- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Fazla bilinmeyen filmleri tanıtım köşem [7 puan üzeri]
Bu konudaki kullanıcılar:
 
36
Cevap
9
Favori
4663
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Temmuz 2012; 17:22:37 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet

Arkadaşlar bu konuda fazla bilinmeyen ama puanı yüksek filmleri paylaşacağım. İzlemediklerim de olabilir içlerinde.
Bakacağım kriter ise şunlar olacak:

-IMDb'de 7 puan ve üzeri almış olması
-IMDb'de oylayan kişi sayısının 100.000 kişiden az olması


Böyle bir konu açma gereği duydum, çünkü film öneri konularında önerilen filmler hep en bilinenler olduğu için genelde konuyu açan kişi de izlemiş oluyor. O yüzden buradaki arkadaşların çoğunun izlemediğini düşündüğüm filmleri paylaşacağım. Umarım güzel bir konu olur.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Temmuz 2012; 17:23:40 

1. FİLM

Konusu: Juan gardiyan olmak üzeredir. İşe bir gün erken gelir. İki meslektaşı ona hapishaneyi gezdirirken, birdenbire tavandan düşen bir parçanın çarpmasıyla bayılır. Gardiyanlar onu ayıltmak için 211 numaralı boş hücreye götürür. Juan bilinci kapalı halde hücrede yatarken hapishanede bir ayaklanma patlak verir. Ayıldığında güç bir durumla karşı karşıyadır: Hayatta kalmak için mahkûm rolü oynamak zorundadır..

2. FİLM

Konusu: Şiddetli bir fırtına, birbirine yabancı ve sırlarla dolu on insanı, asabi bir gece müdürünün idaresindeki ıssız bir motelde bir araya getirir. İçlerinde bir limuzin şoförü, bir tele kız, bir katili nakleden bir polis, 80'li yılların bir televizyon yıldızı, yeni evli bir çift ve kriz içinde olan bir aile bulunmaktadır. Sığınacak bir yer bulmanın getirdiği rahatlama, yolcuların teker teker ölmeye başlamasıyla yerini korkuya bırakır. Çok geçmeden, yaşamak istiyorlarsa, kendilerini biraraya getiren sırrı çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacaklardır.

3. FİLM

Konusu: Henri Channiere'nin romanından uyarlanan bu film ihtilalden sonra hapis cezasına çarptırılan bir grup Fransız mahkumun yaşadıklarını anlatan etkileyici ve dram yüklü bir macera. Fransız Guyana'sındaki kaçışı olmayan bir adada ki hapishaneye gönderilen kelebek lakaplı Henri "Papillion" Charriere (Steve Mcqueen) sürekli olarak kaçmaya çalışmaktadır ve bu çabaları başarısız olur. Oda bundan asla vazgeçmeyecektir. Burada tanıştığı Louis Depo (Dustin Hoffman)'la oluşan dostluklarıyla birlikte onunda yardımını alan Henri hapishanenin vahşi kurallarına karşı daha büyük bir azimle mücadelesine devam eder.

4. FİLM

Konusu: ''Sarhoş olmak ve dövüşmek. Hayatta başka yapacak ne varki '' Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu Amerikan'ın en iyi üniversitesinden atılan Matt İngilteredeki ablasının yanına gider tanışacaağı yeni arkadaşları onun gazetecilik okuduğunu bilmemektedir . Arkadaşlarının futbol tutkusunun diğer sırrı ise holiganlık ve İngiltere çapında ün salmaktır. Çok geçmeden Matt de aynı tutkuları paylaşır ve geçmişin acıları Matt'in holiganlık zamanlarında tekrar ortaya çıkacaktır.

5. FİLM

Konusu: Yeni Cezaevi Turnuvası Başlıyor.Rus Mahkum Boyka, Yenilmez 2′nin Sonunda Dizinden Sakatlandığı İçin Hayatına Sakat Bir Bacakla Devam Etmektedir. Artık Dövüşerlere Katılmayıp Tuvalet Temizliği Yapmaktadır. Ama Bu Yeni Cezaevi Turnuvası Uluslararası Bir Turnuva Haline Gelmiştir.Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen En Azılı Mahkumların Bir Arada Olduğu Nefesleri Kesen Bu Turnuvada Boyka Hayatta Kalmak İçin Dövüşmek Zorundadır.Hayatta Kalana Özgürlüğün Vaad Edildiği Bu Cehennemden Kurtulmak Hiçde Kolay Olmayacaktır…

6. FİLM

Konusu: Gareth Carrivick'in yönettiği film, kafayı zaman yolculuğu ile bozan üç arkadaşın bu konudaki teorik çalışmalarını anlatacak. Anna Faris de gelecekten gelen sarışın rolüyle üçlünün kafalarını karıştıracak! Film zamanda yolculuk üzerine.

