Şimdi Ara

Türkiye Rekor Kırdı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
3
Favori
6.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: H3RON

quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

quote:

ülkemi seviyorum ama aramızda para toplayıp demirciden sarı dan madalya yaptıralım sporculara. bu nedir ya sadece futbolda iyiyiz.

Futbolda iyiyiz? Hangi futbol o?

fifa 2012

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lusidream

Madalyayı falan bırakın,bizim taharet musluğumuz var.

Ahahah.

• Daha kaç sporcumuz yarıştı Atletizm ve Güreş başlasın siz o zaman görün .
  • kuzey kore 10 tane aldı şimdiye kadar zannedersem, ve adamlar ok atışından kazaniyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Netanders

quote:

Orijinalden alıntı: Lusidream

Madalyayı falan bırakın,bizim taharet musluğumuz var.

Ahahah.

• quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

quote:

Orijinalden alıntı: Netanders

Londraya 100 küsur kişi ile katıldık 27 ülke madalya aldı bizimkiler 0 elde var 0
    Ama yok bkz dünyanın en iyi ülkesiyiz

oyle deme kanka tesaduf boyle olmasi. bence turkiye ciddi derecede spor kulturu olan devletin spora buyuk destek verdigi egitim sisteminin de sporcuyla butunlesik oldugu bir ulkedir.hatta turkiye de hersey spor ve sporcu icindir.ortada madalya yoksa bu alamayanlarin sorunudur. hem filenin sultanlari potanin perilerini unutma dunya 1. siyiz :)

Spora destek sonsuz tabii canim oyle bakiniz

Ingilterede yuzme icin 70 milyon pound ayriliyor
    Turkiyede 1.5 milyon tl

Oyle baklava yollayarak olmuyor tapayi sikmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: PossoPazzo

Derya Büyükuncuya laf atıyorlar.Laf atanların çoğuda halı saha maçına çağrılmayan kişiler.
    Adam tek başına 6 olimpiyatta Türkiye'yi temsil etmiş saygı duymak lazım.
    Güreşte madalya alırız, atletizmdede gelir.İnş Voleybol 'da da alırız.

Voleyboldan bize hiçbir halt gelmez.Brezilya maçını izledim de o nasıl bir maçtı lan.Ülkemin bu kadar berbat oynayacağını bilmiyordum.Hayır yeteneksiz olsak neyse.Yetenek var ama gerizekalı gerizekalı hareketlere kalkıştık.Zaten hırvatlara da yenilirsek eleniyoruz.
  • Bu konuyu herkesin eleştirmeye hakkı var.Sen gitseydin gibisinden saçma mesajlar atmayın.Bu sporcular yarışma için yetiştiriliyor amaç belli.Bu ülkenin vatandaşı herkes başarısızlığı eleştirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahit48

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82702/naim-suleymanoglu-1988-seul-olimpiyat-oyunlari

İzlerken tüylerim diken diken oldu.

Naim Süleymanoğlu'nu şimdikilerle karşılaştırmak bile naim'e hakaret olur.
    Naim arka arkaa 4 rekoru gık demeden kırmışken şimdikiler bronz madalyanın bile yanına yaklaşamıyorlar.
    Saçma sapan bahaneler üretiyorlar neymiş efendim parmağı acımış,vücudu boşalmış,konsantrasyonu kaçmış,ot olmuş,b*k olmuş!
    Sporcu'dan çok üzerine verilen işi yerine getiremeyen ve bahane üreten 6 yaşındaki kız çocuklarına benziyorlar.

• 2-3 tane arkadaş yukarıya utanıyorum artık tarzı şeyler yazmışlar. Türk vatandaşı olmak zorunda değilsin kardeşim, bu kadar can sen ülkenden utan diye verilmedi. Azıcık düşününde ülke olmanın millet olmananın ne anlama geldiğini idrak edin artık.
  • quote:

FadeToßlack

Bugünde aksine çok iyi oynadılar.İlk maç heyecanıyla brezilya maçında hata yaptıklarını söyledi kızlar zaten.
  • quote:

ülkemi seviyorum ama aramızda para toplayıp demirciden sarı dan madalya yaptıralım sporculara. bu nedir ya sadece futbolda iyiyiz.

Adam futbol diyor .Futbol en kötü olduğumuz dallardan arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minotor

2-3 tane arkadaş yukarıya utanıyorum artık tarzı şeyler yazmışlar. Türk vatandaşı olmak zorunda değilsin kardeşim, bu kadar can sen ülkenden utan diye verilmedi. Azıcık düşününde ülke olmanın millet olmananın ne anlama geldiğini idrak edin artık.

Irkçılık yapma
    Kimse doğacağı ülkeyi seçemiyor

Konu ile alakalı yorum yapın her konuda geçmişteki olaylara pişirip pişirip önünüze getiriyorsunuz

• quote:

Derya Büyükuncuya laf atıyorlar.Laf atanların çoğuda halı saha maçına çağrılmayan kişiler.

6 kere katılıyor ama kaç defa final yarıştı bu adam. spor bakanı çok güzel övüyorda neden devşirme oyuncuya ihtiyaç duyuyorsun onlar bile birşey yapamıyor. Geçen olimpiyatta 1 altın madalyamız vardı ve Türkçe bile bilmeyen birisiydi.
  • O sporcular bizim VERGİLERİMİZLE yetiştiriliyor vs ihtiyaçları karşılanıyorsa, onlardan başarı beklemek te bırakın Hakkımız olsun !
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

O sporcular bizim VERGİLERİMİZLE yetiştiriliyor vs ihtiyaçları karşılanıyorsa, onlardan başarı beklemek te bırakın Hakkımız olsun !

Gelde bunu anlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: eltürco

quote:

6 kere katılıyor ama kaç defa final yarıştı bu adam. spor bakanı çok güzel övüyorda neden devşirme oyuncuya ihtiyaç duyuyorsun onlar bile birşey yapamıyor. Geçen olimpiyatta 1 altın madalyamız vardı ve Türkçe bile bilmeyen birisiydi.

Geçen olimpiyatta 1 altın madalyamız vardı ve Türkçe bile bilmeyen birisiydi.

HAKLISIN.

Sonuna kadar haklısın bazı insanların objektif davranması Çok iyi bir,şey.

• quote:

eltürco

O zaman Amerika,Fransa,İngiltere hiç katılmasın bütün sporcuları nerdeyse devşirme.Bu arada derya büyükuncunun madalyalarını bir poşeye koysan taşıyamazsın sadece olimpiyatlarda başarısı yok adamın.
    http://g1208.hizliresim.com/10/1/bbqpg.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

O sporcular bizim VERGİLERİMİZLE yetiştiriliyor vs ihtiyaçları karşılanıyorsa, onlardan başarı beklemek te bırakın Hakkımız olsun !

Aynen.

Adam bana gelmişte onlar orada alın teri döküyor sen ne yapıyorsün diyor
    Sanki kendi ne yapıyorsa
    Eleştiriyi bile kaldıramıyorlar

• quote:

quote:

eltürco

O zaman Amerika,Fransa,İngiltere hiç katılmasın bütün sporcuları nerdeyse devşirme.Bu arada derya büyükuncunun madalyalarını bir poşeye koysan taşıyamazsın sadece olimpiyatlarda başarısı yok adamın.
    http://g1208.hizliresim.com/10/1/bbqpg.png

Asık önemli olan olimpiyat değil mi adı üstünde olimpiyat

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.