notlarını, kişilerini telefona aktar dedi. ben bilirmişim. ben de yanlış bir şey yaptım ve hepsi silindi. 1000e yakın kişi ve çok önemli notlar varmış. silinmeden önce yedeklemiştim. sonra bilgisayardan çektim kablosunu ve silindiğini farkettik. tekrar takıp yedeklemeyi geri yükledim ama salak itunesta otomatik yedekleme açıkmış. eşzamanlanınca direk yedeklenmiş. yani silinmiş hali geri yedeklenmiş. onu geri yükledim yani elde var sıfır yine. icloud da yüklenmemiş babamda. açıkçası yandım. benim olsa silinsin de adamın işi için önemli şeyler var. o notları geri yüklemem lazım. bir yardım edin yaa.

• Çavuş
      98 Mesaj
      06 Temmuz 2014 16:35:57
      quote:

Orijinalden alıntı: moon5ce

Arkadaşlar benimde sorum bunun tam tersi olacaktı.Resim ekledim görünüyor mu bilmiyorum ama ben yinede sözel olarak anlatıyım:
      Eski videolarımı ve İnstagram adında bir dosyadaki fotoğrafları telefondan silemiyorum.Bilgisayardan telefon fotolarına ve videolarına girdiğimde de görünmüyorlar ki pc den sileyim.Bunun sebebi geçmiş zamanlarda pc ye eşlemiş olduğum fotolar ve videolar oldgunu düşünüyorum ama çözüm yolu bulamadım yardım eder misinz?ne Yapmalıyım???
      RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ AŞAĞIDA SAĞ KÖŞEDE ''SİL'' İFADESİ YOK.!!

25 pp den yeni album ekleyip album silebiiyorsun ordan deneyebilirsin
      ekledigin album pcde yaratıldı degilmi telefonda olusturmadın

• Binbaşı
      1509 Mesaj
      06 Temmuz 2014 16:37:38
      Üzerine bir barzak soğuk su içmelisin,oruçlu değilsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daedlus -- 6 Temmuz 2014; 16:38:07 >

II. Abdülhamid
      Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."
    • Çavuş
      98 Mesaj
      06 Temmuz 2014 16:40:27
      itunesin okuyamadıgı itools ve 25pp ninde okuyamadıgı bi yedekleme dosyam var itunes onun ustune yedekleme yapamıyor ve restore yaptım suan telefon bombos
      bozuk olan yedegin içindeki bi uygulama lazım bana ona ulasabilirmiyiz bi programla

• Er
      1 Mesaj
      18 Temmuz 2014 21:20:30
      ARKADASLAR, bugun benimde basima kotu birsey geldi,, resimlerimi keepsafeye kaydetmisdim,( iphone 5 c) yanlislikla programi silince, hemen geri yukledim ama, 0 resim vardi, onlari kurtarmanin bir yolu falan lutfen yardim edin ((

• Teğmen
      207 Mesaj
      27 Temmuz 2014 06:42:41

quote:

Orijinalden alıntı: reyna717

ARKADASLAR, bugun benimde basima kotu birsey geldi,, resimlerimi keepsafeye kaydetmisdim,( iphone 5 c) yanlislikla programi silince, hemen geri yukledim ama, 0 resim vardi, onlari kurtarmanin bir yolu falan lutfen yardim edin ((

Yukarda bazı fotolari kurtarmanin yolunu anlattim. Onu dene

06 B'AŞK'ENT
    • Teğmen
      194 Mesaj
      27 Temmuz 2014 21:43:26
      Dr fone ios data recovery yazin google amcaya
      Sadece forum donanim haber uyelerine key verilecektir...

