Şimdi Ara

BMW Resimler, Modeller, Özellikler ve Videolar İle Tarihi Kronoloji (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
1
Favori
488.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

forumdaki bilgiler cok hos emegi gecenlere teşekkürler
  • bence gelmiş geçmiş en güzel bmw 8 serisi.

benim de çorbaya bi tuzum olsun markanın ambleminin anlamı:

Bavyera renkleri. BMW'nin amblemindeki mavi beyaz renkler, Almanya'nın Bavyera eyaletinden geliyor. 1929yılından bu yana uçak ve motoru üreten BMW, amblemdede üretime uygun lastik içinde dönen pervane figürüne yer veriyor... daha sonra araba üretimine başlayan BMW arabalarındada aynı amblemi kullanmayı tercih etti.
  • m reklamının sonundaki most powerful letter in the world super olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı:cornell2

Prozium hoşgeldin.

Hoşbulduk. inşallah artık daha sık karşılaşacağız
  • Sonunda tekrar hoşgeldin
  • ee hos geldınızde sorularımıza cevp kım verecek e36-46 ıcın
  • slm
    arkadaşım 2.el bmw da bakmamız gereken donanım ve bakmamız gereken yerleri yada kronik sorunlar gibi dikkat edeceğimiz yerler nereler?
    2000-2002 arası 3.20i yada 3.20 ci düşünüyorum
  • çok güzel olmuş bu kadar resim ve bu kadar bilgi çok fazla emek harcandığını gösterir her şey için tşk
  • Forumda gezinirken tesaduf eseri bir mesajinizi gordum ve imzanizdaki linke tikladim, bu link beni BMW'in engin hazinelerine goturdu, hem de Turkce
    Cok emeginiz gecmis, elleriniz dert gormesin
  • bmw sever olarak ilk defa karşılaştım böyle 1 başlıkla DHta
  • çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık
  • ArkadaşLar emeği geçen herkesin eLine yüreğine sağLık çok güzeL bi sayfa yakLaşık 1.5 saat inceLedim çok faydaLı çok güzeL yapmışsınız gerçekten emeği oLan herkesi tebrik ediyorum
  • çok faydalı bir iş çıkartmışsın prozium çok teşekkür ederim faydalanabilenler için çok bilgi var..tekrar çok saol..iyi forumlar
  • Sayın Arkadaşlar,ben 3 serisi yeni kasayı seviyorum..BMWyi hız için değil lüks,prestij ve karizma için seçeceğim.
    Ben standart araca fabrikada donanım ekletmek istiyorum ki bu ekonomik olarak 3.16i de olabilir.Kafama göre aksesuar ekleteceğim..Biraz pahalı olacak ama çok iyi seçenekler ekleyebiliyorsun..
    3.16i otomatik olmayan klima kullanan var mı?Şuan ki aracım bmw değil ama full donanımlı ve otomatik klimalı olup otomatik klima uzun yolda bir nimet.Tıpkı ev kliması gibi çalışıp çalışıp duruyor..Manuel klimalı bmw olmayan araçlar kullandım ,şöyle bir sorun oluyor.Yeterince serinleyince klimayı en düşüğe getiriyorsun.Bu seferde üşümeye başlıyorsun.Klimayı kapatıyorsun.Biraz sonra yeniden terlemeye başlıyorsun..Bu sefer yüksek hızda klimayı açıyorsun ,üşüyünce düşük hıza alıyorsun.Vel hasıl yol boyunca klima ile uğraşıyorsun..
    Manuel klima bmw kullanan varsa böyle sorunla uğrşan var mı?
    bmw de bir elştirim olacak.böyle bir arabaya otomatik olmayan klima ve kapaklı jant koyan zihniyeti kınıyorum..

• hida haklısın bende kınıyorum..
    otomatik olmayan klimalı tüm araçlarda bu sorun yaşanr..sadece bmw ye özel bir şey değil..otomatik klimanın faydası gerçekten çok büyük harika bir şey..eğer imkanın varsa pahalı olması önemli değil al gönül rahatlığıyla bin..ama eğer alabilirsen 3,20 alsan daha iyi olur yokuşlarda falan mahcup etmez seni
  • Arkadaşlar cehaletimi mazur görün ..Bilenlere soruyorum:
    1-Bazı bmw'lerin arkasında hiç bir yazı yada rakam yazmıyor.Sadece bmw arması var.Bu araçlar hangi motorludur,yada aksesuar dağılımında bir artı varmıdır?
    2-Arkasında sadece yana eğik M yazan araç motoru nedir,hangi tiptir,aksesuar dağılımımında bir artısı var mıdır?
  • yanlsı bılıyosam duzeltılsın ama bazı koolpalar yuksek motor havasu wermek ıcın sokuyolar bazıları ıse ozel uretım yanı araba fab ıstedgn gıbı cıkıyo doseme weya mot bazı degısıklıkler buyuk cogunlukla orjınalden bı farkı oolmuyor ama
  • m yazanlarda m teknık olarak yazan m paket oluyo sadce goruntusu m oluyo bıde motor m olursa kasa ya gore m3 3ooo cc weya m5 5000 cc gıbı dagılımları war ama bugun sahunde bıle m3 yazıyo we bunu utanarak soyluyorum
  • Fast, Fast than Fast ifadesi çok guzel olmuş
  • bilgilerden bende yararlandım saolun
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.