Şimdi Ara

Tarih Belli Oldu.Cumartesi Günü Uzaylılar Geliyor ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
17
Favori
19.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ahh ahh ne çıkmazlardayız bunlarla illuminati bir zaten hiçbir farkları yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurisStormrage

beyler selusa aradı, gemi çok yakıyo diye kızdım güneş sistemine inerken boşa aldırdım gemiyi dedi, pişmaniye alıp afyondan geçiceklermiş londraya

*flash tv uzaylılara her an müslüman ol çağrısı yapabilir

• Son durum:Beyler komutan şepırd çok sinirlendi bunlar kafasına göre ne yapmaya çalışıyorlar dedi bu işler böyle olmaz yetkiniz mi var sizin veletler dedi.Normandy e atladı geliyor
  • Mr.Frodo nerde
  • Bu Galaktik Federasyon denen zımbırtı da Ashtar Sheran abimiz de yer alır.Kendisi galaktik komutan olmasına rağmen kendine ait facebook hesabı bile vardır ki,Türklere Türkçe,İspanyollara İspanyolca,İngilizlere İngilizce gibi farklı dillerde insanlara yardım etmek için açılmış hesapları vardır.Yersen tabi.

İlluminatiyle Galaktik Federasyonu bir arada gördüğün an,oradan uzaklaşacaksın hocam.Bunlar hikaye şeyler.Sabah 8 akşam 5 çalışan memur da dünyada büyük değişim olacak diye heyecanlanıyor.Te Allahım.
  • beyler ankarada oturan varsa gece 10 dan itibaren disari baksin halamlara gitmistin 3-4gun once emek aşti civarinda oturuyolar(zaten yakin) kirmizi nokta ucuyordu yakinda havaalani var (30dk ucaklari gorebiliyosunuz ama bunlar farkli) yavalsiyo hizlaniyo geri donup surekli cember ciziyordu son gun yagmur yagdi goremedik bende zaten izmire dondum ama sanirim askeriyenin arkasindaki ormanlik alanin ustunde donuyolardi ben gelmeden oncede halamlar baya izlemisler havada M harfi ciziyolarmis birlesip kayboluyolarmis eger yakinda oturan varsa baksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrackles -- 2 Ağustos 2012; 15:11:13 >
  • Zaten gezip duruyorlar. Çanak,disk,puro şeklinde envai çeşidi var Türkiye'de(Çanak şeklindekini bizzat gördüm. Bayağı yakından hemde. Disk şeklindekini ise annemler 99 depreminde görmüş.). İniş yapınca mı işler değişiyor?

Bence reklam bunlar. O gün reklam veren kuruluşların uydurması. Milyarlarca insan olay olacak diye izleyecek. Adamlar da parayı kıracak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz uzaylı olsanız dünyaya gelir misiniz ? onların yerine koyun bir kendinizi gelir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

Zaten gezip duruyorlar. Çanak,disk,puro şeklinde envai çeşidi var Türkiye'de(Çanak şeklindekini bizzat gördüm. Bayağı yakından hemde. Disk şeklindekini ise annemler 99 depreminde görmüş.). İniş yapınca mı işler değişiyor?

Bence reklam bunlar. O gün reklam veren kuruluşların uydurması. Milyarlarca insan olay olacak diye izleyecek. Adamlar da parayı kıracak.

Bende bir adet gördüm 97 de diskti sanırım çeşitlerini hiç araştırmadım.Bu tarz şeyler bana da saçma geliyor ama bakalım sonuçta insanız hepimiz farklı heycanlar arıyoruz :D Olimpiyatları takip ediyorum cumartesi sürekli izlerim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

Ulan halâ inana var mı bunlara ? Yuh diyorum artık ya yuh.

Bu arada, hani olimpiyat açılış seremonisinde, stadın ortasında atom bombası patlayacaktı, ne oldu o olaya ? Çembere alınan 300 terörist ile bilinmeyen başka bir boyuta mı geçti yoksa ?

Birader kafan mı güzel her yere yazıyorsun da açılışta patlayacak diye kimse söylemedi ki

Bak ben Illuminati'ye falan inanırım uzun bir süredir ve sizin kulaktan dolma bilgilerinizi bizzat okuyarak izleyerek takip ediyorum kimse de çıkıp açılışta patlatıcaz demedi.Gerçekleşmesi beklenen olaylar; olası bir deprem, statda patlayacak atom bombası, Big Ben'in yıkılması falan.Ama kimse tarih vermiyor.Sadece benim bugüne kadar gördüğüm en çok iddia edilen tarih 4 Ağustos 2012 ve 12 Ağustos 2012.Ki ben 4 Ağustos 2012'de olay olur diye bekliyorum.

• Dünyalar arası internet sitesinde Google Adwords reklamları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

quote:

Bu arada, hani olimpiyat açılış seremonisinde, stadın ortasında atom bombası patlayacaktı, ne oldu o olaya ? Çembere alınan 300 terörist ile bilinmeyen başka bir boyuta mı geçti yoksa ?

Birader kafan mı güzel her yere yazıyorsun da açılışta patlayacak diye kimse söylemedi ki

Bak ben Illuminati'ye falan inanırım uzun bir süredir ve sizin kulaktan dolma bilgilerinizi bizzat okuyarak izleyerek takip ediyorum kimse de çıkıp açılışta patlatıcaz demedi.Gerçekleşmesi beklenen olaylar; olası bir deprem, statda patlayacak atom bombası, Big Ben'in yıkılması falan.Ama kimse tarih vermiyor.Sadece benim bugüne kadar gördüğüm en çok iddia edilen tarih 4 Ağustos 2012 ve 12 Ağustos 2012.Ki ben 4 Ağustos 2012'de olay olur diye bekliyorum.

Aslinda illuminatiyi takip de etsen senin bilgilerinde kulaktan dolma sonucta kesin bilgirler yok birisinin arastirmasi sonucu ya kitabini okuyosun yada netten takip ediyosun

• Beyler Galactic Football başlıyor beyler çocukluğumuzun çizgi filmi gerçek mi oluyor yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrackles

quote:

quote:

Aslinda illuminatiyi takip de etsen senin bilgilerinde kulaktan dolma sonucta kesin bilgirler yok birisinin arastirmasi sonucu ya kitabini okuyosun yada netten takip ediyosun

Adamda o da yok ki

• quote:

quote:

4 ağustos günü bir şey olursa kendimi banlarım.. Açılış seremonisinde atom bombasının patlayacağını anlatan 5 partlık videolar vardı youtube'da ayrıca. Kaldırıldığı için linkleyemiyorum. Kaldırılmasa bile, senin yazdığın ve ortaya koyduğun şeyler kadar değersiz ve saçma şeyler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslaman -- 4 Ağustos 2012; 20:28:21 >

• Hadi bakalım.
  • bu ne la?
  • Gelsinlerde bir görek nasıllarmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norolim

Vah vah gençlik kafayı yedi.İllumunati mi ne halt varsa onla veya uzayla ilgileniyolar işsizlik tabirinin sözlük açıklaması sanırım.

+1
  • lan memlekette ne kadar boş insan var ya. Hayret ediyorum gercekten. Cumartesi gelicek, hani gelmediler cart curt konulari acilcak, sonra biri cikacak iste 2 hafta sonra geleceklermis hede hödö. Insan boş olmasin cidden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.