Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
17
Favori
308.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Farming Simulator 2014 çıkacak mı ??
  • Atlantic kullanıcısına yanıt
    2015 Çıkacak Buda 2015'den bir resim amerkan haritalı olacakmış aldığım bilgiye göre
     Farming Simulator 2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: new_montana

hocam multi oynuyormusunuz.?

hocam uzun zamandır oynamadım ama parti olursa oynarız hep beraber güzel olur.
  • s.a. online multi oynamak isteyen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

quote:

Orijinalden alıntı: new_montana

hocam multi oynuyormusunuz.?

hocam uzun zamandır oynamadım ama parti olursa oynarız hep beraber güzel olur.

herkesi bi arada toplamaya çalışıyorum katılmak isteyenleri bekliyorum yakındada server alıcam ozaman daha iyi olur
  • Arkadaşlar bu yonca tarlasını nasıl kaldıracaz ya ? üstünden pulukla geçtim bi şey olmadı kaldırıp yerine başka bi şey ekmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Erden

Arkadaşlar bu yonca tarlasını nasıl kaldıracaz ya ? üstünden pulukla geçtim bi şey olmadı kaldırıp yerine başka bi şey ekmek istiyorum

hocam pulluk takıp tarla oluşturma modunda tarlayı dikkatlice tekrar sürmen gerek, köşelerle uğraşmak biraz zahmetli uğraşmak gerekiyor, aslında normal modda pullukla sürünce olması gerekirdi ama olmuyor, hata bence. Son versionda düzeltmiş de olabilirler ama pek sanmıyorum.
  • Terranfan kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sorun cözüldü ben dırmıkla geçmişim üstünden Pulukla geçtim üstünden düzeldi. fakat bunu biran önce düzeltilmesi lazım en son sürüm yüklü bende
  • Selam arkadaşlar. Dün oyunu ahmetturan dan iso dosyası şeklinde indirdim. Kurulumu yaptım. Key istedi key zaten yoktu. Resimli kurulumdaki keyi girdim next yazısı aktif olmadı. Zaten kurulumdan sonra güvenlik duvarından oyunla ilgili birşeyler göstermiş. Yardımcı olur musunuz.
  • Emre Erden E kullanıcısına yanıt
    agrar simulatorden bir resim olmasın bu ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

Selam arkadaşlar. Dün oyunu ahmetturan dan iso dosyası şeklinde indirdim. Kurulumu yaptım. Key istedi key zaten yoktu. Resimli kurulumdaki keyi girdim next yazısı aktif olmadı. Zaten kurulumdan sonra güvenlik duvarından oyunla ilgili birşeyler göstermiş. Yardımcı olur musunuz.

Ekran kartının yeni bir sürücüsünü buldum ve oyun açıldı.
    Arkadaşlar cruise kontrol tuşları 1, 2, 3 ve 4 değil mi. Bunlar bende çalışmıyor. Sadece tuşa bastığım zaman araç yavaşlayıp tekrar hızlanıyor.
    Ayrıca 137 mb lık güncel sürüm uyarısı aldım ve indirdim. Sizce kurayım mı?

Bir de arkadaşlar şu oyundaki kapasite değerlerini niye arttırırsınız anlamam. Zaten orijinal halde bile araçlar olduğundan çok daha hızla ve kolay ivmeleniyor. Hani marka model ve görüntüler güzel oluyor da 100 km ile giden traktör kullanmaktan ne anlarsınız. Simülasyon oyunu nfs haline getirince nasıl zevk alıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Erden

yok değilhttp://www.farmingsimulatordestek.com/genel/farming-simulator-2015mi-oda-ne.html

tamam haber farming simulator için ama kullanılan resim agrar simulatorden ;)
  • yeni oyunda fizik kurallarına önem verirler inşallah, kestirme olsun diye dağdan tepeden gittiğim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

yeni oyunda fizik kurallarına önem verirler inşallah, kestirme olsun diye dağdan tepeden gittiğim oluyor.

Aynen
  • titanıum edıtıon ıcın harıta
     Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013
  • beyler multi oynayan varsa haber etsinler geliriz ama titanium edition yok param yetmedi
  • Selamlar, bu oyunu yeni keşfettim ve alıştırma aşamasındayım. Sormak istediğim birkaç detay var.

