Şimdi Ara

Telefonu Hızlandırmak İçin Neler Yapılabilir ? S3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
23.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok yavaşladı, sıfırladım telefonu. Şimdi kaymak gibi ama hep sıfırlayaak mıyız ?

• Hocam, ne yapmıştın ki yavaşlamıştı telefon?
  • Mümkün değil yavaşlama bende kullanıyorum s3.Açık programlar kalıyordur arka planda görev yöneticisinden açık programları kapat kullanmadığın zaman ram temizleme yap..
  • evet arkadaslar bi sure sonra yavaslamaya baslio bendede ayni sorn var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

evet arkadaslar bi sure sonra yavaslamaya baslio bendede ayni sorn var

Hey aklınıza esen şeyi yüklemezseniz, arada cache temizliği yaparsanız hiç bir şey olmaz bu telefonun performansına.

Kolay gelsin

• güç tasarrufunu açmayın mesala. menüde bile kasıyor
  • advanced task killer kur hocam ekrana da widget ekle aklına estkçe bas arkaplandakileri kapatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

evet arkadaslar bi sure sonra yavaslamaya baslio bendede ayni sorn var

Hey aklınıza esen şeyi yüklemezseniz, arada cache temizliği yaparsanız hiç bir şey olmaz bu telefonun performansına.

Kolay gelsin

her aklima esen sey dedigin 15-20 tane uygulamayi gecmez onuda kaldiramiyosa ben niye 2000tl veripte aldimki.. bu kadar ovulen bi cihaz ve bu paraya takilmalar beni cileden cikariyo s2 de bile bu tarz takilma yoktu gecislerde . bilmesek tmm dicez..

• valla galaxy s2 kullanıyorum 64 uygulama yüklü zerre kasılma ve yavaşlama yok ,bu telefon yani s3 te hiç olmaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

valla galaxy s2 kullanıyorum 64 uygulama yüklü zerre kasılma ve yavaşlama yok ,bu telefon yani s3 te hiç olmaması lazım

S3 120 uygulama ve oyun var en ufak bir kasılma yok. Mesele adet meselesi değil işinize geldiği gibi yorum katmayın.

Kolay gelsin

• Adamlar 4 Çekirdek İşlemci 1 Gb Ram Koymus Hala Bir İş Olmuyor Birde gelip iphone 4s ile kıyaslıyorlar 30 tane program arkada çalışsın yinede gram kasmaz samsung kalitesi işte 2 programla ram'ı doluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Adamlar 4 Çekirdek İşlemci 1 Gb Ram Koymus Hala Bir İş Olmuyor Birde gelip iphone 4s ile kıyaslıyorlar 30 tane program arkada çalışsın yinede gram kasmaz samsung kalitesi işte 2 programla ram'ı doluyor

arkadasa firsat dogdu :)

• quote:

Adamlar 4 Çekirdek İşlemci 1 Gb Ram Koymus Hala Bir İş Olmuyor Birde gelip iphone 4s ile kıyaslıyorlar 30 tane program arkada çalışsın yinede gram kasmaz samsung kalitesi işte 2 programla ram'ı doluyor

hadı arkadasım sen gıt kumunda oyna agugugu falan de yol al
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

valla galaxy s2 kullanıyorum 64 uygulama yüklü zerre kasılma ve yavaşlama yok ,bu telefon yani s3 te hiç olmaması lazım

S3 120 uygulama ve oyun var en ufak bir kasılma yok. Mesele adet meselesi değil işinize geldiği gibi yorum katmayın.

Kolay gelsin

işime geldiği için yorum katmadım olanı söyledim,sizde olanı söylemişsiniz ne var bunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 25 Temmuz 2012; 14:09:03 >
  • Uygulama yüklü olması değil uygulamanı arka planda çalıştır bakalım nasıl gidicez o 4 çekirdekli makinanız :D birde 4s ile kıyaslarlar 1 yılı geçti piyasasına bakın 4s'in 1 yıl sonra birde s3 ün piyasasına bakın bunun gibi 100 tane konu gördüm s3 kasıyor yavaş vs. iphone 5 çıksında makina görün
  • Samsung kalitesi değil android kalitesi. Android şu ana kadar arayüzde çok hantaldı ve telefon birkaç günlük kullanımlarda yavaşlıyordu. 4.1 ile bu sorunlar düzeliyor. Devrim gibi bir güncelleme olacak 4.1.
  • quote:

Uygulama yüklü olması değil uygulamanı arka planda çalıştır bakalım nasıl gidicez o 4 çekirdekli makinanız :D birde 4s ile kıyaslarlar 1 yılı geçti piyasasına bakın 4s'in 1 yıl sonra birde s3 ün piyasasına bakın bunun gibi 100 tane konu gördüm s3 kasıyor yavaş vs. iphone 5 çıksında makina görün

arkadasım hadı gıt kumunda oyna sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zurkes

quote:

Uygulama yüklü olması değil uygulamanı arka planda çalıştır bakalım nasıl gidicez o 4 çekirdekli makinanız :D birde 4s ile kıyaslarlar 1 yılı geçti piyasasına bakın 4s'in 1 yıl sonra birde s3 ün piyasasına bakın bunun gibi 100 tane konu gördüm s3 kasıyor yavaş vs. iphone 5 çıksında makina görün

Fandroidçiler cihazı alıp custom rom yükleyip cihazı hızlandırmaya çalışıyorlar

• quote:

quote:

quote:

buna daha gerek duymadım sadece tek kotu yanı kılıf almak zorunda olusum oldu bırde root yptım sızın gıbı ayfoncu concon tıplere fırsa t dogmasını saglayan bu tarz konular cok az kısının basına gelıyor ve o kucuk beynın sunuda ıdrak etmıstır belkı 2 kısı sıkayetcı altta kac kısı bu nasıl olur dıyor yanı ya telefonu kullanmayı bılmeyen tıpler bu 2 kısı yada servıse gıtmesı gereken 2 telefon goruosun ama senın kafan almaz bunları koyunların o kadar zekası yok sen ayfon ne derse onu ypmaya devam et

• quote:

quote:

quote:

quote:

buna daha gerek duymadım sadece tek kotu yanı kılıf almak zorunda olusum oldu bırde root yptım sızın gıbı ayfoncu concon tıplere fırsa t dogmasını saglayan bu tarz konular cok az kısının basına gelıyor ve o kucuk beynın sunuda ıdrak etmıstır belkı 2 kısı sıkayetcı altta kac kısı bu nasıl olur dıyor yanı ya telefonu kullanmayı bılmeyen tıpler bu 2 kısı yada servıse gıtmesı gereken 2 telefon goruosun ama senın kafan almaz bunları koyunların o kadar zekası yok sen ayfon ne derse onu ypmaya devam et

2 cihazı bi elinde tut bakalım hangisi kalite hangisi şekil elma logosu yeter bi kere :) cihazım bi jb yapar ücretsiz uygulamamı yüklerim dahada birşeye gerek yok kastıgı bi oyun uygulama görmedim daha ama birde S3 e bak menü geçişlerinde bile akıcılık yok neyleyim 4 çekirdeği

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.