7. FİLM

Konusu: Mick Haller karizmatik ve yakışıklı bir ceza avukatıdır. Los Angeles’ta Lincoln marka arabasını ofisi olarak kullanmasıyla ünlüdür. Kariyeri boyunca genellikle önemsiz suçlar işlemiş suçluları savunmuştur. Ancak birden bire önüne hayatının fırsatı çıkar; Beverly Hills’in yakışıklı bir zengini cinayetle suçlanmaktadır ve kendisini savunması için Mick’i tutmak istemektedir. Bu kadar basit ve kendisine kolayca para kazandıracak gibi gözüken bu dava bir anda bir ölüm kalım savaşına dönüşür.Film, Michael Connelly’nin ülkemizde Altın Kitaplar’dan “Güneşin Karanlığında” adıyla yayınlanan çoksatar kitabından uyarlanmıştır.

8. FİLM

Konusu: Film, New York'un yeraltı poker dünyasında başlar. Mike Mc Dermott (Matt Damon) çok usta bir poker oyuncusuyken yeni bir hayata başlar. Hukuk eğitimi almaktadır. Mike'a göre bu yeni bahis başarıya giden yasal bir yol olmakla beraber kumar masalarının heyacanından yoksundur. En iyi arkadaşı Worm (Edward Norton) hapisten çıkar çıkmaz eski poker ekibini tekrar biraraya getirmek amacıyla Mike'ı arar. Bunun bir nedeni ise hapse girmeden önce yaptığı büyük bir kumar borcudur.Mike fazla dayanamaz ve Worm ile bir ikili oluştururlar. Tefeci (John Malkovich) ve diğer kumarbazların gözleri Mike ve Worm'un üzerindedir. Bu arada Mike yeni bir ateşin cazibesine kapılmışken (Famke Janssen), kız arkadaşı tüm gayretiyle Mike'ı yeniden doğru yola sokmaya çalışmaktadır. Mike, bu entrikalarla dolu girdaptan kurtulup eski hayatına geri dönebilecek midir?

9. FİLM

Konusu: Geçirdiği kazadan sonra felç olan zengin aristokrat Philippe, cezaevinden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için uygun olmayacağını düşünürken, Philippe O’na inanır ve bir şans verir. Dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın bir dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikâyesi.

10. FİLM

Konusu: Joosep'in okuldaki günleri sınıf arkadaşlarınca kötü mualeme görerek, hakarete ve fiziksel saldırılara uğrayarak geçmektedir. Bu gidişata kayıtsız kalamayan Kaspar'ın Joosep safına katılmasıyla beraber her ikisinin de hayatı dayanılmaz bir hal alacaktır.

11. FİLM

Konusu: Sinema tarihinin en orjinal filmlerinden birisi olan film, David Lynch'in ilk uzun metraj filmidir. Dev makinelerin çalıştığı dumanlarla kaplı bir evrende geçen filmde Jack Nance'in canlandırdığı Henry Spencer'ın özürlü kız arkadaşı olan Mary X'den (Charlotte Stewart) mutant bir çocuğu olur. Bu öykü etrafında ilerleyen film, 30 dakika boyunca Spencer'ın kabusuna bizi davet eder. Filmde Henry Spencer evi terk eden kız arkadaşının öfkesini bebeğini öldürerek dindirir. Bir sürü rahatsız edici imge, izleyicinin algısını allak bullak eden bir ses bandı ve siyah-beyaz görüntüleriyle, 'Eraserhead' bir deneysel sinema başyapıtıdır. Filmde fantastik görüntüler çoğunluktadır.

12. FİLM

Konusu: Ann (Naomi Watts), George (Tim Roth) ve oğulları Georgie (Devon Gearhart) kısa bir tatil için göl kenarındaki yazlık evlerine giderler. Vardıklarında komşuları Fred ve Eva’de bir gariplik sezerler. Ertesi sabah golf oynamak üzere sözleşmişlerdir. George ve Georgie yelkenli teknelerini tamir ederken, Ann de yemek yapmaya koyulur. Bu sırada Eva’ların misafiri olarak tanıştıkları genç ve kibar görünümlü Peter (Brady Corbet) Ann’den yumurta istemey gelir. Birden, Peter’ın içeriye nasıl girdiği konusunda şüphelenen Ann yumurtaları vermekte tereddüt yaşar ve bu, aile için gerilim dolu saatlerin başlangıcı olur.

