Şimdi Ara

PC Mp3 Player'ı Tanımıyor. (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arjadaşlar bugün sipariş verdiğim çin malı CW-X Mp11 mp3 çaları mı teslim aldım.Makine bildiğimiz ipod shuffe ın çakması, hafıza kartı girişi var, lcd ekran yok vs..Son 5 saatimi cihazı bilgisayara tanıtmak için uğraştım ama sonuç yok**** daha sıfır kutusundan yeni çıkardım, mp3 te bir sorun olduğunu zannetmiyorum.Usb kablomda sağlam.Bir ara bilgisayarda görünür gibi oldu ama yine tanımadı...

Acaba bilgisayardaki güvenlik duvarı yada güncellemelerde bir pasiflik mi var, çünkü bilgisayarda görünmesi neyse de ne bir baloncuk, ne bir uyarı, pc de tık yok.Bildiğim bütün yolları denedim, daha tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.Lütfen bi el atın!!

• hadi arkadaşlar, yok mu bir fikri olan?????
  • hala cevap bekliyorum.......
  • sorun çözüldü mü. aynı sorun bende de var da????
  • Cihazın dahili belleği yokmuş galiba.Ben de almıştım buna benzer,çocuklara hediye niyetine.Aynı sorunla ben de karşılaşmıştım.Ne yaptıysam görmedi bir türlü.Sonunda aklıma cihaza bir hafıza kartı takmak geldi.Taktım,yine olmadı.Bilgisayarın kart okuyucusundan hafıza kartına parçaları yükledim,kartı cihaza taktım ancak o şekilde sonuç alabildim.Sizinki de bu şekilde olacaktır diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.