Şimdi Ara

FIFA 13'TE TÜRKİYE LİGİ YOK! - İMZA KAMPANYASI! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamsın abi ugraşmışsın bizede yollamak düşer
  • İnşAllah türkiye ligi olmaz
  • türkliginin olmaması fifa yla alakalı olmadını ve bizim federasyonunun halt yemesi oldunu örendik
    adamlarla anlaşmaya oturmamışlar onlarda yapmaz tabi bi galatasarayın var anlaşması şuan ve gene galatasarayımızı görücez fifada
    pestede zati hiç olmadı sadece 3 yada 4 takım var hep ve sadece türkçeleştirdiler 2011 yılında geldi . oda gözümüze aşına olduhu için batmıyo peste
    fifa yapmadıhı zaman batıyo hemen :)

NOT:BENCE pesin enkötü halı fifadan iyi geliyo bana oynaıştan olsa gerek yada menüden bilmiyorum segadan beri konaminin fulbol oynlarını oynarım ondanda olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 1 Ağustos 2012; 9:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

türkliginin olmaması fifa yla alakalı olmadını ve bizim federasyonunun halt yemesi oldunu örendik
    adamlarla anlaşmaya oturmamışlar onlarda yapmaz tabi bi galatasarayın var anlaşması şuan ve gene galatasarayımızı görücez fifada
    pestede zati hiç olmadı sadece 3 yada 4 takım var hep ve sadece türkçeleştirdiler 2011 yılında geldi . oda gözümüze aşına olduhu için batmıyo peste
    fifa yapmadıhı zaman batıyo hemen :)

aslında TÜrk liginin peste olmamasının gözümüze batmama sebebi bence o değil..

Peste zaten birçok ligin/takımın lisansı yok.. O yüzden pes göze batmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkan_tevetoglu

İnşAllah türkiye ligi olmaz

Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye ligi olmadan oyunun zevki mi çıkar
  • Gönderdim.
  • ultımatede turk lıgı karmasının hayallerini kuruyoduk olmıcaksa burda fıfanında sucu var en kotu 4 buyuklerı alabılırler oyuna ama ugrasmıyolar

• Öncelikle o içeriğin düzelmesi gerekiyor. Grammer hataları var ve yanlış bilgiler var. TR'de nerde Milyonlarca kişi FIFA oynuyor. Ha belki oynuyor ama Milyonlarca kişinin o oyunu satın alması gerekiyor.
  • Oyunun satın alınması gerektiğinin bende farkındayım ancak öyle yada böyle milyonlarca oyuncusu var FIFA'nın.
  • Aslında klüplerede bu konuda mail göndersek yararlı olmaz mı ? Sonuçta onlarıda ilgilendiren bir konudur.Ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirierJerk

Oyunun satın alınması gerektiğinin bende farkındayım ancak öyle yada böyle milyonlarca oyuncusu var FIFA'nın.

TR'de var mı ? Tabiki Milyonlarca oyuncusu var ama o Metin'de TR'de var yazıyor. Aslında bunu EA Sports'a değil bizim hıyarlara atmak lazım. TFF'ye ama fazla umursayacaklarını zannetmiyorum.
  • Ben elimden gelen desteği verdim fakat ahanda buraya yazıyorum. Türkiye ligi önümüzdeki sezonda olmayacak.

• EA den tutun federasyona ve oyun dergilerine kadar her yere mail attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Oyunun satın alınması gerektiğinin bende farkındayım ancak öyle yada böyle milyonlarca oyuncusu var FIFA'nın.

TR'de var mı ? Tabiki Milyonlarca oyuncusu var ama o Metin'de TR'de var yazıyor. Aslında bunu EA Sports'a değil bizim hıyarlara atmak lazım. TFF'ye ama fazla umursayacaklarını zannetmiyorum.

TR'de de var tabi ki gözümüzün önünde genelde korsancılar var ancak birçok onsol oyunucusu oyunu orijinal almayı tercih ediyor. Bunun dışında sadece Türk oyuncular değil ki Türk Ligi isteyen bir sürü yabancı oyuncuda var..
  • Twitter dan Ertem şener abimize yazarsak o duyurur bencehttps://twitter.com/_ertemsener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobtr -- 31 Temmuz 2012; 22:01:59 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

TR'de de var tabi ki gözümüzün önünde genelde korsancılar var ancak birçok onsol oyunucusu oyunu orijinal almayı tercih ediyor. Bunun dışında sadece Türk oyuncular değil ki Türk Ligi isteyen bir sürü yabancı oyuncuda var..

Milyonlarca oyuncu yok maalesef. Taş çatlasa FIFA burada 50,000 satar. Maalesef biz azınlık bir kitleyiz. Umarım TR ligini eklerler eklemezlerse canları sağolsun.
  • Beyler Romily Broad'dan gelen mesaj.
    "We all appreciate the quality of the Turkish league, of course. But it's all about whether we can do a deal with the Turkish football authorities or not. If they price us out of a licensing deal, then there's not much we can do."
    Kısa ve öz: Türkiye ligi yok maalesef başka bahara...
  • 1000000 imzada atsak anlaşma yokmuş onu yapmadan ligi unutalım

moda kaldık gene boşverin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 1 Ağustos 2012; 9:29:50 >
  • Beyler umudunuzu kırmak gibi olmasın ama bosuna uğraşıyorsunuz. TFF'yi ikna etmeniz lazım ki bu cok zor adamlar takmıyorlar bile. Gecen sene bende bayağı bi uğraşmıştım ama olmadı. Simdi de zor, maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.