13. FİLM

Konusu: Evlerinin bir mezarlık üzerine kurulu olduğunu bilmeyen Freeling ailesi kısa zamanda kötü günler geçirmeye başlar.Kötü Ruhlar yani hayaletler bazı özel güçlere sahip evin küçük kızı Carel Annie'yi evdeki televizyon aracılığıyla kendi boyutlarına çekerler.Artık onu kurtarmaya çalışmacak anne ve babasınındır.Ama Carel Annie için zaman gittikçe daralmaktadır.Üstelik şeytan Carel'ı etkisi altına almaya çalışmaktadır.Öfkeli hayaletler tekrar yaşama dönmek için küçük kızın gücünü kullanmak isterler...

14. FİLM

Konusu: Amerikalı genç bale öğrencisi Susy, dünyaca ünlü özel bir bale okulunda öğrenim görmek için Almanya'daki Kara Ormanlar bölgesine gelir.Garip bir yer olan okula başladıktan bir süre sonra Susy'nin arkadaşı olan öğrencilerden biri, korkunç bir şekilde öldürülür...< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ad135 -- 28 Temmuz 2012; 16:48:18 >


297 Mesaj
26 Temmuz 2012; 19:36:34 _____________________________

OZ-House M.D-Breaking Bad-Game of Thrones-Vikings-Behzat Ç-The Wire-Kardeş Payı-The Sopranos-Sillicon Valley-True Detective-Fargo-Better Call Saul- Band of Brothers-Utopia

İnsan büyür beşikte, Mezarda yatmak için.
Spina Bifida hastası


217 Mesaj
27 Temmuz 2012; 0:48:48 

Imdb'de 7 almayan yüzlerce güzel film var, sırf Imdb ortalamasına bakarak seçici olmak yanlış
Buna gelen 2 yanıtı gör.
_____________________________


Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2012; 1:04:49 

quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

Imdb'de 7 almayan yüzlerce güzel film var, sırf Imdb ortalamasına bakarak seçici olmak yanlış

Sonuçta tüm filmleri izleyemeyiz, bir yere bakarak yorum yapmak gerekiyorsa o yer IMDb olmalıdır.
Buna gelen 1 yanıtı gör.


1856 Mesaj
27 Temmuz 2012; 2:46:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ad135


Sonuçta tüm filmleri izleyemeyiz, bir yere bakarak yorum yapmak gerekiyorsa o yer IMDb olmalıdır.

iki yorumada katılıyorıum.
_____________________________2648 Mesaj
27 Temmuz 2012; 4:19:54 


_____________________________

Instagram
Twitter


1510 Mesaj
27 Temmuz 2012; 4:39:11 

Arşive bakmak lazım ama ilk aklıma gelenler,

_____________________________


993

»DH Mimarlar ve Mimar Adayları Odası«


1194 Mesaj
27 Temmuz 2012; 5:06:42 

Celda 211 bana göre mükemmele yakın bir filmdir.Buda benden olsun tavsiye ederim.

Gerçi konuyu açan arkadaş film önerin dememiş ama.

Bu arada arkadaş fazla bilinmeyen yazmış mübarekler.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 27 Temmuz 2012; 5:08:04 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________


Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2012; 11:18:46 

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Celda 211 bana göre mükemmele yakın bir filmdir.

Buda benden olsun tavsiye ederim.

Gerçi konuyu açan arkadaş film önerin dememiş ama.

Bu arada arkadaş fazla bilinmeyen yazmış mübarekler.

Film önerin demedim ama buraya yazılan filmlerden 100.000'dan az kişinin oy verdiklerini ilk listeye ekleyeceğim.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2012; 11:35:11 

Arkadaşlar 7.0 ve üzeri puan alan, 100.000 kişiden az kişinin oyladığı filmleri 2.mesaja ekliyorum. Ben eklemeye devam edicem, siz de yazarsanız onları da eklerim.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ad135 -- 27 Temmuz 2012; 11:35:46 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2012; 14:12:28 

yeşil sokak holiganları bilinir ya
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2012; 14:26:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Sıradışı*

yeşil sokak holiganları bilinir ya

61.000 oy almış IMDb'de, Inception'a 588.000 oy gelmiş, nitekim az biliniyor diyebiliriz yani. Belki bu forumda meşhurdur, o da var.


