Şimdi Ara

Sony Xperia Acro S önümüzdeki ay satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
8.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia Acro S önümüzdeki ay satışa çıkıyor

Sony, Mayıs'ta duyurduğu Xperia Acro S akıllı telefonunu Ağustos'ta uluslararası pazara sunuyor. Daha önce 19 Temmuz'da satışa çıkacağı iddia edilmiş, ancak bu tarihte düzenlenen etkinlikte Acro S'i görememiştik. Şimdi ise Japon üreticinin bazı ülkelerdeki temsilcileri, yeni cihazın Ağustos ayında çıkış yapacağını müjdeledi.

Tayvan bölgeli resmi Sony mağazası, Xperia Acro S'i yaklaşık 549 dolar fiyat etiketiyle listeledi. Sony Rusya da, resmi Twitter hesabından Ağustos ayını işaret ederek LT26w modelinin çok daha yüksek bir fiyatla 730 dolardan tüketicilerin beğenisine sunulacağını açıkladı. Diğer Asya ve Avrupa bölgelerinde satışın yine Ağustos'ta başlaması bekleniyor.

Xperia Acro S'e; 4.3 inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip LED aydınlatmalı LCD ekran, 1.5GHz hızında çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S3 MSM8260 çipset, Adreno 220 GPU, 1GB RAM, 16GB dahili hafıza, 32GB'a kadar microSD desteği, 12MP arka, 1.3MP ön kamera, NFC çipi, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ve 1910mAh'lik bir pil eşlik edecek.

Toz ve suya karşı dayanıklılığı IP57 sertifikasıyla tescillenen Xperia S'in yeni versiyonunu yakında ülkemizin teknoloji mağazalarında da görmeyi umut ediyoruz.

• tasarım olarak güzel ama donanım kötü bence

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

tasarım olarak güzel ama donanım kötü bence

Bizim için kötü ama orta seviye bir telefon

• 1gb ram, Hd ekran, çift çekirdek 1.5 lik işlemci, 16 gb entegre hafıza, 2000 lik pil, 4.0 işletim sistemi, 12 mp kamera ve bu telefona donanım kötü ve orta sınıf diyen yurdum insanı...

• ülkemizde satılmayacakmış zaten bize hep takozları satıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

1gb ram, Hd ekran, çift çekirdek 1.5 lik işlemci, 16 gb entegre hafıza, 2000 lik pil, 4.0 işletim sistemi, 12 mp kamera ve bu telefona donanım kötü ve orta sınıf diyen yurdum insanı...

beğenmeyenler doğarken iphone ile doğmuşlar ondandır

• Sony yine tasarım işini fotokopiye bağladı

• işte beklediğim telefon. su geçirmeme özelliği çok iyi özellikle.

• quote:

Kime göre neye göre donanım kötü ? Herkesin bir telefondan beklentisi farklıdır.

Yalnız dışarıda 730 dolar olacak ise Türkiye'de ki fiyatını düşünmek dahi istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

ülkemizde satılmayacakmış zaten bize hep takozları satıyorlar

Kim diyor bu bilgiyi ?

Edit: Çıkmasın zaten bu fiyatlara değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jovanovic -- 25 Temmuz 2012; 15:56:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea1gb ram, Hd ekran, çift çekirdek 1.5 lik işlemci, 16 gb entegre hafıza, 2000 lik pil, 4.0 işletim sistemi, 12 mp kamera ve bu telefona donanım kötü ve orta sınıf diyen yurdum insanı...

Beğenmemek telefon kötü olduğu için değil. Amiral gemisi diye nitelendirilen telefonların diğer markaların üst seviye telefonlarıyla aynı fiyatta olmasına rağmen donanım olarak uzak kalması beğenilmeyen.

Sony galiba toptan parça spariş edip 1 sene boyunca çıkardığı modellerde aynı donanımı kullanıyor. Geçen yılki arc-neo-ray-l.w.walkman-pro serisinin aynı donanıma sahip olduğunu bir kenara koyup bu telefonun da xperia s-xperia ion ile aynı donanımda olduğunu düşününce başka ihtimal göremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Kime göre neye göre donanım kötü ? Herkesin bir telefondan beklentisi farklıdır.

