Şimdi Ara

SAMSUNG NP700 G7C KULLANICILAR KULUBÜ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.749
Cevap
22
Favori
145.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsı degıl yanı abarttım ama 3-4 yıllık dell ın hıcbısı yok.bunun f2 tuşu vs backspace gıttı ..3.300 e aldım karsılığı bu mu.yapabılecegının en ıyısı bu mu?
  • F2 niye gidiyor yahu, bu da tee benim aylar once soyledigim modelde problem olma ihtimalini guclendiriyor. Gecmis olsun, kotu bir durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

quote:

Orijinalden alıntı: cabbar232323

her açılışta çıkıyor çizgiler ayrıca 5 dk sürüyor ekranın açılması ekran böyle yanıp sonuyor acayip acayip hani tüplü monitörde elektirğini alırdık ya ekranın öyle garip garip şeyler oluyor

Ekran kartını kaldırdınız mı tamamen ? Nvidia sürücüleri Windows donanım ekle kaldırdan tamamen donanımları ?

audio ve phsyx 'i silmedim sadece driveri sildim öyle yükledim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

quote:

her açılışta çıkıyor çizgiler ayrıca 5 dk sürüyor ekranın açılması ekran böyle yanıp sonuyor acayip acayip hani tüplü monitörde elektirğini alırdık ya ekranın öyle garip garip şeyler oluyor

Ekran kartını kaldırdınız mı tamamen ? Nvidia sürücüleri Windows donanım ekle kaldırdan tamamen donanımları ?

audio ve phsyx 'i silmedim sadece driveri sildim öyle yükledim

yükledim derken swuptade otomatik yükleyecek ondan bahsediyoruz yani nvidia sitesinden indirdirdiğin son sürümü tamamen kaldır pc den daha sonra swuptade ' den uyumlu olan sürümü otomatik olarak kur

• VE SONUNDA SAMSUNG GAMERIN EKRANI GİTTİ.YEŞİLLİ SİYAHLI ÇİZGİLER ONUN BELİRTİSİYMİŞ.Bunu üretenlere lanet olsun başka bir şey demiyorum kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 11 Ağustos 2013; 5:45:54 >
  • Dostum ekran a görüntü qelmiosa patladıysa onu servise götür yapmak zorundar
  • Ben de bir sey olur korkusuyla tetrisi kullanmaya devam edicem laptopu kutusuna kaldirip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 günde tuşu kırıldı,1 ayda ekran gitti.bakalım anakarta ne zaman sıra gelecek?ondan sonra kaldır at.
  • Ekran gitti ne demek? Ne oldu?

• ekranın üstünde çizgiler çıktı,ekran siyaha dönüştü.Servis darbe almış olabilir diyor,ben daha önce ram taktırmak için servise götürmüştüm.almışsa orada darbe almıştır.Darbe marbe yok,samsung un kötü niyetli olduğunu düşünüyorum.Enter tuşunun kırık olduğunu görünce böyle bir kanıya vardılar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 12 Ağustos 2013; 16:48:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amon3nnnn

hepsı degıl yanı abarttım ama 3-4 yıllık dell ın hıcbısı yok.bunun f2 tuşu vs backspace gıttı ..3.300 e aldım karsılığı bu mu.yapabılecegının en ıyısı bu mu?

Bunlar bilgisayarın iyi günleri.Daha ekranın karardığı günleri göreceksiniz.Biran önce bu lanetli cihazdan kurtulmaya bakın.
  • fortuna, ekranın kararması derken, gerçekten de kararması mı, yani ışığının azalması mı? Sanki benim laptopta son birkaç ayda en son parlaklıkta az ışık veriyor gibi. Çünkü önceden son parlaklıkta rahatsız edici seviyedeydi, beyazında gözümü kısıyordum ama oyunlarda çok güzel ve çok netti. Artık beyazlar rahatsız edici seviyede değil, hatta biraz da karanlık geliyor. Ben sık sık ekran ışığını kısıyorum, oyun oynamadığım zamanlarda kısıkta kullanıyorum, oyun oynayacağım zamanda açıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

fortuna, ekranın kararması derken, gerçekten de kararması mı, yani ışığının azalması mı? Sanki benim laptopta son birkaç ayda en son parlaklıkta az ışık veriyor gibi. Çünkü önceden son parlaklıkta rahatsız edici seviyedeydi, beyazında gözümü kısıyordum ama oyunlarda çok güzel ve çok netti. Artık beyazlar rahatsız edici seviyede değil, hatta biraz da karanlık geliyor. Ben sık sık ekran ışığını kısıyorum, oyun oynamadığım zamanlarda kısıkta kullanıyorum, oyun oynayacağım zamanda açıyorum.