260 Mesaj
28 Temmuz 2012; 15:45:00 _____________________________1964 Mesaj
28 Temmuz 2012; 16:08:49 

Hepsi bilinen filmler hatta çoğunu birkaç kez izledim. Green Street Hooligans favori filmlerimden biridir. Inceptiın 600 bin oy aldı, bu film 60 bin oy aldı diye bilinmiyor, az biliniyor demek yanlış olmuş.

Bilinmeyen film dediğiniz, 3-5 bin oyu geçmeyen kıyıda köşede kalmış Avrupa filmleridir kanımca. O tarz bir uygulama yaparsanız çok daha güzel ve yararlı olacağını düşünüyorum. Böylelikle, bizim gibi Hollywood sinemasından sıkımış ve güzel Avrupa filmi arayan kesime de yardımcı olursunuz. Mesela Yabancı Dilde Oscara aday olmuş filmler (veya ülkelerinin aday gösterdiği ama katılamadığı filmler) tarzı bir tanıtım yaparsanız, her ülkenin o yıl kendi sinemasının en iyi filmi olarak gösterdiği filmleri izlemek çok hoş bir şey olabilir, güzel bir farklılık yaratmış olursunuz. İyi çalışmalar.

Edit: raunk arkadaşımızın verdiği The Class örneği mesela. Geçtiğimiz ay izlediğim ve beni ciddi manada etkileyn bir filmdir. O zamana kadar da adını sanını duymamıştım. Bu tarz filmlerin bir konuda toplanması, özgün, kendine has, orijinal, etkileyici, vurucu filmler arayanlar için tadından yenmeyecek bir başlık olur.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 28 Temmuz 2012; 16:11:12 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Temmuz 2012; 16:43:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Evoo

Hepsi bilinen filmler hatta çoğunu birkaç kez izledim. Green Street Hooligans favori filmlerimden biridir. Inceptiın 600 bin oy aldı, bu film 60 bin oy aldı diye bilinmiyor, az biliniyor demek yanlış olmuş.

Bilinmeyen film dediğiniz, 3-5 bin oyu geçmeyen kıyıda köşede kalmış Avrupa filmleridir kanımca. O tarz bir uygulama yaparsanız çok daha güzel ve yararlı olacağını düşünüyorum. Böylelikle, bizim gibi Hollywood sinemasından sıkımış ve güzel Avrupa filmi arayan kesime de yardımcı olursunuz. Mesela Yabancı Dilde Oscara aday olmuş filmler (veya ülkelerinin aday gösterdiği ama katılamadığı filmler) tarzı bir tanıtım yaparsanız, her ülkenin o yıl kendi sinemasının en iyi filmi olarak gösterdiği filmleri izlemek çok hoş bir şey olabilir, güzel bir farklılık yaratmış olursunuz. İyi çalışmalar.

Edit: raunk arkadaşımızın verdiği The Class örneği mesela. Geçtiğimiz ay izlediğim ve beni ciddi manada etkileyn bir filmdir. O zamana kadar da adını sanını duymamıştım. Bu tarz filmlerin bir konuda toplanması, özgün, kendine has, orijinal, etkileyici, vurucu filmler arayanlar için tadından yenmeyecek bir başlık olur.

Avrupa filmleri daha iyi olur kanaatindeyseniz onu da sizden bekleriz. Konu açmamanız için bir sebep yok. Ben kriterlerimi belirledim, 100.000 oy aşağısındaki filmleri az biliniyor kabul ettim, ama tabiki 100.000'in aşağısında kalmış ama ülkemizde çok bilinen filmler de mevcut olabilir. Hababam Sınıfı'nın 13.000 oy alması gibi yerli filmlerin yanısıra yerli TV'lerin yayınlamayı adet haline getirdiği yabancı filmler de olabilir, örneğin 5.000 oy almıştır ama herkes biliyordur gibi.

Dediğim gibi kriterlerim bunlar, istemeyen konuya girmeyebilir. Beğenmeyen ise daha güzelini açmakta özgürdür. İyi forumlar.


382 Mesaj
28 Temmuz 2012; 19:50:11 

kungfu hustle acayip komedi ailecek izlenir tavsiye ederim
_____________________________

EN İYİ OLAN SENİN OLANDIR

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Temmuz 2012; 4:28:42 Forumda bilmeyenler var mı bilmiyorum ama güzeldir
Buna gelen 1 yanıtı gör.


 
117 Mesaj
29 Temmuz 2012; 7:17:27 

izlemeyen arkadaşlar için Green Street Holigans ( Yeşil Sokak Holiganları ) ve Undisputed ( Yenilmez ) serisine kefil olurum 10 numara filmlerdir
_____________________________

Kendi Halinde.


