Şimdi Ara

Yeditepe Üniversitesi Hakkında Bilgi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeditepe üniversitesinde okumanın avantaj dezavantajları yada imkanları gibi okuyan yada bilen birisi bilgi verebilirmi ben mesela avrupa yakasına ne kadar sürede geçeriz diye sormak istiyorum ulaşımı filan daha çok sorna yakınlarda yurt varmı nerde kalabiliriz fiyatlar nasıldır

• siyasi açıdan= sahibi ergenekoncu okulun tamamına yakını sol görüşlü
    eğitim açısından=türkiyenin sayılı kaliteli okullarından i.ü nin iyi hocalarının çoğu buraya geçti
    ortam açısından=en iyi ortam ya yeditepede yada istanbul da dır kızları cok güzeldir hatta güzellik yarısmalarına katılan kızların çoğuna sorduklarında yeditepede okuduğunu söyler
  • sağol kardeşim iyi oldu bu bilgiler biraz daha işin diplomasi kısmı hakkında bilgisi olan varmı hani hazırlıkta geçmek çok mu zor yaşaması filan..
  • Yeditepeden birisiyle konuşmuştum hazırlık kabus gibidir kaçarın yok demişti

Genel olarak Yeditepede dersler zor diyorlar.
  • Tam bir üniversite kardeş ama hazırlığı okuyorsun her türlü abim bile o kadar iyi ingilizcesine ragmen hazırlık okudu:D araştırmalarım en iyi vakıf üniversiteleri arasında ilk 10 a giriyor
  • yurtları mükemmel okulun istanbul gezisinde orda kalmıştık gerçekten şahane okulun içinde zaten . Okul da kaliteli gerçekten imkanları açısından ama eğitimidir falan bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehzademeke

Tam bir üniversite kardeş ama hazırlığı okuyorsun her türlü abim bile o kadar iyi ingilizcesine ragmen hazırlık okudu:D araştırmalarım en iyi vakıf üniversiteleri arasında ilk 10 a giriyor

hazırlığı okumayı kusursuz ingilizcem olmasını bende istiyorum zaten ama çok zor olduğunu hani geçen sayısının az olduğu söyleniyor bu ne kadar doğru ortalama bi cabayla iglimizde varsa calısarak gecemezmiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süpirman -- 29 Temmuz 2012; 20:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süpirman

quote:

Orijinalden alıntı: sehzademeke

Tam bir üniversite kardeş ama hazırlığı okuyorsun her türlü abim bile o kadar iyi ingilizcesine ragmen hazırlık okudu:D araştırmalarım en iyi vakıf üniversiteleri arasında ilk 10 a giriyor

hazırlığı okumayı kusursuz ingilizcem olmasını bende istiyorum zaten ama çok zor olduğunu hani geçen sayısının az olduğu söyleniyor bu ne kadar doğru ortalama bi cabayla iglimizde varsa calısarak gecemezmiyiz

benim bildigim hazırlıga bırakmak için ellerinden geleni yapıyolar ama sen yinede elinden geleni yap çok çalış belki geçersin sınavı

• Güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süpirman

Arkadaşlar yeditepe üniversitesinde okumanın avantaj dezavantajları yada imkanları gibi okuyan yada bilen birisi bilgi verebilirmi ben mesela avrupa yakasına ne kadar sürede geçeriz diye sormak istiyorum ulaşımı filan daha çok sorna yakınlarda yurt varmı nerde kalabiliriz fiyatlar nasıldır

yurdu harika odalar harika ve odadaki duman algılayıcılar çalışmıyor aklında bulunsun
  • Yemekler çok pahalıymış.Öğrencilerin takılabileceği yakın,ucuz mekanlar var mı?Varsa nereler?
  • Güncel...
  • Güncel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUSUF340809

Güncel...

Olmuyor Yusuf Burası dilforum değil o kadar ilgilenen yok haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkndgr

quote:

Güncel...

İlgilendirticez Furkan napalım:)
  • quote:

quote:

quote:

Güncel...

O değil de df'deki konuyu niye kilitlemişler hiç anlam veremedim? Hoş zaten oradaki adminler diktatörlük yapıyordu ama

• quote:

quote:

quote:

quote:

Güncel...

O değil de df'deki konuyu niye kilitlemişler hiç anlam veremedim? Hoş zaten oradaki adminler diktatörlük yapıyordu ama

Ben Onur (Beowulf)la görüştüm.Düzeltecek ama kotası azalmış.Bi kaç günü bulur yani:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güncel...

Ben Onur (Beowulf)la görüştüm.Düzeltecek ama kotası azalmış.Bi kaç günü bulur yani:)

İyi o zaman

• buranın tam burslu iktisatı mı yokas dokuz eylül ingilizce iktisat mı sizce ? Kılavuzda yazdığına göre hiçbir şekilde burs kesme durumları vs de yokmuş ne kadar doğrudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: justcalw_07

siyasi açıdan= sahibi ergenekoncu okulun tamamına yakını sol görüşlü
    eğitim açısından=türkiyenin sayılı kaliteli okullarından i.ü nin iyi hocalarının çoğu buraya geçti
    ortam açısından=en iyi ortam ya yeditepede yada istanbul da dır kızları cok güzeldir hatta güzellik yarısmalarına katılan kızların çoğuna sorduklarında yeditepede okuduğunu söyler

siyasi açıdan= sahibi ergenekoncu okulun tamamına yakını sol görüşlü

heeeeee tercih listemde yeditepe üniversitesini görünce FEM'deki danışam hocamın neden orası çok kötü bi yer,kesinlikle tavsiye etmiyorum,listeden çıkaralım dediği şimdi anlaşıldı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.