Şimdi Ara

Sorunlar ve Resimli Çözümleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
85.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erel

Beytepe kardesim bilmiyorum ilgisi nedir acaba ama senin yukarda yazdıklarini baska bi sitede gormustum ahanda adresi :

http://www.turktekno.net/index.php/content/view/786/135/

simdi merak ettigim o sieteye de mi sen koydun yoksa o siteden bi alinti mi yaptin . egr o siteden alinti yaptiysan burada bunu belirtmeni beklerdim cunku bunu belirtmeden buraya aktarman emege saygisizlik lur diye dusunurum.
    Ayrica bu sitenin ne kadar detayli bi calisma yaptigini da sitenin su site haritasina bakarak anlayabilirsiniz.

http://www.turktekno.net/index.php/component/option,com_joomap/Itemid,152/

bu durumda bana sanki sen copy paste yapmissin gibi geliyo ama simdiden gunahini da almak istemiyorum. Lutfen aciklama pls

PS: Bu sekilde detayli aciklamalarin baska nerelerde oldugunu anlamak icin herhangi bi cumleyi google aramak yeterli :)

Şimdi gördüm.
    Konu hakkında beytepe gerekli açıklamayı zaten yapmış. Nadiren de olsa nette gördüğüm bu tarz başarılı çalışmaları, ilgili kişilerden de onay alarak sitemize koyuyoruz. Bunlardan biri de beytepe oldu. Çalışmasını başarılı bulduğum, kendi emeği olduğu için ve daha fazla kullanıcıya ulaşmasını düşündüğümden kendisinden izin alarak yayınladık makaleyi... Ayrıca o makaleden önce yayınladığımız 5 bölümle örtüştüğü için(3 ya da 4 tanesi bizim tarafımızdan kaleme alındı) daha da hoş durdu kanısındayım...

Ayrıca haber editörlüğünden kendi isteğimizle emekli olduk :) ; onu da ekelemek isterim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KoLCu_ -- 28 Nisan 2006; 6:50:06 >

• eline sağlık be usta
    ne kadar güzel anlatmış öyle resimli felan
    tebrik ederim yani ama keşke daha basit olsa
    tek bi çatı altında bu sistem değişikliklerini düzeltebilsek
    birisi dağda birisi bayırda ama güzel tekrar teşekkür.
  • Açıklama için teşekkür ederim. @_KoLCu_

quote:

Orjinalden alıntı: _KoLCu_

quote:

Orjinalden alıntı: erel

Beytepe kardesim bilmiyorum ilgisi nedir acaba ama senin yukarda yazdıklarini baska bi sitede gormustum ahanda adresi :

http://www.turktekno.net/index.php/content/view/786/135/

simdi merak ettigim o sieteye de mi sen koydun yoksa o siteden bi alinti mi yaptin . egr o siteden alinti yaptiysan burada bunu belirtmeni beklerdim cunku bunu belirtmeden buraya aktarman emege saygisizlik lur diye dusunurum.
    Ayrica bu sitenin ne kadar detayli bi calisma yaptigini da sitenin su site haritasina bakarak anlayabilirsiniz.

http://www.turktekno.net/index.php/component/option,com_joomap/Itemid,152/

bu durumda bana sanki sen copy paste yapmissin gibi geliyo ama simdiden gunahini da almak istemiyorum. Lutfen aciklama pls

PS: Bu sekilde detayli aciklamalarin baska nerelerde oldugunu anlamak icin herhangi bi cumleyi google aramak yeterli :)

Şimdi gördüm.
    Konu hakkında beytepe gerekli açıklamayı zaten yapmış. Nadiren de olsa nette gördüğüm bu tarz başarılı çalışmaları, ilgili kişilerden de onay alarak sitemize koyuyoruz. Bunlardan biri de beytepe oldu. Çalışmasını başarılı bulduğum, kendi emeği olduğu için ve daha fazla kullanıcıya ulaşmasını düşündüğümden kendisinden izin alarak yayınladık makaleyi... Ayrıca o makaleden önce yayınladığımız 5 bölümle örtüştüğü için(3 ya da 4 tanesi bizim tarafımızdan kaleme alındı) daha da hoş durdu kanısındayım...

Ayrıca haber editörlüğünden kendi isteğimizle emekli olduk :) ; onu da ekelemek isterim...

Sağolasın ama bundan basiti olmaz sanırım.
    Tek tek en ince ayrıntısına kadar resimleriyle anlattım çözümleri.
    Bu çalışmayı geliştirmeyi planlıyordum fakat bu sıralar yapmam pek mümkün değil.
    Zamanla mutlaka arttıracağım sayıyı.

quote:

Orjinalden alıntı: Orson

eline sağlık be usta
    ne kadar güzel anlatmış öyle resimli felan
    tebrik ederim yani ama keşke daha basit olsa
    tek bi çatı altında bu sistem değişikliklerini düzeltebilsek
    birisi dağda birisi bayırda ama güzel tekrar teşekkür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepe -- 28 Nisan 2006; 16:34:39 >

• eline sağlık @beytepe çok işime yaradılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 29 Nisan 2006; 14:33:56 >
  • cok güzel olmus ;)saolasın
  • sağol beytepe kardeş
  • Tesekkurler.
  • eyvallah
  • Problem çözümüne kendini adamış bir arkadaşımız. Çok güzel olmuş. Tebrikler!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

düzeltme: uzun alıntı silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalelu -- 29 Nisan 2006; 23:54:37 >
  • Rica ederim arkadaşlar.
  • Arkadaşlar sizlerden bir ricam var, konunun tümünü alıntı yapmazsanız çok iyi olur.
    Hiç hoş durmuyor boş yere ekranı kaplıyor. 2 defa oldu bu durum, anlıyorum sizlerde iyi niyetle yapıyorsunuz ama gerçekten hoş durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepe -- 23 Mayıs 2006; 11:52:19 >
  • müthiş bir çalışma eline sağlık arkadaşım
  • Sağolasın
    Fırsat bulup koyamadık yenilerini
    quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

müthiş bir çalışma eline sağlık arkadaşım
  • hocam dehşet bir çalışma..resim işi ise ayrı bir tat verdi konuya..bu salak windowsla uğraşmak ancak böyle yardımlaşmayla olur..
  • Estağfurullah..

quote:

Orjinalden alıntı: mermonasse.

hocam dehşet bir çalışma..resim işi ise ayrı bir tat verdi konuya..bu salak windowsla uğraşmak ancak böyle yardımlaşmayla olur..
  • masüstünü gösterin cok horu gecti.... saolasın
  • sen de sağolasın
    quote:

Orjinalden alıntı: tissue

masüstünü gösterin cok horu gecti.... saolasın
  • hocam eline sağlık benimde bir problemim var. ama önce forumda bi araştırma yapacam, çözemessem yardımına ihtiyacım olacak
  • Bilgim dahilinde her zaman yardımcı olmaya hazırım.
    quote:

Orjinalden alıntı: budur

hocam eline sağlık benimde bir problemim var. ama önce forumda bi araştırma yapacam, çözemessem yardımına ihtiyacım olacak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.