186 Mesaj
29 Temmuz 2012; 10:45:16 

The raid redemption(baskın) imdb:8.0< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________

Eminem [ Fan Club ] 
39 Mesaj
17 Ekim 2012; 17:00:45 

Bunlar da benden olsun_____________________________ 
1935 Mesaj
17 Ekim 2012; 22:04:33 

papillon filmini öncelikli olarak tavsiye ederim
_____________________________ 
255 Mesaj
17 Ekim 2012; 22:35:29 

Arkadaşım böyle olmaz...Fazla bilinmeyen ya da bilinmeyen 2 si birbirine yakındır...Sen bunu dediğin zaman 100.000 çok büyük bir rakam.Bu olacaksa 40.000 ve altı olmalıdır.


Abartı aksiyon sahneleriyle dolu bir film.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadSnow -- 17 Ekim 2012; 22:36:40 >
_____________________________10528 Mesaj
18 Ekim 2012; 1:47:51 

Böyle bir konunun olması yararlı fakat paylaşılan filmlerin çoğu hatta üç dört tanesi hariç hiç biri bilinmeyen filmler değil başlığı değiştir istersen
_____________________________


STEAM ID
ORIGIN:Bandoper
uPlay: Bandoper32
PSN:bandoper


2391 Mesaj
18 Ekim 2012; 4:24:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn
Forumda bilmeyenler var mı bilmiyorum ama güzeldir

Forum filmi benimsedi resmen
_____________________________2560 Mesaj
19 Ekim 2012; 18:19:54 

_____________________________2418 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:55:32 Jeff Daniels !!off duramadım bi an
Buna gelen 1 yanıtı gör.


1876 Mesaj
19 Ekim 2012; 23:43:29 

quote:

Orijinalden alıntı: GoldsteinJeff Daniels !!off duramadım bi an

hepsini izlemiş biri olarak; jacob's ladder'ın yanına başka film koyulmaz hocam iki ayrı mesaj halinde yazaydın keşke, "jacob's ve diğerleri" gibisinden
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1644 Mesaj
19 Ekim 2012; 23:57:39 

mesajım bulunsun
_____________________________
2418 Mesaj
20 Ekim 2012; 0:01:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem


hepsini izlemiş biri olarak; jacob's ladder'ın yanına başka film koyulmaz hocam iki ayrı mesaj halinde yazaydın keşke, "jacob's ve diğerleri" gibisinden

jacob's ladder ilk psikolojik gerilim filmlerimdendir, yeri ayrı verdiğim filmlerin hepsi muazzam bana kalırsa izleyin, izlettirin(başarabilirseniz)


256 Mesaj
20 Ekim 2012; 21:50:43 

hem takip edeyim hem de tavsiye için geleyim ara sıra
_____________________________Business Administration-2013.


 
6 Mesaj
13 Ocak 2014; 16:44:31 

_____________________________

Beyazperdem.com|Full HD Film izle


627 Mesaj
13 Ocak 2014; 17:17:38 


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rotarian -- 13 Ocak 2014; 17:20:15 >
_____________________________
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Ocak 2014; 17:19:55 

quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

Imdb'de 7 almayan yüzlerce güzel film var, sırf Imdb ortalamasına bakarak seçici olmak yanlış

+1 American Psycho fena film.Gerçi +7


3780 Mesaj
13 Ocak 2014; 20:38:23 

Yeni bir konudan 50bin altı filmlerden devam edilmeli bence. Konunun içeriği fazla bilinmeyenden çoki en beğendiniz popüler filmler gibi.
_____________________________

"Modern insan, bir devlet hastanesinin doğum kliniğinde dünyaya geliyor,
oradan yuvaya, yuvadan okula, sonra da ya bir fabrika ya bir büroya geçiyor.
Modern insan artık kendi yaşamını sürdürmüyor. Ölümü bile kendinin değil çoğu kez."

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
17 sa. 36 dk. kadarı kaldı.
14 Ocak 2014; 9:38:53 4450 Mesaj
14 Ocak 2014; 10:28:10 

İlk mesajdaki filmlerin büyük çoğunluğunu izledim ve hepside seyredeğer güzel filmler yalnız oldukça iyi bilinen filmlerde var içinde fazla bilinmeyen demek yanlış olur.
_____________________________

Hani Annesinden dayak yediği halde yine Anne diye ağlayan küçük çocuk vardır ya..!!
Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.
AŞK işte..!!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Sinema » Sinema Genel » Fazla bilinmeyen filmleri tanıtım köşem [7 puan üzeri]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR2
0.281