Şimdi Ara

Farming Simulator 2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
17
Favori
308.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yenibirhesap
    hocam bu kadar çimen nerde bende toplayayım...

Hocam 33 ve 36 nolu tarlayı çim için kullanıyorum, yetiyor artıyor bile, koyunlar çok ekonomik çim yiyor, neredeyse hiç yemiyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Letsqond

Konuyu biraz hortlatmış olucam ama şu sayfaya kadar herkes palet görevlerini es geçin demiş neden ki? ben O kırmızı araçla palet görevlerini çok rahat yapıyorum aslında yanlış bilgilendirme

Her neyse, oyunda en gıcık olduğum tek nokta var kariyer modu "normal" da başladım. Oyuna direk bankaya 80.000$ borçlu başlatıyor oyun zor bela o parayı ödedik sonunda :D soruma gelince şu römorkları arka arkaya nasıl takıyoruz bende 24200LT alan römork var ikincisini denedim olmadı hangileri arka arkaya takılıyor? Birde şu ürünlerin çıkma sürelerini gösteren bir mod var mı acaba?

Hocam daha dün mesaj atılmış konuyu hortlatmadın merak etme, palet görevlerini es geçmenin sebebi görevin olay yerine gitmesi, paleti alması, hedef noktasına götürmesi toplam yaklaşık 10 dakika zaman alması, çim görevinin yerlerinin sabit olması ve görevin 16 saniyede bitirilmesi olabilir mi acaba?

24200 lt olanın bir altındaki 21000 litrelik Kröger Agroliner HKD 302 alırsan tren yapabilirsin, dediğin mod var mı hiç rastlamadım ama ihtiyaç duyulmuyor ürünler genelde 18-22 saat arasında biçilebilir hale geliyor, çim daha kısa 12 saat gibi, değişkenlik göstermediği için moda ne gerek var anlamadım.
  • Hasatı yaptıktan sonra ekim için hazırlıklara koyuldum. Bize yine mağazanın yolu gözüktü. Elde 35.000 dolar gibi bir rakam varken tırmık,gübreleme ve tohumlar için ekim makinesi almam gerekiyordu. Araştırmalarım sonucu fiyat/performans ürünü olarak şunları aldım.

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Ayrıyetten tek traktörle işlerin zorlaşacağını düşündüğüm için bir tane Bührer RP-21 almaya karar verdim.
    Fakat sonra keşke 4-5bin daha fazla verip önden de aparat takabileceğim bir makine alsaymışım dedim.

Farming Simulator 2013  Farming Simulator 2013

Tarlamızı sürüyoruz.

Farming Simulator 2013

Sürme işlemini işçiye bırakırken ben de ursus'un koltuğuna oturup diğer parçalar ile işçinin arkadasından gübreleme yapayım dedim,
    dedim demesine ama başka kötü bir haber de burdan geldi. Ursus'un modeli fi zamanından olduğu için gübreleme ve ekim makinesine monte edilemiyordu. Bu işlerimizi çok fena zora sokacaktı. Tek traktörle kala kalmıştım şuan.

Farming Simulator 2013

Yapacak birşey yok tek traktörle artık koşturacaktık her yere, yeni traktör alayım desen nereye alıyorsun 6,500dolar kaldı cepte, daha bunun gübre,tohum ve işçi ücretleri var. İflas etmeden şu dönemi atlatabilsek çok şukela olacak.

Farming Simulator 2013

Tarlamızın verimini artırmak için gübreleme yapıyorum, işçiye veremediğim için iş başa düştü. Lakin gübre makinesinin deposu bir tarlayı gübreleyecek kadar bile gübre stoklayamıyor. Mecburen git-gel yapıyoruz.

Farming Simulator 2013
     Farming Simulator 2013

Son olarak buğdaylarımızı ekiyoruz bakalım.

Farming Simulator 2013

Öğlen 12:33'de başladığımız ekim işi akşam 21:30'da bitti oyun hızının yavaş olmasına rağmen. Bakalım ne kadarlık bir mahsül alıcaz.

Farming Simulator 2013

Güneş batarken artık bizde evimize dönüyoruz. Bugün bayağı yorulduk. İnşallah bu yorgunluğun karşılığını hasat da alırız.