• Er
      2 Mesaj
      30 Temmuz 2014 09:35:15

Benimde ayni sorun basima geldi ama sana snırım yapılabilcek bi sey

anelka39kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      98 Mesaj
      30 Temmuz 2014 11:11:52

quote:

Orijinalden alıntı: ramooo19

Alıntıları Göster

neyi yalan ben 6 ay önce silinmiş dosyaları nasıl getırdım beceremedım demiyorsunuzda

Kardesim ustte bir mesajim var bozuk yedekle ilgili

Sanirim sizin kurtardiginiz dosyalar yedek uzerinden bulunuyor pc den

• Çavuş
      98 Mesaj
      30 Temmuz 2014 11:14:48

quote:

Orijinalden alıntı: eorenc

ios sisteminde sil komutu verildiğinde aslında gerçekte dosya silinmiyor. ileride silinmek üzere işaretleniyor. dosya silindikten sonra eğer hafızaya yeni dosyalar eklenmezse çünkü yeni dosyalar bu silinmek üzere işaretli dosyalar üzerine sırasıyla yazılır, siz o dosyalara veri kurtarma programlarıyla erişene kadar orada duruyor. Tabi bu işlemler için jailbreak gerektiğini hatırlatırım. Ve bu işlemi daha önce yaptım.

Restore cektiysek ne olacak peki

Okunamayan yedekte mevcut dosyalarim ama butunluk bozuldugu icin ifunbox gormuyor yedek dosyasini

• Çavuş
      98 Mesaj
      30 Temmuz 2014 11:16:06

quote:

Orijinalden alıntı: wearepussy3222

itunesin okuyamadıgı itools ve 25pp ninde okuyamadıgı bi yedekleme dosyam var itunes onun ustune yedekleme yapamıyor ve restore yaptım suan telefon bombos
      bozuk olan yedegin içindeki bi uygulama lazım bana ona ulasabilirmiyiz bi programla

Ayrica buna bi yorum yapar misiniz

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      31 Temmuz 2014 12:04:31
      quote:

Orijinalden alıntı: wearepussy3222

Alıntıları Göster

Ayrica buna bi yorum yapar misiniz

Siz bilgisayarınızda mevcut bir yedek dosyasından bahsediyorsunuz doğru anladıysam. Yedek dosyalarının da içeriğini gösteren programlar var. Bu yöntemle resimlerimi kurtarmıştım. Bu programlardan birini deneyebilirsiniz. Özelden bir link atacağım.Siz bilgisayarınızda mevcut bir yedek dosyasından bahsediyorsunuz doğru anladıysam. Yedek dosyalarının da içeriğini gösteren programlar var. Bu yöntemle resimlerimi kurtarmıştım. Bu programlardan birini deneyebilirsiniz. Özelden bir link atacağım.

• Çavuş
      54 Mesaj
      01 Ağustos 2014 04:55:26
      merhabalar ipad kilitlendi ıtunese baglanarak açtık fakat içindeki 1000 adet çocuklarımın resımleri silinmiş.temmuz ayındakıler kalmış daha önce hıc yedeklmede almamıştık bu işi nasıl çözümlerim yardıma ıhtıyacım var şimdiden tesekkurler

• Yüzbaşı
      391 Mesaj
      03 Eylül 2014 00:08:03
      hort

• Er
      2 Mesaj
      16 Eylül 2014 23:38:29
      benim ıphone 5S'im kayboldu yeni bi tane aldım o telefonun içindeki fotoğrafları alma şansım var mı bilgisi olan yazsa sevinirim

• Çavuş
      98 Mesaj
      17 Eylül 2014 07:24:16

quote:

Orijinalden alıntı: hebunkaya

benim ıphone 5S'im kayboldu yeni bi tane aldım o telefonun içindeki fotoğrafları alma şansım var mı bilgisi olan yazsa sevinirim

Alinmis yedeginiz varsa İfunbox u pc nize indirerek eski fotograflara olasabilirsiniz
      Classic bolumunde backups var orda yedek klasorunuz gorunur pek bilginiz yoksa klasorleme hakkinda her klasore tek tek bakin ;)

• Er
      2 Mesaj
      17 Eylül 2014 23:28:09
      Alınmış yedeğim yok bi şekilde alamaz mıyım ? ( apstore veya iCloud'dan falan )

