Şimdi Ara

==BATERİSTLER VE BATERİ ÇALMAYA HEVES SALANLAR BUYRUN==

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
17
Favori
254.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yok kardeş yok, burada davul çalan veya meraklı olan pek kimse yok.. Bu tür konulara talep olmuyor, oysa ne güzel olur hep birlikte bilgilerimizi paylaşsak, kim ne kadar çalıyor, kimde ne var öğrensek; ama arz talep meselesi ki burada davula pek talep yok nedense..
  • evet haklısın dostum boşuna actık yopiği emeğe yazık
    quote:

Orjinalden alıntı: bomert

Yok kardeş yok, burada davul çalan veya meraklı olan pek kimse yok.. Bu tür konulara talep olmuyor, oysa ne güzel olur hep birlikte bilgilerimizi paylaşsak, kim ne kadar çalıyor, kimde ne var öğrensek; ama arz talep meselesi ki burada davula pek talep yok nedense..
  • usta teşekkür ederim gerçekten güzel siteler vermişsin ama tuşlarla çalmak normalde çalmaktan daha zor
  • sen çalıyormusun acaba bateri
    quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

usta teşekkür ederim gerçekten güzel siteler vermişsin ama tuşlarla çalmak normalde çalmaktan daha zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: serco_ecz

sen çalıyormusun acaba bateri
    quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

usta teşekkür ederim gerçekten güzel siteler vermişsin ama tuşlarla çalmak normalde çalmaktan daha zor

kendi çapımda yapıyorum bişeyler
    seviye mi öğrenmek istiyorsan çaldığım bikaç şarkıyı yazabilirim
  • usta niye sordun bateri çalıp çalmadıgımı
    sende calıyor musun?
  • bende çalmak istiyorum nerden başlamam lazım ,fiyatı uçuk olmayan ders alabileceğim yerler önerir misiniz?
  • yaa ben de bateri çalıorum ama uzun zaman oldu çalmayalı.. dersler fln girdi araya.. gerçi usta deilim bateri konusunda ama dün bagetlerimi elime alınca bi kere daha anladım ne kadar çok sevdiimi ve çalmayı ne kadar özlediimi.. en kısa zamanda tekrar gidicem stüdyoya...
  • Kimler çalıo şimdi tam olarak.
    Ben 3 senedir çalıom
  • EEt ben de çalıorum Yeni başladım ama yetenek var
  • yukarıdada yazdım bende çalıyorum kendi çapımda
  • ben çalıyorum evet ama orta seviytede
  • hadi arkadaşlar herkes çalabildiği şarkıları yazsın böylece seviyemizi az cok anlarız
  • adamım müthiş emeğine sağlık
    quote:

Orjinalden alıntı: serco_ecz

SLM MİİLET BATERİ ÇALMAK İÇİN BU FLASHALR TAM SİZE GÖRE

1.
    http://www.kenbrashear.com/

2.
    http://www.buckle.com/text/content/games/2003fall_drum_set/drums.html

3.
    http://images2.flashkit.com/movies/Sound/Players/Drums-Charles_-500/Drums-Charles_-500.swf

• slm bende 2-3 aydır ders alıyorum ama hergün düzenli çalısamadığım için pek ilerleyemiyorum ama yine de baterinin başına geçince eğlendiğimi hissediyorum önemli olan da bu zaten hele birde bişeyler çalabilsem süper olurr
  • eger hırslıysan 2 ayda neler yapabilrsin...ama sadece eglence için calıosan biryere varamazsın..
    bu arada linkler gzl ama tek baget oluyoo...
  • güzelmiş sağol mien
  • harika bir paylaşım ellerin dert görmesin
  • evet arkadaşlar ne dersiniz herkes bu flash lardaki çaldıkalrını kayıt etsin bakalım sanal ortamada kimler ii çalıyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.