Şimdi Ara

Evidea- 3 Kapılı Gardırop 114 Lira + Kargo Bedava (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
31.431
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bende345

Ben de yeni taşındığım ev için ayakkabılık veya vestiyer bakıyorum. Tokat'ta da Tekzen tarzı bir market yok. Uyduruk mobilyacılarda da saçma sapan ürünler saçma fiyata...Kirada olmasam iyi bir şey yaptırırdım ama...Şundan mı alsam?

http://www.evidea.com/urun/gm412-side-delux-dolapli-vestiyer.aspx

Bu ürünü daha yeni evidea üzerinden aldım. 25 TL kuponla birlikte 168 TL tuttu sanırım. Yaklaşık 10 günde geldi. Ürün işimi görecek gibi. Kurulum işlerinden hiç anlamam ama uğraşıp yaptım. Yalnız çok ahım şahım kaliteli bir ürün değil. İş görecek seviyede ama.

• Sipariş vereli 2 gün oldu. Bugün aradılar pazartesi veya salı günü kargo gelecekmiş. Hiç beklemiyordum şaşırdım.
  • 15.09.2012 tarihinde verdiğim sipariş hala gelmedi sipariş vereli tam 31 gün oldu gelen giden yok sözde 15.10.2012 de kargoya verilecekti şuan 16.10.2012 hala sitede kargoya verilmemiş yazıyor
     Evidea- 3 Kapılı Gardırop 114 Lira + Kargo Bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakur72 -- 16 Ekim 2012; 1:34:34 >
  • Bir kere sitede ki kargo bilgisini hiç dikkate almayın.
    Benim elime ürün geçtikten 2 gün sonra kargoya verildi maili geldi :)
  • ben böyle sorumsuz,saygısız bir alışveriş sitesi görmedim.
    Bir daha piyasanın %50 altındada bir mal satsa asla alışveriş yapmam..
    Telefon görüşmelerinde bile zeytinyağı misali üste çıkmayı çok iyi beceriyorlar..
    Bu yaklaşımlarıyla yaşamaları mümkün değil...
  • Bugün aradığımda ise şuan ürün tedarik edilememektedir cumartesiden önce kargoya verilecektir dendi cuma günü arayacam eğer hala kargoya verilmemişse iptal edecem
  • 2 Ekimde sipariş verdik 12 ekimde ürün geldi. Sitede paketlenmek için aktarıldı yazıyor halen :)
  • Baenim ki de önceki gün geldi.Sabah bakmıştım, paketleniyor yazıyordu. Öğleden sonra kargo görevlisi aradı geliyorum diye...
    Tabi henüz elim değip de monte etmedim. Bakalım parça arttırabilecek miyim?
  • bende alışveriş yapmak istiyorum bu siteden fakat 25 tl çekim yanında aktif yazmsına rağmen çalışmıyor
    geçersiz promosyon kodu diyor çeke

çekim aktive olmadan mumkun degil alısverıs yapmam
  • Merhaba. Evidea'ya üye oldum. 15 ve 25er TL lik hediye çeklerini verdi.
    Ancak 15 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki
    Geçerlilik Tarihi: 24.10.2012 - 20.11.2012

25 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki
    Geçerlilik Tarihi: 20.11.2012 - 20.12.2012 yazıyor.

Başka bir sitede "15 liralık çek üyeliğinizin ardından hemen aktif olurken, bu çekin kullanım tarihinden hemen sonra 25 liralık hediye çekiniz aktif oluyor" yazılmış.

Benim burdan anlamam gereken 15 TL yi kullandıktan sonra 25 TL aktif mi olacak yoksa 20.11.2012 yi beklersem 15 TL yi kullanmasam dahi 25 TL aktif olacak mı? Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.
  • Ben aldım içinden kurulum şeması çıkmadı,ayrıca kapı menteşe yerleri işaretlenmediğinden
    kapıları düzgün monte olmuyor sök tak gövdede bir sürü vida deliği açıyorsun ve kapılar yinede istenilen şekilde takılmıyor

almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35efe

Ben aldım içinden kurulum şeması çıkmadı,ayrıca kapı menteşe yerleri işaretlenmediğinden
    kapıları düzgün monte olmuyor sök tak gövdede bir sürü vida deliği açıyorsun ve kapılar yinede istenilen şekilde takılmıyor

almayın

Evimde kiler tarzı bir oda var. Orada içine birşeyler koymak için kullanmak istiyorum. O yüzden ucuz bir şey arıyorum, bu uygun gelmişti. Menteşe yerlerinin belirsiz olması kötü olmuş yine de bir şekilde hallederim diye düşünüyorum. Siz çekle mi aldınız? 25 tl çeki kullanabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_mentor

