Şimdi Ara

aurise navigasyon!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracıma yurt dışından getirteceğim bir navigasyon sistemini serviste taktırmak istiyorum..Taktıranlar ya da bilenler varsa , kaç liraya takıyorlar ve yurt dışından gelen cihaz türkiyeye uyum sağlar mı? Sağlaması için ne yapmak gerekir? Bilgili arkadaşlara ihtiyacım var :)

Sistem önerileri de alabilirim..

• yok mu bilenn??
  • http://www.rofaudio.com/product_detail.asp?id=757

nbu siteden corolla için 3 tane aldım. TR uyumu diye bişey yok cihaz türkçe geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfaturk

http://www.rofaudio.com/product_detail.asp?id=757

nbu siteden corolla için 3 tane aldım. TR uyumu diye bişey yok cihaz türkçe geliyor.

Tanesi kaç liraya geliyor ve gümrükten geçerken extra ücret biniyor mu? Biraz detaylı açıklayabilirmisiniz rica etsem.. Bende düşünüyorum aurisime fakat orjinal serviste takılanı çok gereksiz pahalı..
  • 250$ cihaz 150$ kargo 90tl trt bandrolü en son verdiğim fiyat 1 yıl önce. 1.33 aurisim var lpg taktırmasaydım alacaktım.
  • quote:

250$ cihaz 150$ kargo 90tl trt bandrolü en son verdiğim fiyat 1 yıl önce. 1.33 aurisim var lpg taktırmasaydım alacaktım.

alfaturk kardeş merhaba bende 1.33 auris kullanıcısıyım da yakıt konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum tüp taktırmak istiyorum sen taktırmışsın sanırım bilgi verirmisin hangi marka taktırdın arıza verdimi garanti için bişey dediler mi herhangi bir sıkıntı çıkardı mı sana? bi de nekadara mal oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gercekkaragoz

quote:

250$ cihaz 150$ kargo 90tl trt bandrolü en son verdiğim fiyat 1 yıl önce. 1.33 aurisim var lpg taktırmasaydım alacaktım.

alfaturk kardeş merhaba bende 1.33 auris kullanıcısıyım da yakıt konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum tüp taktırmak istiyorum sen taktırmışsın sanırım bilgi verirmisin hangi marka taktırdın arıza verdimi garanti için bişey dediler mi herhangi bir sıkıntı çıkardı mı sana? bi de nekadara mal oldu?

selam ah ah diye baslayayım. LPG 2tl iken 150 kurus yakıyordu. suan 200 kurus yakıyor. BRC taktırdım şuana kadar sıkıntı cıakrmadı. 1650tl verdim. Yasal işler hariç (muayene+ruhsat) suan yol bilgisayarı 6.9lt gösteriyor ama 1 ay önce 6.6lt'di sanırsam hava soğuyor ondan. Agrasif kullanmıyorsan bence 200kuruş iyi rakam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gercekkaragoz

quote:

selam ah ah diye baslayayım. LPG 2tl iken 150 kurus yakıyordu. suan 200 kurus yakıyor. BRC taktırdım şuana kadar sıkıntı cıakrmadı. 1650tl verdim. Yasal işler hariç (muayene+ruhsat) suan yol bilgisayarı 6.9lt gösteriyor ama 1 ay önce 6.6lt'di sanırsam hava soğuyor ondan. Agrasif kullanmıyorsan bence 200kuruş iyi rakam.

anladım ben bursa da oturuyorum da bu gaz işinde usta önemliymiş usta bakayım artık 30-35 Kr yakıyor 20Kr çok iyi ya değer taktırmaya teşekkür ederim.

• aurislerin 1.6 benzinli elegant lardında, bazılarında fabrika çıkışlı orjinal navigasyon sistemi var. o sistemin markası / modeli nedir bilen varmı?

ayrıca heryerde görüyorum bu necvox nasıl bir marka?

son olarak, aracın üzerindeki orjinal teybin markası/modeli nedir? kullanışlı/özellikli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

aurislerin 1.6 benzinli elegant lardında, bazılarında fabrika çıkışlı orjinal navigasyon sistemi var. o sistemin markası / modeli nedir bilen varmı?

ayrıca heryerde görüyorum bu necvox nasıl bir marka?

son olarak, aracın üzerindeki orjinal teybin markası/modeli nedir? kullanışlı/özellikli midir?

Hocam tüm modellere ekstra + 1.500 liraya ekliyorlar orjinal navigasyonu...
  • Merhaba 2011 D4D Auris'ime Navitech NX 223 C model Navigasyon taktırdım ama orjinal teyipteki gibi sesle arama özelliğini direksiyondaki butondan çalıştıramıyorum. Acaba bağlantısı uyumsuz olduğundan mı çalışmıyor yoksa taktırdığım yer mi yapamamış anlamadım. Bu Navigasyonlu multimedya teyipten kullanan varmı acaba? Sesli arama butonu bu teyiple uyumsuz mu? Sizin aracınızda çalışıyormu?
  • Merhaba 2011 D4D Auris'ime Navitech NX 223 C model Navigasyon taktırdım ama orjinal teyipteki gibi sesle arama özelliğini direksiyondaki butondan çalıştıramıyorum. Acaba bağlantısı uyumsuz olduğundan mı çalışmıyor yoksa taktırdığım yer mi yapamamış anlamadım. Bu Navigasyonlu multimedya teyipten kullanan varmı acaba? Sesli arama butonu bu teyiple uyumsuz mu? Sizin aracınızda çalışıyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon08 -- 13 Nisan 2014; 21:24:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.