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013
  • tek seferde.
  • kardinalist K kullanıcısına yanıt
    Memlekette hayvancılık bitmiş samanı bile ithal ediyoruz, fabrikalar süte su katıyor sütte para etmiyor siz 19.000 doları beğenmiyorsunuz az şükredin, şaka bir yana ya benim inek sayım fazlaydı ya da %100 verimlilik olayı etki ediyor, oyun bende yok olsa bakardım, bir ihtimal daha orta veya zor modda fiyatlar düşüyor.
    2015 versiyonu çıktı bilginiz olsun, çok değişiklikler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardinalist

Paran yoksa sabredip bekleyeceksin!

Bu neyin kafası ya
    olmuyor diye hatırlıyorum.
  • Farming Simulator 2013 Ağustos 16 ile Eylül Ayının ilk haftası arası tezgahlarda yer alacağı duyuruldu.

Farming Simulator 2013 yeni özellikler çok anlamlı ve çokça özellikle karşımıza çıkıyor. Kariyer modunda bir çiftçinin rolü ve tamamen yeni ve serbestçe erişilebilir manzara içinde çeşitli tarım yaşam deneyimi sunuyor.

Değişken mısır fiyatları ile yeni ekonomi sistemleri daha stratejik para kazanmak ve yeni binalar, araçlar ve araçları yatırım sağlar. Sen tanınmış üreticilerin 100′den fazla otantik traktör, biçerdöver ve araçlara erişim hakkına sahiptir.

Genel Olarak Özellikleri Sıralarsak Eğer :

100 ve üzeri araç ve ekipmanlar
    Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch, Amazone ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 20′den fazla lisanslı markalar
    Ekonomik sistem ve hayvancılık ile Kariyer modu
    3 hayvan türleri: tavuk, koyun ve inek
    Mevsim Tipleri
    Purchaseable alanları
    Placeable binalar ve nesneler
    Sanal dinamik arazi
    Multiplayer modunda İnternet veya LAN üzerinden arkadaşlarınızla oynayın

Sistem Gereksinimleri Windows Sürümü (*)

Microsoft Windows XP, Windows Vista veya Windows 7
    2.0 GHz Intel veya AMD işlemci eşdeğer
    Nvidia Geforce 7600 serisi, ATI Radeon X1600 grafik kartı veya daha iyi (en az 256 MB VRAM)
    1 GB RAM
    1 GB boş sabit disk alanı
    Soundcard
    DVD-ROM Sürücü

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Alıntıdır..

• Merakla bekliyorum bu tür oyunlarla rahatlayan tiplerdenim..bu arada bugün ios app store da farming simulator yazarsaniz sürprizi görürsünüz :)
  • GÜZEL PAYLAŞIM
    Çok güzel çiftçiliğe hayranım saten
  • Bekliyoruz güzel olacak gibi duruyor.
  • Bu oyunu seviyorum uzun süre oynadım ama belli bir süre sonra aşırı derecede sıkıyor.Bende bekleyenlerdenim...
  • En sevdiğim oyunlardan.16 Ağustosta demo yayınlanacakmış iple çekiyorum
  • Arkadaşlar mı oyunu öğrenebileceğim türkçe bir rehber var mı?
    Benim de hoşuma gitti. Huzurlu birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeisdh

Arkadaşlar mı oyunu öğrenebileceğim türkçe bir rehber var mı?

rehber haricinde türk haritaları türkiyedeki traktörler vs var

www.farmingsimulatordestek.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

quote:

Orijinalden alıntı: lifeisdh

Arkadaşlar mı oyunu öğrenebileceğim türkçe bir rehber var mı?

rehber haricinde türk haritaları türkiyedeki traktörler vs var

www.farmingsimulatordestek.com/

Ne yapacağımı bilmediğim için modların bir faydası olacağını sanmıyorum.
    Bu oyuna rehber hazırlansa çok iyi olur.
  • Az kalmış çıkmasına.
  • ekran görüntüleri güzel 2011 in grafikleri de iyiydi 2013 daha da iyi olacakmış gibi duruyor FS serisini severim kendi toprağımı ekip biçerim yaşar giderim hesabı oynarken kafa dinlendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:Romeo_Redline:. -- 9 Ağustos 2012; 2:31:56 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.