1-Yeni bir traktör vb. ekipman aldığımızda bunu dükkanın otoparkına yerleştiriyor. Çiftliğe teslim et gibi bir seçenek var mı?
    2-Her işi kendim yapmak zorunda mıyım. Yani yumurtayı da ben topluyorum, biçerdöveri de tarlaya ben götürüyorum. Her işi ben yapıyorum. Bazı işleri işçiye devret diye otomatik yapıyor ama o da iş bitene kadar. Yani tarlayı sürme bitti mi işçi traktörü orada bırakıyor.
    Bu tür işler için işçi alabiliyor muyum. Bir tarlaya dört tane makine gidecekse çiftlikten tarlaya dört kere git gel yapıyorum. Bunun kolayı var mı?
    3- Farklı çiftlik seçenekleri var mı?
    4-inek tesisini istediğim yere kurabilir miyim?
    5-100 tane inek alıyorum (milyar dolarım var ) ama tesise gittiğimde birkaçtane inek dolaşıyor. Bu inekleri beslemek için tarladan ot kesiyorum ama başka yem geliştirme işi yapamıyorum.
    6- inekleri sulamak gerekiyor mu?
    7- Koyunlar nerede? Koyun alıyorum ama ortada yoklar.
    8- En önemlisi Türkçe Mod var mı? Bazı karaktersizler hemen Türkçe Mod diye virüsleri salmış ortalığa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksel_k

Selamlar, bu oyunu yeni keşfettim ve alıştırma aşamasındayım. Sormak istediğim birkaç detay var.

1-Yeni bir traktör vb. ekipman aldığımızda bunu dükkanın otoparkına yerleştiriyor. Çiftliğe teslim et gibi bir seçenek var mı?
    2-Her işi kendim yapmak zorunda mıyım. Yani yumurtayı da ben topluyorum, biçerdöveri de tarlaya ben götürüyorum. Her işi ben yapıyorum. Bazı işleri işçiye devret diye otomatik yapıyor ama o da iş bitene kadar. Yani tarlayı sürme bitti mi işçi traktörü orada bırakıyor.
    Bu tür işler için işçi alabiliyor muyum. Bir tarlaya dört tane makine gidecekse çiftlikten tarlaya dört kere git gel yapıyorum. Bunun kolayı var mı?
    3- Farklı çiftlik seçenekleri var mı?
    4-inek tesisini istediğim yere kurabilir miyim?
    5-100 tane inek alıyorum (milyar dolarım var ) ama tesise gittiğimde birkaçtane inek dolaşıyor. Bu inekleri beslemek için tarladan ot kesiyorum ama başka yem geliştirme işi yapamıyorum.
    6- inekleri sulamak gerekiyor mu?
    7- Koyunlar nerede? Koyun alıyorum ama ortada yoklar.
    8- En önemlisi Türkçe Mod var mı? Bazı karaktersizler hemen Türkçe Mod diye virüsleri salmış ortalığa.

1- esc'ye basınca yukardan sayfa değiştiriliyor, o sayfalarda tüm araçlarının olduğu bir harita göreceksin, reset vehicle tuşuna basıp aldığın aracı seçince çiftliğine gider.

2- takip modları var araçlar tarlaya kadar sizitakip ediyor veya o tarz otomatik modlar var ama denemedim.

3- mod sitelerinde çok çeşitli haritalar var.

4- bildiğim kadarıyla hayır editörden değiştirilir ama uğraşılmaz.

5- grafiksel olarak gözükmüyor oyun inek satın alırken altta belirmiş zaten, sanırım kasmasın diye yapmışlar, yem olayı konuda mevcut, karışık yem yapmak en verimlisi(saman balyası, çim balyası, kurumuş silaj)

6- gerekmiyor ama bazı mod haritalarında veriliyor.

7- haritadan bakın koyun simgesininolduğu yerdeler "9" tuşu haritayı genişletir, çimenle beslenirler yün yaparlar yün satarsınız.

9- bildiğim kadarıyla yok ama bence gerek yok, tuşlar zaten yazıyor ve hep aynı.

ek olarak modhoster sitesi iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir495

beyler multi oynayan varsa haber etsinler geliriz ama titanium edition yok param yetmedi

Steam hesabım imza bölümünde yazıyor ekle beni ordan multi oynarız ;)
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.