• Çavuş
      97 Mesaj
      19 Nisan 2015 04:12:21
      bu iphone nin herşeyi dert cebimde açık kalmış whatsupı facebooku chromu silip 8 tane içlerinde rehberden çoktan silinmesi gereken tiplerede şlööğ diye sms atmış neyse uygulamaları geri yükledim ama içerik kayboldu eskisi gibi içindekiler ile almanın bir formülü varmıydı uygulamayı hafızaya itunes üzerinden alıyor sanıyordum sadece rehber notlar vs diyor uygulama ve uygulamanın içindekilerden bahsetmiyor formülü ne ola ?

ve gülümse şimdi...
    • Er
      1 Mesaj
      11 Aralık 2015 18:13:44
      iPhone'den veri kurtarmak pek mümkün olan birşey değil. Ancak http://www.recovery-too...recover-iphone-data.html linkinde yer alan bilgiler doğrultusunda denemeler yapabilisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CocoAustin -- 11 Aralık 2015; 18:14:13 >

• Er
      7 Mesaj
      03 Haziran 2016 12:51:06
      Biraz hort olacak ama araştırıp gelen arkadaşlara yardımcı olsun en azından. http://www.teknotrik.com/ isimli sitede şöyle bir liste yapılmış:
      1-http://www.datarecoveryforiphone.com/ios-data-recovery.html adresinden indirebileceğiniz bu ücretli yazılım ile silinen her türlü dosyayı ve bir çok dosya formatıni destekleyecek şekilde kurtarabilirsiniz.
      2-Leawo iOS Data Recovery ile silinen zarar gören bir çok dosyayı , mesaj eklerini, fotoğraf ve videoları, itunes yedeği sayesinde geri getirebilirsiniz. iPhone, iPad, iPod touch tüm cihazları destekler.
      3-http://www.fonepaw.com/iphone-data-recovery/ ile Recover from iTunes Backup özelilği sayesinde hızlı bir şeklide dosyaları kurtarabilirsiniz. Ayrıca cloud desteği ile icloud üzerinden dosyaları ve resimleri eski haline getirebilirsiniz. Rehber bilgileri, mesaj ekleri, whatsapp eklerinde bulunan fotoğraf ve ses kayıtları, takvim, notlar, arama çağrı kayıtları, uygulamalar, safari geçmişi, kamera kayıtları, hatırlatıcı ve alam kayıtları geri getirebilir. Programın ücreti 90 dolardır.
      iphone-silinen-dosyalari-geri-getirme
      4-http://www.easeus.com/mobile-tool/free-iphone-data-recovery.html ücretsiz versiyonu ile belirli bir sayıda dosyayı kurtarıyor.
      5-iSkysoft iPhone Data Recovery programı deneme sürümünde sınırlı sayıda dosya kurtarabilirsiniz. İndirme adresi http://www.iskysoft.com/iphone-data-recovery/
      Bu programları satın alarak ya da illegal crackli halleriyle iphone'unuzdaki silinmiş şeylerin çoğunu kurtarabilirsiniz. Ben 3GS'imde easeus ve iskysoft ile zil seslerimi kurtarmaya çalıştım(aptal itunes), zil seslerim dışında her şeyi buldular Şahsen iskysoftu daha yararlı buldum ama siz hepsini deneyip tarafınızı seçersiniz

ÖNEMLİ NOT: Görünüşe göre iskysoft iphone data recovery telefonunuzdaki kilitli uygulamalarda parolayla sakladığınız fotoğraflara ve videolara erişip size gösterebiliyor(Halen telefonda olanları). Özelinizin suistimaline karşı dikkatli olun ve önleminizi alın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimicrosoftsam -- 3 Haziran 2016; 13:44:22 >
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      03 Haziran 2016 17:24:18
      quote:

Orijinalden alıntı: mimicrosoftsam

Biraz hort olacak ama araştırıp gelen arkadaşlara yardımcı olsun en azından. http://www.teknotrik.com/ isimli sitede şöyle bir liste yapılmış:
      1-http://www.datarecoveryforiphone.com/ios-data-recovery.html adresinden indirebileceğiniz bu ücretli yazılım ile silinen her türlü dosyayı ve bir çok dosya formatıni destekleyecek şekilde kurtarabilirsiniz.
      2-Leawo iOS Data Recovery ile silinen zarar gören bir çok dosyayı , mesaj eklerini, fotoğraf ve videoları, itunes yedeği sayesinde geri getirebilirsiniz. iPhone, iPad, iPod touch tüm cihazları destekler.
      3-http://www.fonepaw.com/iphone-data-recovery/ ile Recover from iTunes Backup özelilği sayesinde hızlı bir şeklide dosyaları kurtarabilirsiniz. Ayrıca cloud desteği ile icloud üzerinden dosyaları ve resimleri eski haline getirebilirsiniz. Rehber bilgileri, mesaj ekleri, whatsapp eklerinde bulunan fotoğraf ve ses kayıtları, takvim, notlar, arama çağrı kayıtları, uygulamalar, safari geçmişi, kamera kayıtları, hatırlatıcı ve alam kayıtları geri getirebilir. Programın ücreti 90 dolardır.
      iphone-silinen-dosyalari-geri-getirme
      4-http://www.easeus.com/mobile-tool/free-iphone-data-recovery.html ücretsiz versiyonu ile belirli bir sayıda dosyayı kurtarıyor.
      5-iSkysoft iPhone Data Recovery programı deneme sürümünde sınırlı sayıda dosya kurtarabilirsiniz. İndirme adresi http://www.iskysoft.com/iphone-data-recovery/
      Bu programları satın alarak ya da illegal crackli halleriyle iphone'unuzdaki silinmiş şeylerin çoğunu kurtarabilirsiniz. Ben 3GS'imde easeus ve iskysoft ile zil seslerimi kurtarmaya çalıştım(aptal itunes), zil seslerim dışında her şeyi buldular Şahsen iskysoftu daha yararlı buldum ama siz hepsini deneyip tarafınızı seçersiniz

ÖNEMLİ NOT: Görünüşe göre iskysoft iphone data recovery telefonunuzdaki kilitli uygulamalarda parolayla sakladığınız fotoğraflara ve videolara erişip size gösterebiliyor(Halen telefonda olanları). Özelinizin suistimaline karşı dikkatli olun ve önleminizi alın!

Peki böyle bir suistimali önlemek için kullanılabilecek (yani geri getirilemeyecek şekilde dosya silebilen) uygulama var mı bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demiurgos -- 3 Haziran 2016; 17:25:28 >

Plasma TV:SAMSUNG 42 C91 ///AV Receiver: Sony STR-DB 1080 QS ///Stereo Amplifikatör: DENON PMA-2010 AE ///CD Player:MARANTZ CD7300 GOLD///Tuner:Denon TU 1500 AE///BD Player: PANASONIC BDT-300 EG//Media Player:DUNE BD PRIME 3.0 ///Equalizer: TECHNICS SH-8055////Front Hop:JBL E 100/// Center:JBL EC 35///Surround:JBL E 30///Subwoofer: DEFINITIVE TECHNOLOGY SUPER CUBE II
    • Er
      7 Mesaj
      04 Haziran 2016 00:33:40

Google'da küçük bir araştırmayla şunu buldum: http://www.apowersoft-t...hone-veri-temizleyicisi
      Özel olarak bir bölümü(mesela sadece bir uygulama ve verilerini) silebiliyor mu bir fikrim yok fakat yazdığına göre "verileri geri getirilemeyecek şekilde" siliyor. Denemek gerek, siz denerseniz yazmayı unutmayın

Demiurgoskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Naber bak bende dert yok tasa yok mutluyum artık bir beynim yok"
    • Yüzbaşı
      411 Mesaj
      06 Haziran 2016 02:12:52
      quote:

Orijinalden alıntı: mimicrosoftsam

Google'da küçük bir araştırmayla şunu buldum: http://www.apowersoft-t...hone-veri-temizleyicisi
      Özel olarak bir bölümü(mesela sadece bir uygulama ve verilerini) silebiliyor mu bir fikrim yok fakat yazdığına göre "verileri geri getirilemeyecek şekilde" siliyor. Denemek gerek, siz denerseniz yazmayı unutmayın

Programı bulup kurdum(bu arada program ücretli ).Deneme yaptım ve silinenleri temizle dedim.Fakat edindiğim bir iphone recover programıyla taradığımda fotoğrafların bir kısmını geri getirebildiğimi gördüm.Bu kısmıda çözersem süper olacak.Teşekkürler ilginiz için.Biraz üzerinde çalışmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demiurgos -- 6 Haziran 2016; 17:21:21 >

Plasma TV:SAMSUNG 42 C91 ///AV Receiver: Sony STR-DB 1080 QS ///Stereo Amplifikatör: DENON PMA-2010 AE ///CD Player:MARANTZ CD7300 GOLD///Tuner:Denon TU 1500 AE///BD Player: PANASONIC BDT-300 EG//Media Player:DUNE BD PRIME 3.0 ///Equalizer: TECHNICS SH-8055////Front Hop:JBL E 100/// Center:JBL EC 35///Surround:JBL E 30///Subwoofer: DEFINITIVE TECHNOLOGY SUPER CUBE II
    • Er
      7 Mesaj
      07 Haziran 2016 01:24:37

quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Alıntıları Göster

Programı bulup kurdum(bu arada program ücretli ).Deneme yaptım ve silinenleri temizle dedim.Fakat edindiğim bir iphone recover programıyla taradığımda fotoğrafların bir kısmını geri getirebildiğimi gördüm.Bu kısmıda çözersem süper olacak.Teşekkürler ilginiz için.Biraz üzerinde çalışmak lazım.

Hımm, bilgisayardaki veri kıyıcılar gibi silinen verilerin üstünden birkaç kez geçme gibi ayarları vardır belki yardımcı olabilir geri getirilememesi konusunda, incelediniz mi?

• Er
      1 Mesaj
      07 Haziran 2016 16:38:39
      Merhaba ben iphone data recovery ya da wondershare dr fone kurarak whatsap silinen mesajlara ulasmak istiyorum. yedek alınmadı telefonda ucretsizse sadece bi kısım mesajları gorebiliyorum ama tamamına erişemiyorum sanırım değil mi?

• Er
      7 Mesaj
      08 Haziran 2016 18:32:59

quote:

Orijinalden alıntı: elifdrtgl

Merhaba ben iphone data recovery ya da wondershare dr fone kurarak whatsap silinen mesajlara ulasmak istiyorum. yedek alınmadı telefonda ucretsizse sadece bi kısım mesajları gorebiliyorum ama tamamına erişemiyorum sanırım değil mi?

Söylediğiniz programların ücretsiz versiyonlarını kullanmadım, o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim ama çoğu programın premium versiyon olmadan sadece "Bunlar kurtarılabilir, eğer kurtarmak istiyorsan premium almalısın." şeklinde olduğunu biliyorum. Program premium olsa dahi telefonunuzu kullandıysanız bazı verileri silinen whatsapp mesajlarının üstüne yazmış olabilir o yüzden programların premium versiyonuyla dahi her şey kurtarılamıyor maalesef.

• Çavuş
      96 Mesaj
      13 Haziran 2016 11:09:13
      Wondershare dr.fone silinen fotoğraflarımın %90'nını buluyor rehber notlarda dahil ücretsiz versiyonda geri kurtarma yapılamıyor satın almamı istiyor bu kadar başarılı olmasına şaşırdım açıkçası.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iPhone Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir(Yedekleme Yapılmadı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.