Şimdi Ara

Yeni Tıguan aldım yorumlarınızı bekliyorum (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
36.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

Konuyu şöyle bir inceledim de 4 senede fiyatlar nereden nereye gelmiş yahu...

Biz alırken aldığımız donanım full dü Euro 1'99 du 65000 tl ye almıştık şimdi bu fiyatlara ancak baz donanım golf yada full Polo alınıyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 eylül ayında bende vw jetta HİGHLİNE TDİ manüel almıştım sanroof vs 64500 tl ye almıştım

• Hocam aracınız kaç km ye geldi, herhangi bir problem yasadiniz mi, sunrooftan ses geliyor mu? Yakıt durumu nasıl acaba (ortalama hızla Ornek veritmisiniz) son olarak aracınızı satsaniz kaç lira eder acaba? Bir arkadaşım için soruyorum kendisi almayı dusunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Hocam aracınız kaç km ye geldi, herhangi bir problem yasadiniz mi, sunrooftan ses geliyor mu? Yakıt durumu nasıl acaba (ortalama hızla Ornek veritmisiniz) son olarak aracınızı satsaniz kaç lira eder acaba? Bir arkadaşım için soruyorum kendisi almayı dusunuyor.

Şuan 28700 de şehirler arası 6-6.5 şehiriçi 8-9 sunrooftan yana hiçbir sıkıntım bakımlarda sadece özel sıvısı sürüyorlar satsam 75 civarına satarım sanırım hiç düşünmedim

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Çok beğendiğim bir arabadır. 48 plaka da yakışmış. Bende muğlalıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcan463

quote:

Hocam aracınız kaç km ye geldi, herhangi bir problem yasadiniz mi, sunrooftan ses geliyor mu? Yakıt durumu nasıl acaba (ortalama hızla Ornek veritmisiniz) son olarak aracınızı satsaniz kaç lira eder acaba? Bir arkadaşım için soruyorum kendisi almayı dusunuyor.

Şuan 28700 de şehirler arası 6-6.5 şehiriçi 8-9 sunrooftan yana hiçbir sıkıntım bakımlarda sadece özel sıvısı sürüyorlar satsam 75 civarına satarım sanırım hiç düşünmedim

İlginize teşekkür ederim,sizinki daha sıfır sayılırmis hız sabitleyici takdirdiniz mi, servis ne kadara takıyor acaba bilginiz varmı?70.000 kmde bir araç için 68.000 sizce iyi bir fiyatmidir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcan463

quote:

İlginize teşekkür ederim,sizinki daha sıfır sayılırmis hız sabitleyici takdirdiniz mi, servis ne kadara takıyor acaba bilginiz varmı?70.000 kmde bir araç için 68.000 sizce iyi bir fiyatmidir.

Biraz pahalı gibi araştırmanızda yarar var iyice piyasasına bakın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: palpatine48

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Çok beğendiğim bir arabadır. 48 plaka da yakışmış. Bende muğlalıyım.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.