Merhaba. Evidea'ya üye oldum. 15 ve 25er TL lik hediye çeklerini verdi.
    Ancak 15 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki

25 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki

Başka bir sitede "15 liralık çek üyeliğinizin ardından hemen aktif olurken, bu çekin kullanım tarihinden hemen sonra 25 liralık hediye çekiniz aktif oluyor" yazılmış.

Benim burdan anlamam gereken 15 TL yi kullandıktan sonra 25 TL aktif mi olacak yoksa 20.11.2012 yi beklersem 15 TL yi kullanmasam dahi 25 TL aktif olacak mı? Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

denedım15 tlık cekı kullandım 25 tllık aktıf olmadı yınede tarıhını beklemenız gerekıyor

ben şunlardan aldım

http://www.evidea.com/urun/gm334-delux-kitaplikli-calisma-masasi.aspx
    ve
    http://www.evidea.com/urun/gm227-delux-5-rafli-kapakli-kitaplik-venge.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Ancak 15 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki

25 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki

denedım15 tlık cekı kullandım 25 tllık aktıf olmadı yınede tarıhını beklemenız gerekıyor

ben şunlardan aldım

ve

Anladım. Peki acaba 15 tl olanı kullanmasak tarihi gelince 25 tl aktif olur mu?

• Son bomba...!

Ben bu siteden Side modeli bir vestiyer aldım. Önce siparişimin iptal edildiğine dair bir mesajlarını spam postalar kutusunda tesadüfen gördüm. Bulunduğum ilçede kapıda ödeme yapılamayacağından dolayı gibi bir gerekçeyle...Ben de yeniden sipariş verdim kredi kartıyla. Neyse iyi kötü göndermişler ,kurduk 15 gün kadar önce...

Bugün ben işteyken getirip aynı vestiyerden komşuma teslim etmiş kargo şirketi! Akşam akşam delirdim. Şimdi işin yoksa koca şeyi araca sığdır ,35km yol git iade için!
  • quote:

quote:

quote:

Ancak 15 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki

25 TL lik olanda:
    Yeni Üye Hediye Çeki

ben şunlardan aldım

ve

Anladım. Peki acaba 15 tl olanı kullanmasak tarihi gelince 25 tl aktif olur mu?

evet oluyor

ilgilerinden memenun kaldım
    telefonla arayarak bu bilgileri verdiler (cek kullanım sorularımı yanıtladılar)

gelgelelim aldıgım urunler hızlı kargo logolu urunler olmasına
    stoktan hemen gondereceklerı seyler olmasına ragmen gelen gıden bırsey yok :)

gelsınde bı ona gore rıske gırıp 2. cekle baya bı açılmayı dusunuyorum

• 2.çekin aktifleşme tarihi gelmeden çek sistemini indirim kodunu vs kaldırdılarsiteden
  • quote:

2.çekin aktifleşme tarihi gelmeden çek sistemini indirim kodunu vs kaldırdılarsiteden

Benim de çeklerim görünmüyor. İşin garip tarafı hala üye olurken 40 tl hediye diyor ama yeni üye olunca da bir şey yok.
  • bu siteye çok uyugna birşey bulmadıysanız pek bulaşmayın derim. Müşteri hizmetleri pek iyi değil, iadede mesela ürün fişe takılınca iade almıyorlarmış. Yani ürün bozuk çıktı diyelim, servis süresini beklemek zorundasınız. Diğer firmalar anına iade alıyor yada değiştiriyor ilkk 7 işgününde. üstüne üstlük müşteri hizmetlerinde bir adama var çatır çatır laf dalaşı yapıyor sizinle.. Takdir sizin..
  • 20sine kadar çekim vardı uçmuş gitmiş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.