önce yukardan başlayan bir anlık şimşek çakması gibi bir yeşilli beyazlı bir ışık belirir.bunu bilgisayar açıkken ısındıktan sonra yapar.ekran görüntüsü aniden gider ve bir kaç saniye sonra geri gelir.altta şöyle bir yazı belirir."ekran karı sürücüsü yanıt vermeyi kesti" daha sonraki günlerde böyle 2 yada 3 kez daha yapar.sonuncusunda ise yukarıdaki başlangıç çubuğu yani donanım haber forum yazan çubukta yazılar birbirine girer.bu bir daha ekran açılışının ancak serviste olacağının belirtisidir.servise giderken her ihtimale karşı yanınıza faturanızı ve bataryanızı,şarj aletini (test etmek için) almayı unutmayınız.

• öyle değil bu ekranın %75 inin kararması %25 indede çizgiler oluşması,ve windows ekranını hiç görememenizdir.hani tüplü televizyonların üstünde bitmeye yakın çizgiler belirir.alt kısımda görüntü vardır ya bunda o görüntü yok.
  • Ha anladim, daha da beteriymis. Servise tekrar verdin mi? Vereceksen eger, sureci adim adim bizimle paylasir misin? Laptop konusunda dili yananlar var elbette ama bizim konumuz hep sorunlar oldu son sayfalarda. Note 10.1 de kullaniyorum, onun ana konusunda biz mutluluktan gobek atiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ha anladim, daha da beteriymis. Servise tekrar verdin mi? Vereceksen eger, sureci adim adim bizimle paylasir misin? Laptop konusunda dili yananlar var elbette ama bizim konumuz hep sorunlar oldu son sayfalarda. Note 10.1 de kullaniyorum, onun ana konusunda biz mutluluktan gobek atiyoruz.

Tabiiki eğer darbe almış derlerse,mahkeme sürecini de paylaşacağım.Artık sizde ağırdan endişelenmeye başlasanız iyi edersiniz.zira yerinden kalmamış makineye darbe almış diyen zihniyetle,1 ayda hurdaya çıkan makinenin birleşiminden çok cüzdanlar yanacak gibi görünüyor.yanan cüzdan stickeri ne çok yakışır bu makineye:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 13 Ağustos 2013; 15:35:59 >
  • ekranı gitmek üzere olan bir cihaz da bende, arkadaşın söylediği gibi önce çizgiler çıkmaya başladı, ardından oyundayken ekran gidip gelmeye ve sonrasında tamamen kararmaya başladı. Bu sorun bazen uzun süre yaşanmıyor. Driver olarak Sw update'in önerdiği sürümü kullanıyorum. Sanırım yakında ekrana ben de tamamen elveda diyeceğim.
  • oyun görüntülerine içim gitti valla pc almamın zamanı geldiğini hissettim
  • E ya garanti süresi sonrasında olursa bu problem. Anlaşılan olacak, öyle ya da böyle. İnşallah erkenden olur da garantiye verebiliriz, gerçi benimkinin daha 16 ay garantisi var ama ürküyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

quote:

Orijinalden alıntı: amon3nnnn

hepsı degıl yanı abarttım ama 3-4 yıllık dell ın hıcbısı yok.bunun f2 tuşu vs backspace gıttı ..3.300 e aldım karsılığı bu mu.yapabılecegının en ıyısı bu mu?

Bunlar bilgisayarın iyi günleri.Daha ekranın karardığı günleri göreceksiniz.Biran önce bu lanetli cihazdan kurtulmaya bakın.

walla satsam 2.000 tl ye anca gıder baska bır yolu war mı kurtulmanın?
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.