Şimdi Ara

HOTMAİL Başka birisi hesabınızı kullanıyormuş gibi görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
25.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bu sorun benim başıma 2 sene önce geldi. o zamanlar bi şekilde halletmiştim. 1 sene boyunca hiç bişi olmadı. son 6 aydır yine uğraşıyorum ama bu sefer ne varsa denedim yok olmuyor. telefonla bile aradım sordum bi yerleri falan ama yok abi. hiç bi şekilde mail'ime giriş yapamıyorum. ve yukardada arkadaşlarda söylemiş, bir çok kayıtlı olduğum yerdeki mail adresim gitti. artık bir çok sitede güvenlik için mail adreslerini değiştirmek için önce eski mail adresine gelen linki veya kodu istiyor. öyle bi sıkıntı olunca elin ayağın kitleniyor. durumum çok vahim, mail'imi kesinlikle geri almam gerekiyor fakat aklıma artık bişey gelmiyor. eski bilgilerimi de unuttum, şu formda sordukları. mesela gelen kutusundan bişiler soruyolar yada gönderilmiş öğelerden taslaklardan falan ama hiç bişi hatırlamıyorum artık mail'in içinde ne olduğunu. nasıl halledicem bilmiyorum. bi fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  • https://dub129.mail.live.com/default.aspx?id=64855#tid=cmt6Ht9hgb5BGWPgAjfeP1iA2&fid=flinbox

bu linke tıkladıgında güvenlik ekranını gecebiliyorsunuz ....mail açılıyor....
  • kafayı yicem ne hesapmış bilgi kısmı geliyo dogru bilgileri giriyorum yok yine hesap size ait degildir diye mail atıyolar

• Bende de hata veriyor Yaaardım
  • Bende de aynı sorun var dün geceden itibaren
    Başka şifre girince şifre hatalı diyor ama kendi şifremi girince başlıktaki mesajı alıyorum
  • aynen ben 1 haftadır uğraşıyorum sürekli gelen formu defalarca doldurdum dogru oldugunada eminim 1 gün sonra sürekli aynı maili atıyorlar
  • bütün dosyalarım gitti aynı sorun bende var iyice sapıttı bu microsoft
  • adamlar güvenmiyorlar.
  • saçmalık bu yaa microsoft şaşırmış olmalı gelirlerini artırmaya çalışıyo mailleri bize satmaya mı çalışçak anlamıyor maileme ulaşamıyorum ben şifremi bildiğime eminim.
  • aynı sorun bendede çıkamaya başladı nasıl çözdünüz arkadaşlar bu sorunu ?
  • Sorun benide yakaladı!Onlarca online oyun hesabımın şifresi kayıtlı.Nasıl yapacaz!
  • özetlemek gerekirse mailimizi kaybetmek istiyorsak mailimizdeki kişisel bilgilerimizigüncel ve dogru olmalı ve bu dogrular ı unutmamalıyız eğer mailimizi kaybetmişsek mailimizi geri almamız için yazdıgımız bilgileri dogru bir sekilde dogrulamalıyız benim mailimi almam 2 hafta kadar sürdü ama en sonunda bilgiler uyusunca mailimi verdiler
  • Hotmail e giremiom "bize aşırı korumacı diyebilirsiniz" ekranı çıkıyor hacklenmiş olabilir mi LINE kurayım dedim eposta istedi girdim hotmail e girince farkettim.

Hacklenmiş ise ne yapacağım????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayigit -- 10 Ekim 2013; 12:05:42 >
  • aradan 2 yıl geçtikden sonra açtılar hesabı :) ilk hotmail hesabımdı internetle ilk tanışdıgım an açmıştım duygulandım
  • hort gıbı olucak ama

ben de alamadım yokmu ozumu ya
  • beni sinir hastası etti microsoft iki kere mi ne mail atmışımdır gitmişler onu sormuşlar
  • Aynı sorun bazeen bende oluyor..
  • bazen bu tür sorunlar verebiliyor ilerleyen günlerde tekrar dene...
  • bişey değil o kodu göndereceği adres kullanmadığım mynet adresim mynet de bildiğiniz üzere kullanmayınca kapanıyor o hesap nerden bulaştıysam bu mynet e :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencaynet

https://dub129.mail.live.com/default.aspx?id=64855#tid=cmt6Ht9hgb5BGWPgAjfeP1iA2&fid=flinbox

bu linke tıkladıgında güvenlik ekranını gecebiliyorsunuz ....mail açılıyor....

olmuyor :(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.