Şimdi Ara

Tango görüntülü konuşma kota meselesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
14.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,sürekli tango kullanan arkadaşlar vardır diye düşündüm konu direk buraya açtım.
    Şimdi tango ile görüntülü konuşmada 1 saat konuşmada kaç mb gidiyor.Tango için bir tanıdık sırf bu yüzden akıllı telefon almayı düşünüyor da ona göre bir çözüm arıyorum.Ortalama ne kadar gidiyor,ne kadar konuşuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanaMıDediniz -- 28 Temmuz 2012; 20:25:35 >

• up beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up up
  • sınırsız 3 g kullanmanız yada wifi kullanmanız yararınıza olur, yoksa 1 saatte 1Gb a yakın kullanım olur, geçebilirde, çünkü aynı anda görüntü alıp gönderecek telefonunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exulsa

sınırsız 3 g kullanmanız yada wifi kullanmanız yararınıza olur, yoksa 1 saatte 1Gb a yakın kullanım olur, geçebilirde, çünkü aynı anda görüntü alıp gönderecek telefonunuz...

teşekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saniyede 100kb olsa, dakikada 6000, saatte 360000kb=360mb yapar.

For video calls:.....Minimum requirments are a high-speed broadband connection of 512kbps down / 128 kbps up .

eğer minimumda veri iletirse (128kbps) yaklaşık saatlik gereksinim 50mb a kadar düşer.

tabi burda karşıdan gelen verilerle birlikte siz de veri yolluyorsunuz. göndeirlen alınana eşit kabul edersek 50mb download , 50mb upload toplam 100mb saatlik.

yapılan testlerde msnde goruntuşu konusma 1 saat upload +download yaklaşık 70mb, face videoları da 120mb tutuyorsa tangonun saatlik harcaması tahminimce maksimum 200mb yapar.
  • Facetime da buna benzer miktarda mi harcar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.