Yalnız dışarıda 730 dolar olacak ise Türkiye'de ki fiyatını düşünmek dahi istemiyorum.

1300 lira yapıyor ki yurtdışı fiyatı...

Bu paraya iphone da galaxy s3 de alınabiliyor yurtdışından, neden bu tercih edilsin ki.(Gerçi fiyatı veren Rusya.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

1gb ram, Hd ekran, çift çekirdek 1.5 lik işlemci, 16 gb entegre hafıza, 2000 lik pil, 4.0 işletim sistemi, 12 mp kamera ve bu telefona donanım kötü ve orta sınıf diyen yurdum insanı...

bir yerde 550 diğer yerde 750 dolar olan telefonda snapdragon s3 e mükemmel dememizi mi bekliyordun

• quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

quote:

Bu paraya iphone da galaxy s3 de alınabiliyor yurtdışından, neden bu tercih edilsin ki.(Gerçi fiyatı veren Rusya.)

Elbet alıcısı çıkar ama Türkiye fiyatı baya yağlı olacak gibi, pek tercih eden çıkmaz bu yüzden.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Elbet alıcısı çıkar ama Türkiye fiyatı baya yağlı olacak gibi, pek tercih eden çıkmaz bu yüzden.

Bunu tercih eden kişi herhalde bir şey bilmeden rafta görüp "aa ne güzelmiş" diyip alır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu tercih eden kişi herhalde bir şey bilmeden rafta görüp "aa ne güzelmiş" diyip alır.

Su geçirmezliği dayanıklılığı güzel bir şey aslında ama bence fiyatı yüksek. Tabi bu özelliklerin pek artı bir yanı da yok aslında ama ilgi çekici, şahsen benim çekiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: web101 ülkemizde satılmayacakmış zaten bize hep takozları satıyorlar
    Kim diyor bu bilgiyi ?

facebook sony resmi sayfasında Acro S türkiyede satılacakmı diye sordum istanbulbilişim sayfasındaki ön spariş listesinide sayfada paylaştım ama kesin bir dille türkiyede satılmayacağını söylediler bende umudu kestim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Su geçirmezliği dayanıklılığı güzel bir şey aslında ama bence fiyatı yüksek. Tabi bu özelliklerin pek artı bir yanı da yok aslında ama ilgi çekici, şahsen benim çekiyor.

Ben sana bir şey söyliyim, 1,5 sene önce sözde su geçirmez motorola defy aldım... Kirlenince musluk altında yıkardım falan... Bir gün ansızın meftah oldu ve çöpe gitti. Garantisi yalnızca İngiltere'de geçtiğinden geri gönderemedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jovanovic -- 25 Temmuz 2012; 16:39:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea1gb ram, Hd ekran, çift çekirdek 1.5 lik işlemci, 16 gb entegre hafıza, 2000 lik pil, 4.0 işletim sistemi, 12 mp kamera ve bu telefona donanım kötü ve orta sınıf diyen yurdum insanı...

Ayfon dan çok daha iyi olduğu kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN
    Beğenmemek telefon kötü olduğu için değil. Amiral gemisi diye nitelendirilen telefonların diğer markaların üst seviye telefonlarıyla aynı fiyatta olmasına rağmen donanım olarak uzak kalması beğenilmeyen.

+1 Sony hem tasarım hem yazılım açısından çok iyi telefonlar üretiyor ama iş donanıma geldiğinde rakiplerinin gerisinde kaldığı gibi fiyat açısından da hiç bir avantaj sağlamıyor amiral gemisi modellerinde hala Snapdragon s3 andreno 220 gibi geçen senenin teknolojisini kullanıyor. Şu telefonu ~1300 gibi bi fiyata satsa kimse bişey demez ama tutupta One X, S3 gibi telefonlarla aynı fiyata satarsan sırf "Sony" diye fanlar dışında kimse o parayı vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 25 Temmuz 2012; 16:16:27 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.